swek1
19.02.04, 12:32
Dzisiaj sobie zainstalowałem dla zabawy program skype do rozmów w internecie.
Pogadałem sobie z pewnym panem w kraju i rozmowa była super. Tylko ja miałem
problemy techniczne związane z przegłosem między głośnikami i mikrofonem. Czy
wy też kiedyś próbowaliście rozmawiać przez net?
Pozdrawiam.