Dodaj do ulubionych

Czy to jest miłość?

27.07.09, 09:22

Czy aby napewno?
Obserwuj wątek
    • agulaszek Re: Czy to jest miłość? 27.07.09, 10:14
      jak już to raczej erotyzm połączony z bardzo daleko idącym w skutkach fetyszyzmem
    • skiela1 Re: Czy to jest miłość? 29.07.09, 14:37
      Nie.
      To jest choroba psychiczna.
      • sibeliuss Re: Czy to jest miłość? 29.07.09, 15:47
        Z obiema stronami jest coś nie tak.
        -
        s@lon
        • skiela1 Re: Czy to jest miłość? 29.07.09, 19:54
          ciekawe co na to Tomcio Kammeltongue_out
          • muraszka1 Re: Czy to jest miłość? 30.07.09, 14:21
            skiela1 napisała:

            > ciekawe co na to Tomcio Kammeltongue_out

            to prywatna sprawa Tomcia i Kasismile
            sa bardziej nieestetyczne formy zblizen 'seksualnych',
            niz tusza partnera
            • skiela1 Re: Czy to jest miłość? 30.07.09, 14:27
              "
              to prywatna sprawa Tomcia i Kasismile
              sa bardziej nieestetyczne formy zblizen 'seksualnych',
              niz tusza partnera "

              Kobieto ty sie lecz
              i przestan sie tak podniecac.
              • muraszka1 Re: Czy to jest miłość? 30.07.09, 14:52
                ja?
                • skiela1 Re: Czy to jest miłość? 30.07.09, 14:56
                  muraszka1 napisała:

                  > ja?


                  no to wspolczuje.
                  • muraszka1 Re: Czy to jest miłość? 30.07.09, 15:07
                    a ja wspolczuje tobie skielo,bo ktokolwiek na tym forum ma inne
                    zdanie na temat homoseksualizmu niz ty lub sib,natychmiast jest
                    wrogiem,obrazasz,wyzywasz takowego,chyba nie pamiatajac,ze istnieje
                    cos takiego jak PRAWO smile
                    • skiela1 Re: Czy to jest miłość? 30.07.09, 15:12
                      Tu nie ma miejsca na homofobie.
                      Wolnosc Tomku w swoim domku i to nasze PRAwo.
                      Nie moge pojac czemu tu bywasz.
                    • fedorczyk4 Re: Czy to jest miłość? 30.07.09, 16:25
                      muraszka1 napisała:

                      > a ja wspolczuje tobie skielo,bo ktokolwiek na tym forum ma inne
                      > zdanie na temat homoseksualizmu niz ty lub sib,natychmiast jest
                      > wrogiem,obrazasz,wyzywasz takowego,chyba nie pamiatajac,ze
                      istnieje
                      > cos takiego jak PRAWO smile

                      Generalnie rzadko kiedy zgadzam się z Sibim i Skielą, niezależnie od
                      tematu "wontku", ale ten post z letka mię wzruszył był.
                      Muraszko wzywasz na pomoc pamięć o PRAWIE, czy moglabyś sprecyzować
                      o jakie Ci chodzi?
            • sibeliuss Re: Czy to jest miłość? 30.07.09, 15:03
              muraszka1 napisała:

              > sa bardziej nieestetyczne formy zblizen 'seksualnych',
              > niz tusza partnera

              Jakie?
              • scrivo Re: Czy to jest miłość? 30.07.09, 15:13
                sibeliuss napisał:

                > muraszka1 napisała:
                >
                > > sa bardziej nieestetyczne formy zblizen 'seksualnych',
                > > niz tusza partnera
                >
                > Jakie?

                hahaha, to najbardziej prowokacyjne pytanie jakie słyszałam w ostatnim kwartale!!!! naprawdę oczekujesz odpowiedzi, Sibeliussie?
                • sibeliuss Re: Czy to jest miłość? 30.07.09, 15:20
                  Tylko muraszka1 potrafi odpowiedzieć jaka jest prawiwie patriotyczna
                  pozycja seksualna, niezbędna do spłodzenia rdzennego Polaka.
              • muraszka1 Re: Czy to jest miłość? 30.07.09, 15:15
                sam sobie odpowiedz,mnie brzydzi to,ciebie pewnie owo wink
                • muraszka1 Re: Czy to jest miłość? 30.07.09, 15:17
                  powyzsze bylo do sibasmile
                • sibeliuss Re: Czy to jest miłość? 30.07.09, 15:17
                  Nie wykręcaj się, co Cię brzydzi?
                  • muraszka1 Re: Czy to jest miłość? 30.07.09, 15:25
                    czesci czlowieczego ciala sa do
                    chodzenia,chwytania,patrzenia,sluchania,milosci fizycznej,funkcji
                    rozrodczej, i do czynnosci fizjologicznych,jak siusiu i kupka... wink
                    chyba juz sie domyslasz co mnie brzydzi?
                    • muraszka1 Re: Czy to jest miłość? 30.07.09, 15:30
                      sib,skiela,zbierajcie sie z riposta,bo juz mnie nudzi ten watek smile
                      • sibeliuss Re: Czy to jest miłość? 30.07.09, 15:31
                        Prawdziwa Polka jest cierpliwa.
                      • scrivo nudziwątek 30.07.09, 16:13
                        nudzi cię ten wątek? a nie brzydzi, przypadkiem? zajrzałam tu do was nieco aktywniej gdzieniegdzie pozwalając sobie na wpisy bom sądziła, patrząc na nicki (ojciec założyciel & the rest) że przyjemnie przytulnie i z klasą miejsce owo. a tu masz babo. jakieś fuj... dajta ludzie spokój, chyba że ... jeszcze nie rozpatrzyłam dobrze a tu takie zwyczaje macie.
                        • sibeliuss Re: nudziwątek 30.07.09, 16:17
                          Po wątkach z patriotka nie spodziewaj się niczego ciekawego.
                          Kobiecina ma obsesję na punkcie pewnej orientacji seksualnej,
                          wpisujesz "gej" i ona już jest smile
                          ps. a mnie cieszy Twoja obecność.
                    • sibeliuss Re: Czy to jest miłość? 30.07.09, 15:30
                      Zupełnie nie domyślam się muraszko1.
                    • ciotka_meggi Re: Czy to jest miłość? 30.07.09, 16:27
                      ja też się nei domyślam?
                      Obrzydza cię miłość fizyczna? Czy może rozrodcza?
                      • piano_barti Re: Czy to jest miłość? 30.07.09, 16:35
                        Powiem to dosadnie bo nigdy wątek ten nie ustanie - obrzydza
                        patriotkę najwidoczniej sranie..tongue_out
                        • ciotka_meggi Re: Czy to jest miłość? 30.07.09, 21:42
                          no nie wiem, ja bym stawiała na miłość fizyczną tongue_out
    • 4.ola Re: Czy to jest miłość? 04.08.09, 18:03
      Cosik duzo tej milosci-pelne recetongue_out
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka