10.10.07, 22:29
Kraków jeszcze nigdy tak, jak dziś,
nie miał w sobie takiej siły i
może to ten deszcz, może przez tę mgłę,
może to mój nastrój
ale w każdej twarzy ciągle widzę cię.
Wśród turystów Rynek tonie znów,
ktoś zakrzyknął głośno, błysnął flesz...
Na Gołębiej twój płaszcz zaczepił mnie
w wystawowym oknie,w autobusie , w tłumie gdzieś...

Widzę cię - tak, wiem
nie zrobię więcej zdjęć - tak, wiem
nie będę prosił, lecz... - tak, wiem
to przecież żaden grzech - tak wiem...

Kraków hejnał gra - tak wita mnie,
patrzy na mnie, jakby wiedział, że
wracam po to, by choć na kilka chwil
zamknąć oczy i móc uwierzyć, że

Widzę cię - tak, wiem. . . itd. x 2
Obserwuj wątek
    • muraszka1 Re: Kraków 10.10.07, 22:30
      tak,wczoraj byla pierwsza rocznica odejscia Marka sad
      • sibeliuss Re: Kraków 10.10.07, 22:33
        A tak swoją drogą - lubisz Kraków?
        • muraszka1 Re: Kraków 10.10.07, 22:39
          tak,lubie Krakow,jestem z czasow Marka,Demarczyk,
          zawszwe ciagnelo mnie do Krakowa smile
    • asiouek Re: Kraków 10.10.07, 22:44
      jeżu, ta piosenka jest tak jesienna... uczucia dobrze znane, tyle że dla mnie
      łączą się z innym miastem...
    • frida2 Re: Kraków 10.10.07, 22:55
      Nie mogę słuchać tej piosenki. Kojarzy mi się zbyt.
      A jest przepiękna.
    • priw Re: Kraków 10.10.07, 22:58
      Kraków jest specyficznym miastem.W moim odczuciu
      pseudoartystycznym,a pseudo dlatego,bo jest przesycone ludżmi
      pozującymi na artystów...taka Bohema od siedmiu boleści...To
      tyle,jeśli chodzi o klimat,który tworzą ludzie.Reszta jest już
      znacznie lepszasmile
      • czarna9610 Re: Kraków 10.10.07, 23:09
        jak słyszę tą piosenkę widzę Lublin i Krakowskie Przedmieście i Plac Litewski
        • nikita1001 Re: Kraków 11.10.07, 09:01
          Jestem Krakowem zauroczona od zawsze, mieszkam blisko i jeśli mam
          tylko możliwość i czas przyjeżdżam do Krakowa. Lubię przechadzać się
          uliczkami przy głównym rynku, a także zaliczam jak zawsze sam rynek
          z Sukiennicami. Marek był bardzo związany z Krakowem, choć rodzinnym
          jego miastem był Zamość, ale po studiach osiadł i zakochał się w
          Krakowie. Lubię słuchać jego utworów, mają w sobie czasami nutkę
          przekory.
    • menk.a Re: Kraków 11.10.07, 09:13
      Ależ ja lubię tę piosenkę....wink
      • poprioniony Re: Kraków 11.10.07, 10:24
        Co Ty tu kurwa robisz?
        • menk.a Re: Kraków 11.10.07, 13:45
          Załatwiałam Ci dziewczynko wejściówkę na forum u samego szefawink
    • poprioniony Re: Kraków 11.10.07, 10:24
      > Kraków jeszcze nigdy tak, jak dziś,
      ...
      > Wśród turystów Rynek tonie znów,

      Wsrod turystow rzygowin tonie winno byc.

      Widzac to miasto od czasu do czasu w formie parogodzinnych
      migawek stwierdzam, ze na przestrzeniu paru ostatnich lat
      drastycznie zwiekszyla sie ilosc pijanych, zachodnich turystow
      na krakowskiej starowce. Z jednej strony to dobrze, jak gadasz
      z anglosasem to slowo Krakow jest znane itp, jak wjezdzasz
      pociagiem do Polski, to dorabiajacy studenci rozdaja prospekty
      o Krakowie itp. Z drugiej strony... to nie wiem. Ja tam nie mieszkam smile
    • cytrynka123 Re: Kraków 11.10.07, 11:03
      mi Krakow kojarzy sie z kims. takie troche smutne, troche wesole
      uczucia. i zawsze bedzie wydawal mi sie piekny.
    • sibeliuss Re: Kraków 22.10.07, 20:28
      W czwartek znikam na 4 dni.
      • cytrynka123 Re: Kraków 22.10.07, 20:34
        pozdrow ode mnie Krakow smile
    • sibeliuss Re: Kraków 26.10.07, 13:01
      Podrawiam, jest piękna słoneczna jesień.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka