agulaszek Re: Czy to jest miłość? 27.07.09, 10:14 jak już to raczej erotyzm połączony z bardzo daleko idącym w skutkach fetyszyzmem Odpowiedz Link
sibeliuss Re: Czy to jest miłość? 29.07.09, 15:47 Z obiema stronami jest coś nie tak. - s@lon Odpowiedz Link
muraszka1 Re: Czy to jest miłość? 30.07.09, 14:21 skiela1 napisała: > ciekawe co na to Tomcio Kammel to prywatna sprawa Tomcia i Kasi sa bardziej nieestetyczne formy zblizen 'seksualnych', niz tusza partnera Odpowiedz Link
skiela1 Re: Czy to jest miłość? 30.07.09, 14:27 " to prywatna sprawa Tomcia i Kasi sa bardziej nieestetyczne formy zblizen 'seksualnych', niz tusza partnera " Kobieto ty sie lecz i przestan sie tak podniecac. Odpowiedz Link
skiela1 Re: Czy to jest miłość? 30.07.09, 14:56 muraszka1 napisała: > ja? no to wspolczuje. Odpowiedz Link
muraszka1 Re: Czy to jest miłość? 30.07.09, 15:07 a ja wspolczuje tobie skielo,bo ktokolwiek na tym forum ma inne zdanie na temat homoseksualizmu niz ty lub sib,natychmiast jest wrogiem,obrazasz,wyzywasz takowego,chyba nie pamiatajac,ze istnieje cos takiego jak PRAWO Odpowiedz Link
skiela1 Re: Czy to jest miłość? 30.07.09, 15:12 Tu nie ma miejsca na homofobie. Wolnosc Tomku w swoim domku i to nasze PRAwo. Nie moge pojac czemu tu bywasz. Odpowiedz Link
fedorczyk4 Re: Czy to jest miłość? 30.07.09, 16:25 muraszka1 napisała: > a ja wspolczuje tobie skielo,bo ktokolwiek na tym forum ma inne > zdanie na temat homoseksualizmu niz ty lub sib,natychmiast jest > wrogiem,obrazasz,wyzywasz takowego,chyba nie pamiatajac,ze istnieje > cos takiego jak PRAWO Generalnie rzadko kiedy zgadzam się z Sibim i Skielą, niezależnie od tematu "wontku", ale ten post z letka mię wzruszył był. Muraszko wzywasz na pomoc pamięć o PRAWIE, czy moglabyś sprecyzować o jakie Ci chodzi? Odpowiedz Link
sibeliuss Re: Czy to jest miłość? 30.07.09, 15:03 muraszka1 napisała: > sa bardziej nieestetyczne formy zblizen 'seksualnych', > niz tusza partnera Jakie? Odpowiedz Link
scrivo Re: Czy to jest miłość? 30.07.09, 15:13 sibeliuss napisał: > muraszka1 napisała: > > > sa bardziej nieestetyczne formy zblizen 'seksualnych', > > niz tusza partnera > > Jakie? hahaha, to najbardziej prowokacyjne pytanie jakie słyszałam w ostatnim kwartale!!!! naprawdę oczekujesz odpowiedzi, Sibeliussie? Odpowiedz Link
sibeliuss Re: Czy to jest miłość? 30.07.09, 15:20 Tylko muraszka1 potrafi odpowiedzieć jaka jest prawiwie patriotyczna pozycja seksualna, niezbędna do spłodzenia rdzennego Polaka. Odpowiedz Link
muraszka1 Re: Czy to jest miłość? 30.07.09, 15:15 sam sobie odpowiedz,mnie brzydzi to,ciebie pewnie owo Odpowiedz Link
muraszka1 Re: Czy to jest miłość? 30.07.09, 15:25 czesci czlowieczego ciala sa do chodzenia,chwytania,patrzenia,sluchania,milosci fizycznej,funkcji rozrodczej, i do czynnosci fizjologicznych,jak siusiu i kupka... chyba juz sie domyslasz co mnie brzydzi? Odpowiedz Link
muraszka1 Re: Czy to jest miłość? 30.07.09, 15:30 sib,skiela,zbierajcie sie z riposta,bo juz mnie nudzi ten watek Odpowiedz Link
scrivo nudziwątek 30.07.09, 16:13 nudzi cię ten wątek? a nie brzydzi, przypadkiem? zajrzałam tu do was nieco aktywniej gdzieniegdzie pozwalając sobie na wpisy bom sądziła, patrząc na nicki (ojciec założyciel & the rest) że przyjemnie przytulnie i z klasą miejsce owo. a tu masz babo. jakieś fuj... dajta ludzie spokój, chyba że ... jeszcze nie rozpatrzyłam dobrze a tu takie zwyczaje macie. Odpowiedz Link
sibeliuss Re: nudziwątek 30.07.09, 16:17 Po wątkach z patriotka nie spodziewaj się niczego ciekawego. Kobiecina ma obsesję na punkcie pewnej orientacji seksualnej, wpisujesz "gej" i ona już jest ps. a mnie cieszy Twoja obecność. Odpowiedz Link
sibeliuss Re: Czy to jest miłość? 30.07.09, 15:30 Zupełnie nie domyślam się muraszko1. Odpowiedz Link
ciotka_meggi Re: Czy to jest miłość? 30.07.09, 16:27 ja też się nei domyślam? Obrzydza cię miłość fizyczna? Czy może rozrodcza? Odpowiedz Link
piano_barti Re: Czy to jest miłość? 30.07.09, 16:35 Powiem to dosadnie bo nigdy wątek ten nie ustanie - obrzydza patriotkę najwidoczniej sranie.. Odpowiedz Link
ciotka_meggi Re: Czy to jest miłość? 30.07.09, 21:42 no nie wiem, ja bym stawiała na miłość fizyczną Odpowiedz Link