Dodaj do ulubionych

Przy kominku

18.11.06, 22:09
Będzie wieczorna kawa i coś do niej.
Co u Państwa prosze Państwa?
Obserwuj wątek
    • olianka Re: Przy kominku 18.11.06, 22:15
      Mam bardzo dobrą szarlotkę, jeszcze ciepłą. Ma ktoś ochotę?
      • szarex Re: Przy kominku 18.11.06, 22:18
        się pytasz jeszcze wink
    • frida2 Re: Przy kominku 18.11.06, 22:16
      sibeliuss napisał:

      > Co u Państwa prosze Państwa?

      Szału nie ma.
      Wróciłam ze spaceru połączonego z konsumpcją i jakoś wieczór mija.
      • szarex Re: Przy kominku 18.11.06, 22:22
        Co konsumowałaś?
        • frida2 Re: Przy kominku 18.11.06, 22:24
          szarex napisał:

          > Co konsumowałaś?

          Penne capricciosa.
          • sibeliuss Re: Przy kominku 18.11.06, 22:59
            Zrobiłaś się rozwydrzona tongue_out
            • frida2 Re: Przy kominku 18.11.06, 23:01
              sibeliuss napisał:

              > Zrobiłaś się rozwydrzona tongue_out

              Muszę się rozpieszczać, bo kto inny ma to robić?tongue_out
              • sibeliuss Re: Przy kominku 18.11.06, 23:12
                Gdy życie Cię nie pieści - popieść się sam smile
                • frida2 Re: Przy kominku 18.11.06, 23:13
                  sibeliuss napisał:

                  > Gdy życie Cię nie pieści - popieść się sam smile

                  Trzeba sobie jakoś radzić smile
                  • sibeliuss Re: Przy kominku 18.11.06, 23:18
                    Aż dziwne, że lumpa dziś nie zaliczyłaś.
                    • frida2 Re: Przy kominku 18.11.06, 23:25
                      sibeliuss napisał:

                      > Aż dziwne, że lumpa dziś nie zaliczyłaś.

                      Jestem na odwyku.
                      • sibeliuss Re: Przy kominku 18.11.06, 23:31
                        frida2 napisała:

                        > sibeliuss napisał:
                        >
                        > > Aż dziwne, że lumpa dziś nie zaliczyłaś.
                        >
                        > Jestem na odwyku.

                        Ja też, przez cały tydzień tylko jedna koszula, z kosza za złotówkę - ale jaka
                        piękna.
                        • frida2 Re: Przy kominku 18.11.06, 23:34
                          sibeliuss napisał:

                          > Ja też, przez cały tydzień tylko jedna koszula, z kosza za złotówkę - ale jaka
                          > piękna.

                          A ja ani skrawka od czasu tej spódnicy z benetton'a.
                          • sibeliuss Re: Przy kominku 18.11.06, 23:36
                            To zapewne było wieki temu?
                            • frida2 Re: Przy kominku 18.11.06, 23:37
                              sibeliuss napisał:

                              > To zapewne było wieki temu?

                              Jakieś 2 tygodnie. Prawie.
                              • sibeliuss Re: Przy kominku 19.11.06, 00:38
                                Tak po prostu je mijasz i nic?
                                • frida2 Re: Przy kominku 19.11.06, 00:48
                                  sibeliuss napisał:

                                  > Tak po prostu je mijasz i nic?

                                  Kusi mnie, ale mam pewien obiekt porządania i
                                  chcąc go nabyć muszę szanować pieniążki tongue_out
    • szarex Re: Przy kominku 18.11.06, 22:21
      > Będzie wieczorna kawa i coś do niej.

      Kawa o tej porze? Pracujesz na nocnej zmianie, czy co?

      > Co u Państwa prosze Państwa?

      U mnie przyjemny wieczór - siedzę sobie, forumuję i słucham Beatlesów - właśnie lecą w radiu.
    • tukee Re: Przy kominku 18.11.06, 22:26
      oj, cudownie! Mam była dzis w odwiedzinach, było wspaniale. Taka jest ładna i
      kochana. Strasznie ucieszyła sie, ze notebook taki super. Wzruszyłam sie jak
      serfowała po internecie i jak śmiesznie trzymała myszke. Jest cudowna i taka
      pogodna. Mam świetny humor, pogadałyśmy jak zwykle i jak zwykle jesteśmy
      nienagadane, mino, ze rozmawiamy codziennie, spotykamy sie bardzo czesto.
      Kochana jest przekazała mi radośc życia.
      A kot siedzi obok mnie, włazi na kolana i doprasza sie glaskania. tak mi dobrze smile)
    • frida2 Re: Przy kominku 18.11.06, 22:42
      Gaśnie, więc dorzucam drewienko.
      Zasnęliście?
      • skiela1 Re: Przy kominku 19.11.06, 00:05
        Cos mna trzesie.
        jakas grypa czy co.
        • frida2 Re: Przy kominku 19.11.06, 00:06
          skiela1 napisała:

          > Cos mna trzesie.
          > jakas grypa czy co.

          Niedobrze.
        • szarex Re: Przy kominku 19.11.06, 11:44
          Może to łza na rzęsie, tak się trzęsie, że aż Tobą trzęsie wink
    • wadera3 Re: Przy kominku 19.11.06, 00:42



      1.

      Spośród starych płyt gramofonowych

      Jedną najpiękniejszą znam,

      Czasem, kiedy wieczór jest zimowy

      Tę niemodną płytę sobie gram.




      Zdaje mi się wtedy, że wróciłaś

      I wróciła młodość moja znów,

      Snuje się za nami słowo miłość,

      Najpiękniejsze spośród wszystkich słów.




      Refren:

      Przy kominku mrok zapadł szary jak mgła,

      Przy kominku piosenkę starą ktoś gra,

      Powracają wspomnienia z dawnych tych dni

      Gdy po raz pierwszy kocham cię mówiłaś mi.




      2.

      Patrzę na pożółkłe fotografie

      I uśmiecham się wśród łez,

      Dziś już wytłumaczyć nie potrafię,

      Czemu mi tak źle bez ciebie jest.




      Stara płyta kręci się i szumi,

      Jest pęknięta tak jak serce me,

      Serce, co zapomnieć cię nie umie

      I z daleka pożegnanie śle.




      Refren: Przy kominku ...
    • skiela1 Re: Przy kominku 24.01.07, 19:09
      U mnie kawa.
      A o kominku to pomarzyc moge.


      U mnie zimno i sniezno.
      • frida2 Re: Przy kominku 24.01.07, 19:21
        Posiedziałabym, ech.
        U mnie sypie i sypie i końca nie widać.
        • skiela1 Re: Przy kominku 24.01.07, 19:31
          frida2 napisała:

          > Posiedziałabym, ech.
          > U mnie sypie i sypie i końca nie widać.

          Swieczke zapal.
          Bedzie przyjemniejsmile
          • frida2 Re: Przy kominku 24.01.07, 19:34
            Jakaś herbatka będzie też w sam raz smile
            • trufla3 Re: Przy kominku 26.01.07, 23:18
              a u mnie winiawa wlasnej roboty!
              .....
              Pati

              Trufla i jej kuchnia
    • m.a.l.a.m.i Re: Przy kominku 26.01.07, 23:58
      U mnie książkiuncertain I nauka, ale od czasu do czasu się wyrywamsmile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka