19.09.04, 21:19
(pod nowa nazwa ten wontek bo nikt mi konkretnie nie odpowiedzial a to dla
mnie bardzo wazne wiec prosze o odpowiedz) 7 dni temu zaczelam brac tabletki
antykoncepcyjne "mercilon" to dopiero
pierwszy kontakt z tabletkami i chcialabym sie dowiedziec czy moglabym kochac
sie bez prezerwatyw i ile procent pewnosci daja takie tabletki. z gory
dziekuje za odpowiedz. ps. jak ktoraz z pan miala kontakt z tymi tabletkami -
(mercilon) to bardzo prosilabym o krotka wypowiedz na temat ich dzialania
jakie byly skutki uboczne i jak organizm je ogolnie przyjmowal

Obserwuj wątek
    • agawinna Re: MERCILON 19.09.04, 23:12
      ja je bralam przez kilka lat. nie mialam "zadnych" skutkow ubocznych poza
      prawie calkowitym zanikiem libido. jak je odrzucilam - wszystko powoli wrocilo
      do normy.
      • pyzuniaa Re: MERCILON 20.09.04, 21:05
        No oki dziekuje za odpowiedz...ale wciaz potrzebna mi informacja czy mozna
        kochac sie bez prezerwatyw, po jakim czasie i jakie jest prawdopodobinstwo
        zajscia w ciaze...prosze jak ktos wie to czekam na odpowiedz. z gory dziekuje
    • suflera Re: MERCILON 20.09.04, 21:22
      uzywam tych tabletek od kilku miesiecy,nie ma zadnych skutow ubocznych, nie
      uzywamy prezerwatywy i jak dotad nic 'nieprzewidzianego' sie nie wydazylo. nie
      znam statystyk i nie wiem ile procent pewnosci daje mercilon, mysle ze to
      zalezy jak zawsze od poprawnego ich stosowania(czyli o stalych godzinach)
      nie chce byc wyrocznia w tej sprawie ..jak narazie to nie nazekam.
      • pyzuniaa Re: MERCILON 20.09.04, 22:10
        dziekuje bardzo a jeszcze takie pytanie....czy zmniejszylo Ci sie libido i jak
        sobie z tym radzisz jesli tak...?
        • pyzuniaa Re: MERCILON 21.09.04, 13:55
          jeszcze raz to samo-czy mozna kochac sie bez innego zabezpieczenia jak
          pigułki??
          • hippophae Re: MERCILON 21.09.04, 18:37
            Oczywiście, że można. Pigułki są jednym z najbardziej skutecznych środków
            antykoncepcyjnych, przy prawidłowym stosowaniu ciąża jest praktycznie
            niemożliwa.
            Biorę Mercilon i czuję się dobrze, mam tylko bardziej widoczne, żyły na nogach
            i trochę się boję żylaków.
            H.
            • rybka000 Re: MERCILON 02.10.04, 11:14
              co za głupie pytanie! Czy można kochać się bez prezerwatywy? Przecież po to
              bierze się pigułki.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka