Dodaj do ulubionych

AWF Biala Podlaska

27.05.04, 12:55
jestesmy bylymi absolwentami AWF Biala Podlaska. Jestesmy od wielu lat poza
granicami kraju. Jestesmy ciekawi, czy zaglada tu ktos z bylych/obecnych
studentow lub wykladowcow? Czy nasza uczelnia ma jakies plany odnosnie
zblizajacych sie jubileuszy? 30-35 lecia? Prosimy o kontakt lub informacje.

Pzd z Sydney
Obserwuj wątek
    • wieslawsajdych Re: AWF Biala Podlaska 18.09.04, 17:14
      parę lat temu przysłano mi zaproszenie na zjazd absolwentów ale nie pojechałem
      i od tej chwili nie mam żadnych informacji o jakichkolwiek imprezach tego typu
      na uczelni,a bardzo bym chciał spotkać sie po latach z ludźmi,kturzy tworzyli
      jej historię.
    • wieslawsajdych Re: AWF Biala Podlaska 18.09.04, 17:17
      parę lat temu przysłano mi zaproszenie na zjazd absolwentów ale nie pojechałem
      i od tej chwili nie mam żadnych informacji o jakichkolwiek imprezach tego typu
      na uczelni,a bardzo bym chciał spotkać sie po latach z ludźmi,którzy tworzyli
      jej historię.
      • kan_z_oz Re: AWF Biala Podlaska 11.10.04, 04:33
        Nie zagladalam tutaj przez pare miesiecy, bo nic sie nie dzialo.
        Ciekawe czy mamy wspolnych znajomych? Studiowalismy; ja w 1984-1988, a moj maz
        pseudonim 'Czaszka' od 1982.
        Pzd
        • mahuko Re: AWF Biala Podlaska 20.10.04, 08:01
          Zajrzałam tu przypadkiem. Nie studiowałam co prawda na AWFie i nie jestem
          wykładowcą, ale jestem związana z tą uczelnią przez osobę mojej mamy,
          wykładowczyni uwielbijącej swą pracę - od ponad trzydziestu lat.
          Pozdrawiam - mahuko
          • kan_z_oz Re: AWF Biala Podlaska 25.10.04, 07:11
            mahuko napisała:

            > Zajrzałam tu przypadkiem. Nie studiowałam co prawda na AWFie i nie jestem
            > wykładowcą, ale jestem związana z tą uczelnią przez osobę mojej mamy,
            > wykładowczyni uwielbijącej swą pracę - od ponad trzydziestu lat.
            > Pozdrawiam - mahuko

            Dales mi niezla zagadke. Siedze i probuje zgadywac; przychodzi mi tylko 'Zenka'
            od 'Pieskow'.
            Pzd
        • aviavelgruby Re: AWF Biala Podlaska 28.05.05, 16:31
          czesc !!!
          Pozdrow czache i powiedz , ze do dzisiaj czeka na niego kilka drzwi do
          naprawy.tych wejsciowych jak i tych od szafek.pozdrowienia.
          Co teraz porabiacie.
    • keracz1 Re: AWF Biala Podlaska 25.02.05, 22:46
      ... fajnie, że ktoś wpadł na pomysł żeby wspomnieć o ludziach z tamtych
      lat...studiowałem w latach 1985-89 i "Czaszka" coś mi mówi...
      Gorączka
      • kan_z_oz Re: AWF Biala Podlaska 04.04.05, 12:28
        keracz1 napisał:

        > ... fajnie, że ktoś wpadł na pomysł żeby wspomnieć o ludziach z tamtych
        > lat...studiowałem w latach 1985-89 i "Czaszka" coś mi mówi...
        > Gorączka

        Napisz cos na poczte lub e-mail. To smieszne ale goraczka tez nam nie jest obce.
        Czaszka skonczyl w 87 z poslizgiem, i byl lysy.
        wozniak@bigpond.com.au
    • aviavelgruby Re: AWF Biala Podlaska 28.05.05, 16:38
      kan_z_oz!!
      Jeszcze raz pozdrawiam i nie zapomnijcie o tych drzwiach kiedy przyjedziecie na
      zjazd.
      moj e-mail gdyby co:robinvolley@o2.pl
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka