Dodaj do ulubionych

The Killing 2

02.04.12, 18:50
Przez tego Gota zapomniałam o tym serialu.
Widział już ktoś?
Obserwuj wątek
    • aniuta75 1-2 03.04.12, 23:02

Ranyyyyy co za rozpoczęcie sezonu! Jak na szpilkach siedziałam big_grin.
      I kurcze, byłam pewna, że Holder wie o machlojce z fotą Richmonda na moście. O co tu kurna chodzi??? suspiciousbig_grin
    • sueellen Re: The Killing 2 04.04.12, 17:07
      Zaczęłam, nie skończylam i to chyba najlepiej oddaje wartość serialu. Serial dobry, ale cięzki i dość dłużący.
      Jeden odcinek pierwszego sezonu cały poświęcony poszukiwaniom syna agentki, jak dla mnie strata czasu. Serial bedę sledzić bo jestem ciekawa kto zabił, ale z coraz mniejszym entuzjazmem.
    • thorgalla Re: The Killing 2 07.04.12, 15:05
      W końcu obejrzałam.
      Było mroczno i zawile.
      Najlepsze były gołąbki.Zapomniałam już,że tam są polskie elementy.
      Aktorka z duńskiej wersji grała panią prokurator?
      • ka_thy Re: The Killing 2 08.04.12, 22:53
        Gołąbki były niezłe. I nieźle ten mały pluł kapustą big_grin

Obejrzałam. I fajnie znów było zanurzyć się w ten klimat serialu smile Ja myślę, że Holder był pionkiem w sprawie fotografii i nawet nie wiedział, że została sfabrykowana. Dostał dowód od byłego szefa i w dobrej wierze to wykorzystał. Miałam trochę pytań w trakcie oglądania, niektóre sprawy się wyjaśniły, ale dalej nie wiem
        - co się stało z Mitch, matką Rosie
        - co sie stało z żoną Richmonda, wiem że umarła, ale jak? dlaczego Richmond powiedział, że ją zostawił
        - kto zabił Belko? Holder?

Poprzedni sezon obejrzałam w całości, ten spróbuję oglądać po odcinku.
        • aniuta75 Re: The Killing 2 08.04.12, 23:52
          > - co się stało z Mitch, matką Rosie

Wyjechała. Nie wiadomo chyba gdzie.

> - co sie stało z żoną Richmonda, wiem że umarła, ale jak? dlaczego Richmond pow
          > iedział, że ją zostawił

To nie było jakoś tak, że ktoś ja zamordował czy jakoś tak? A wcześniej się pokłócili?

> - kto zabił Belko? Holder?

Belko strzelił sobie w głowę...
          • ka_thy Re: The Killing 2 09.04.12, 14:02
            > Belko strzelił sobie w głowę...

O żesz, zupełnie inaczej to odebrałam. Tylko zadziwił mnie spokój policjantów a zwłaszcza Holdera, bo sądziłam, że to on strzelał.

A dziś kolejny odcinek smile
            • aniuta75 Re: The Killing 2 09.04.12, 14:04
              Też na początku myślałam, że ktoś go zastrzelił. Ale po pierwsze to był strzał w głowę, raczej jakby chcieli go unieszkodliwić to by strzelili w ramię czy kolano czy cokowiek, a nie tak od razu na smierć. No i wszyscy tak strasznie krzyczeli w pewnym momencie, że "nie! nie!". I właśnie to załamanie, spokój na koniec...
    • aniuta75 3 10.04.12, 22:15

No to się pogodzili i mam nadzieję, że śledztwo ruszy z kopyta smile.
      Zaskoczona jestem bardzo,m że Janek stał za Beau Soleil...
    • aniuta75 4 19.04.12, 22:08

No to wygląda, że sprawa rozwiązana co?
      Ale nie z nami te numery wink. Pewnie zaraz znowu coś wymyślą big_grin.
      • galaxian1 Re: 4 20.04.12, 11:42
        aniuta75 napisała:

>
        > No to wygląda, że sprawa rozwiązana co?
        > Ale nie z nami te numery wink. Pewnie zaraz znowu coś wymyślą big_grin.

Tak po 3 odcinkach ? To by było bez sensu smile
        Pociągną do końca sezonu big_grin
                • aniuta75 Re: 7 ? 11.05.12, 10:19
                  To razem protest zróbmy. Z transparentami i takimi tam.
                  Ja go polubiłam od początku. Potem trochę mniej jak nie wiadomo było czy to on miesza czy ktos się nim wysługuje. A teraz go pokochałam mocno. W kuchni taki pocieszny był ahhhh. Durna ta Linden jak nie wiem co, że nie chciała u niego zostać. A on taki samotny przecież i tak się garnie do niej i tego jej chłopaczka. Ja tam bym go przygarnęła z chęcią suspicious.
                  • scoutek Re: 7 ? 11.05.12, 12:40
                    mam tak samo
                    on taki ciepły jest od początku, aż dziwne, że sam... że żadna się nim jeszcze nie zaopiekowała
                    • agniecha-hexa Re: 7 ? 11.05.12, 16:03
                      no ba Holder jest boskismile

a jak go zaciukali to temu indianskiemu babsztylowi bym ten pien w ...... wsadzila ooo

ale mam nadzieje,ze go tylko pobitego przywiazali.

A i ciekawi mnie jedna sprawa,chyba ta poprzednia sprawa pani detektyw ma cos wspolnego z ta bo skad sie biora te wstawki o jej poprzedniej sprawie no i ten rysunek za czesto pokazywany.
                      • aniuta75 Re: 7 ? 11.05.12, 18:53
                        agniecha-hexa napisała:

>
                        > A i ciekawi mnie jedna sprawa,chyba ta poprzednia sprawa pani detektyw ma cos w
                        > spolnego z ta bo skad sie biora te wstawki o jej poprzedniej sprawie

Tu chyba chodzi o to, że ona tak strasznie żyje tymi sprawami, za wszelką cenę chce je rozwiązać. Przypuszczam, że ceną ostatniej sprawy było jej małżeństwo...

no i ten r
                        > ysunek za czesto pokazywany.

Ten rysunek to bodajże należał do Rosie, czy nie?
                          • galaxian1 Re: 7 ? 16.05.12, 10:51
                            Jakoś nie chce mi się wierzyć, aby w stanach tak można sobie było pogrywać z policją.
                            Normalnie za takie akcje, jak porwanie, pobicie, grożenie śmiercią funkcjonariuszowi - indiańce dostali by wpieprz... od policji wraz z grupą antyterrorystyczną.
                            A ci tylko łażą, smęcą, wszyscy ich zlewają, grożą, dają wpieprz... dziza co to za policja?
                            No chyba że tak jest w Danii, bo to w sumie duńska opowieść jest.
                                  • scoutek Re: 7 ? 16.05.12, 12:57
                                    tam jest władza
                                    ich
                                    autonomiczna
                                    i ostrzegali Sarę, że ma nie włazić, więc teoretycznie wiedziała co robi
                                    a że ta cała wodzowa Jackson to grubszy kaliber to drugie
                                    i że jakiś szwindel idzie pod spodem to trzecie

a mordować ludzi nie wolno nigdzie, nie tylko w rezerwatach, a się dzieje....
                                        • pszczolaasia Re: no dobra to.. 26.07.12, 09:14
                                          ja obstawiam janka, albo czarnego adamsa. jeszcze sie nie zdecydowalam. dopiero jestem w polowie 9-tego odcinka. wiec prosze mnie nie spojlerowac.
                                          dodam ze nie kumam szczerze moiwiac tych tragedii amerykanskeij mlodziezy. jest corka kogos innego so łat??? ten ja wychowal traktowal jak swoje wiec ococho???

tak samo jak pamietam jak inna laska ryczala ze jest dzieckiem z wpadkiii i jej rodzice sie musieli przez nia pobrac a nie z milosciiiii. ojp.
                      • scoutek Re: 7 ? 15.05.12, 20:47
                        agniecha-hexa napisała:

> no ba Holder jest boskismile
                        >
                        > a jak go zaciukali to temu indianskiemu babsztylowi bym ten pien w ...... wsad
                        > zila ooo
                        >
                        > ale mam nadzieje,ze go tylko pobitego przywiazali.

uffff
                        co za odcinek....
                        • scoutek 8 16.05.12, 08:11
                          wczoraj wieczorem obejrzałam następny, 8, odcinek
                          moja reakcja widoczna natychmiast na forum
                          z niecierpliwością czekam na następny i z tego co wiem, to będą jeszcze tylko dwa.....
                          • thorgalla Re: 8 22.06.12, 17:00
                            Oglądam ósmy odcinek.
                            jezuuu jak mnie ten idiota szef wkurza,podobnie jak mnie wkurzał w desperatkach,nie mogę patrzeć na ten ryj.
        • aniuta75 Re: 9 23.05.12, 09:33
          Taaa jak patrzy tymi swoimi patrzałkami jak szczeniaczek suspicious. Tuliłabym! I z miejsca bym się zgodziła na nocleg u niego suspiciousbig_grin.
          • scoutek Re: 9 23.05.12, 09:50
            nooooo
            i jeszcze jak chciał, by się wygadała przed nim
            "You know, I'm here"
            wink)
            ale ona też już zaczyna coś .... gdzieś....
            • aniuta75 Re: 9 23.05.12, 10:07
              Myślisz? A to nie byłoby zbyt... hmmm naciągane, jak na taki serial? W sensie, jakoś mi nie pasuje tam zakochanie czy coś. Nooo chyba że na sam koniec, po rozwiązaniu zagadki seksik mały w nagrodę big_grin. Nie oglądałam oryginału, więc nie wiem jak to tam się potoczyło i ogólnie na ile oba seriale odbiegają od siebie...
              A i jeszcze coś. Wkurza mnie matka Rosie. No kurde, zostawiła dwójkę małych dzieciaków, bo ona odetchnąć musiała?? Nie kumem tego, tak po ludzku jako matka... Ciekawe, czy Stan ją przyjmie bez sprzeciwu jak wróci. Bo coś przy okazji tej rozmowy telefonicznej ciut jakby oschły był...
              • scoutek Re: 9 23.05.12, 10:54
                w oryginale ichniejszy Holder zginął i to z jej (Lund) ręki, więc nawet sugestii nie było...
                poza tym oryginalny sezon pierwszy kończy się znalezieniem mordercy, a drugi sezon to zupełnie inna historia

matka Rosie mnie wpienia bardzo
                a tatuś (ten prawdziwy, bo myślę, że to on był) to policjant Bree z Gotowych, dobrze widziałam?
                  • aniuta75 Re: 9 23.05.12, 12:14
                    Ejjj "nasz" Holder lepsiejszy big_grin.
                    A z tym prawdziwym ojcem Rosie, to nie wiem, bo Gotowych nie oglądałam. Tylko się zastanawiam, dlaczego jej matka mu prawdy nie powiedziała, że rosie nie zyje i że on jest jej ojcem...
                    • scoutek Re: 9 23.05.12, 12:39
                      też się zastanawiałam
                      ale może nie chciała już mu w głowie mieszać
                      i w układach ew. ze Stanem i żeby mu źle (w sensie psycho) nie było, gdyby się dowiedział, że miał córkę ale ktoś ją zabił
                      w końcu nawet nie wie, że miał córkę
              • scoutek Re: 9 28.05.12, 20:28
                aniuta75 napisała:

> Myślisz? A to nie byłoby zbyt... hmmm naciągane

w najnowszym to tylko jego Sara obchodzi....
                • aniuta75 10 29.05.12, 10:54
                  Oj no bo partnerami są smile. Znaczy ona dla niego jest na bank kimś więcej ale jeżeli coś miałoby sie zdarzyć to nie teraz, kiedy ona w rozsypce totalnej jest i w głowie ma tylko tą sprawę. I o ile naprawdę z jednej strony życzę im jak najlepiej, no wiesz suspicious, to z drugiej nie pasowałby tu romans, do serialu, do okoliczności, do charakteru Linden przede wszystkim. Chociaż... Wszak przespała się ze swoim psychiatrą. Ba! miała nawet wyjść za niego za mąż. więc może z czasem wiąże się ze swoimi wybawcami wink.

A no i pomyliłam się co do obrazka z drzewami - jednak jest on z poprzedniej sprawy. Chociaż nie wygląda mi to na rysunek robiony ręką 6ciolatka, ale to szczegół drobny wink.
                  • scoutek Re: 10 29.05.12, 11:46
                    aniuta75 napisała:

> Oj no bo partnerami są smile. Znaczy ona dla niego jest na bank kimś więcej ale je
                    > żeli coś miałoby sie zdarzyć to nie teraz, kiedy ona w rozsypce totalnej jest i
                    > w głowie ma tylko tą sprawę. I o ile naprawdę z jednej strony życzę im jak naj
                    > lepiej, no wiesz suspicious, to z drugiej nie pasowałby tu romans

mnie by pasowało, gdyby na końcu tej sprawy byli razem....
                    ona też już wie, że na niego może liczyć, ściągnie wszystkich i wszystko zrobi by jej pomóc
                    w tej poczekalni to było ewidentne
                    i w samochodzie na końcu....
              • pszczolaasia Re: 9 26.07.12, 09:20
                powinien pogonic jak psa. bo ja jej nie kumam. ja rozumiem rozpacz...ale ma jeszcze 2 dzieci do dibala!!!! a ta lata po motelach i szuka jakichs malolat do ratowania albo sie puszcza po bokach....

to co
                holdera wpisujemy na liste naszych faworytow? big_grin
                na jaki dzien?
                musze sparwdzic jak dzien mam wolny...big_grin
                tak tak...fajbny kolo. i za te patrzaly swoje powinien dostac nagrode w postaci mozliwosci nocowania jeden dzien w tygodniu u pszoly. zaopiekowalabym sie nim troche, podkarmila, dala mozliwosc zabawy z dziecmi bo widac ze sie garniewink choc ja nie lubie takich wychudzonych typow na granicy glodowania..ale musze powiedziec ze jest co kurde w nim...big_grin
                no.
    • ka_thy 12 13.06.12, 09:12
      Jamie?

Zupełnie mi Jamie nie pasuje. I obawiam się, że będzie tak jak w pierwszym sezonie - oskarżą Jamiego, zaraz okaże się, że jednak go ktoś wrobił i trzeci sezon to będzie wybielanie Jamiego i dalsze poszukiwanie mordercy.
    • thorgalla Re: The Killing 2 17.06.12, 11:05
      Dzisiaj finał więc może w końcu dowiemy się kto zabił Rosie.
      Jako,że nie oglądam tego przygnębiającego serialu od jakiegoś czasu to proszę o spojler w tej sprawie (tu albo na prv)
    • thorgalla Re: The Killing 2 29.06.12, 14:38
      Obejrzałam do końca bo musiałam się dowiedzieć paru rzeczy.
      Nijak mi nie pasował Jamie i Terry razem (on morduje,ona topi).

Wróciłam też do 1 i 2 odcinka pierwszej serii.
      Wesoła Linden i UWAGA w makijażu.
      Holden taki sam big_grin

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka