08.10.13, 21:01
w tym roku w solariuszu wypada mi ascendent w wadze , to znaczy że będę teraz mniej konfliktowy i będę próbował nawiązywać więcej kontaktów ze znajomymi???Venus wypada w domu 3
Obserwuj wątek
    • 12alex Re: Solariusz 08.10.13, 22:39
      kosmita226 napisał(a):

      > w tym roku w solariuszu wypada mi ascendent w wadze , to znaczy że będę teraz m
      > niej konfliktowy i będę próbował nawiązywać więcej kontaktów ze znajomymi???Ven
      > us wypada w domu 3

      duzo można napisac na ten tema

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka