kosmita226 08.10.13, 21:01 w tym roku w solariuszu wypada mi ascendent w wadze , to znaczy że będę teraz mniej konfliktowy i będę próbował nawiązywać więcej kontaktów ze znajomymi???Venus wypada w domu 3 Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
12alex Re: Solariusz 08.10.13, 22:39 kosmita226 napisał(a): > w tym roku w solariuszu wypada mi ascendent w wadze , to znaczy że będę teraz m > niej konfliktowy i będę próbował nawiązywać więcej kontaktów ze znajomymi???Ven > us wypada w domu 3 duzo można napisac na ten tema Odpowiedz Link