Dodaj do ulubionych

prośba dot. ankiety n/t wyjazdów wakacyjnych:))))

08.09.06, 09:19
Drogie Ludziki S@lonowe,
jeśli jest taka możliwość to chcialabym was poprosić o wypełnienie ankiety,
która jest potrzebna dla przeprowadzenia badań przez moją koleżankę do pracy
mgr'skiej.
Ankieta jest zapisana w dokumencie word. pytań jest 23, a tekst wybranej odpowiedzi zaznaczcie najlepiej jakimś kolorkiem wybranym przez siebie
(mimo, iż tam napisane, że X-to z myślą o papierkowej ankieciewink.

Jesli ktoś chętny znajdzie chwilkę czasu to zapodaję do ściagniecia:
w linku tutaj
lub ten
odpowiedzi proszę prześlijcie do mnie c.kapturek@gazeta.pl /przekażę
bezpośrednio do znajomej/ lub na adresik: mayet@o2.pl

troche to pracochłonne, ale mam nadzieje, że znajdzie się kilka dobrych
duszyczek dla sprawysmile)))
dziękuję i pozdrawiamsmile
Obserwuj wątek
    • c.kapturek wow 08.09.06, 19:33
      nie do wiary,, że nikt z Was nie wyjeżdzał na wakacje lol2

      Proszę się nie obawiać, nie wnikam w treść ankiet. chodziło mi jedynie o
      pozyskanie materiału badawczego, a net służy szybszemu jego uzyskaniu.
      Podałam swoje adresy skrzynek, gdyż wcześniej nie uzgodniłam z koleżanką,
      aby udostepnić jej prywatny adres, gdyż nie jest ona użytkownikiem portalu
      gazeta.pl. z mojej strony, byl to po prostu spontanwink
      natomiast, jesli ktoś się obawia a chciałby wypelnić ankietę, mogę podać
      adres na @.

      podziekowania dla Admina, że mnie nie wyciachałbig_grin
      • towita Re: wow 08.09.06, 20:50
        No jak to? Przecież wysłałam, nawet mi podziękowałaś smile
        • c.kapturek Re: wow 08.09.06, 21:14
          fact, byłaś jedną z pierwszych osóbek, które odrazu przyszły mi z pomocą,
          za co jeszcze raz serdecznie dziękujęwink)))))
          ps. razem z ochotnikami z 2 innych for, przekazałam 6 ankiet. nadmienię,
          że poszły one rzecz dyplomu studentki wyższej szkoły turystyki i rekreacjismile
          • c.kapturek Re: wow 08.09.06, 21:21
            ps.2 w gdańsku ta uczelnia rzecz jasna, mimo iż nie jest ona użytkownikiem
            portalu gazeta.pl to cieszę się, ze udało się mi uzbierać dla niej kilka
            ankiet, toż na wagę złotawink
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka