Drogie Ludziki S@lonowe,
jeśli jest taka możliwość to chcialabym was poprosić o wypełnienie ankiety,
która jest potrzebna dla przeprowadzenia badań przez moją koleżankę do pracy
mgr'skiej.
Ankieta jest zapisana w dokumencie word. pytań jest 23, a tekst wybranej odpowiedzi zaznaczcie najlepiej jakimś kolorkiem wybranym przez siebie
(mimo, iż tam napisane, że X-to z myślą o papierkowej ankiecie

.
Jesli ktoś chętny znajdzie chwilkę czasu to zapodaję do ściagniecia:
w linku tutaj
lub
ten
odpowiedzi proszę prześlijcie do mnie c.kapturek@gazeta.pl /przekażę
bezpośrednio do znajomej/ lub na adresik: mayet@o2.pl
troche to pracochłonne, ale mam nadzieje, że znajdzie się kilka dobrych
duszyczek dla sprawy

)))
dziękuję i pozdrawiam