elza10
13.06.14, 22:23
Jeśli chcemy zmienić kolejność szkół, lub któraś z nich wymienić, możemy to zrobić jakoś po 18.06 przez dwa dni. Czy dobrze rozumiem? Ale czy wtedy też wprowadzamy do systemu wyniki egzaminu? I czy przy zmianie szkoły np 2. Lub 3. wyboru znów drukujemy podanie od zanosimy je do szkoły 1. wyboru? Czy kolejna wycieczka do szkoły dopiero po zakończeniu roku? Dzieki za odpowiedzi!