19.02.04, 12:32
Dzisiaj sobie zainstalowałem dla zabawy program skype do rozmów w internecie.
Pogadałem sobie z pewnym panem w kraju i rozmowa była super. Tylko ja miałem
problemy techniczne związane z przegłosem między głośnikami i mikrofonem. Czy
wy też kiedyś próbowaliście rozmawiać przez net?
Pozdrawiam.
Obserwuj wątek
    • servus_lca Re: gadanie 19.02.04, 14:42
      Jeżeli bym musiał ,to tak mogę pogadać, ale tak ogólnie to nie ciągnie mnie do
      tego typu rozmów, tak samo jak różne czaty (nie fora - to jest wyjątek) :)
      • olus_stad Re: gadanie 19.02.04, 15:40
        Kiedys dla zabawy probowalem rozmawiac przez gg i jakos mnie to nie wciagnelo, tzn opoznienia byly i jakos tak dretwo. Za to utrzymuje sporo kontaktow przez ICQ (nieglosowych rzecz jasna). I tu fajnie sobie porozmawiac:)

        Pozdrawiam
        • swek1 Re: gadanie 19.02.04, 20:50
          Z moich krótkich doświadczeń mogę powiedzieć tylko, że nie ma opóźnień. Rozmowa
          po naszym kraju jest dobrej jakości. Dzwoniłem do Niemiec i tam jest trochę
          gorzej. Miałem wrażenie, że są chwilowe przerwy, ale czy tak było to nie wiem.
          Praktyka pokaże.
          Pozdrawiam.
          • goska35 Re: gadanie 20.02.04, 22:22
            Moja córka rozmawiała przez czas jakiś, ale doszła do wniosku, że to
            głupio...:) Od tego czasu mikrofon jest przerzucany z miejsca na miejsce i
            niedługo zginie :)

            Pozdrawiam
            Małgośka
            • swek1 Re: gadanie 21.02.04, 20:30
              Głupio to chyba z obcymi, ale ze znajomymi to nie. Dzwoniąc za granicę można
              wiele grosików zostawić w portfelu.
              Pozdrawiam.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka