Dodaj do ulubionych

Beaver Creek

16.09.06, 07:26
prosba do tych co tam byli na nartach ,w okresie swiatecznym sie tam wybieram
i chcialabym troche info np.tanie noclegi itp

dzieki pozdrowionka
Obserwuj wątek
    • katlia Re: Beaver Creek 17.09.06, 02:29
      Oj, Beaver Creek i "tanie" cokolwiek, zwlaszcza noclegi, to zupelnie sprzeczne
      pojecia. To jest bardzo drogi resort, mi sie wydaje drozszy niz Vail. Tansze
      noclegi sa w pobliskim miasteczku Avon, i troche dalszym Edwards. Sprawdz czy
      miejsce ktore zabukujesz ma shuttle do samego resortu, chyba ze chcesz wynajac
      samochod. Spiesz sie z rezerwacja, bo te tansze opcje szybko znikaja, zwlaszcza
      na sezon swiateczny. Mozesz takze uzywac bilet na wyciag Beaver Creek w Vail -
      darmowe autobusy jezdza miedzy nimi - bardzo polecam bo Vail jest fantastyczny,
      zwlaszcza Blue Sky Basin i Back Bowls. Beaver Creek jest mniejszym rejonem -
      ale bardzo, bardzo ladnym, Beaver Creek Village jest sliczna - wszystkie szlaki
      gorskie tam sa dobre lub bardzo dobre, obsluga na swiatowej skali, wszedzie
      luksus i najrozniejsze udogodnienia. Jedyne co potrzebne do szczescia tam to
      snieg i $$$$$$.
      • jasia37 Re: Beaver Creek 17.09.06, 13:59
        bardzo mi pomoglas,dzieki bardzo
        pozdrowienia
      • marekatlanta71 Re: Beaver Creek 17.09.06, 15:23
        Ja tylko dodam ze wada Colorado nad np. Utah sa wysokosci i zwiazana z nimi
        choroba wysokogorska psujaca przyjemnosc z pierwszego dnia jazdy.
        • ania_2000 Re: Beaver Creek 18.09.06, 21:58
          Bez przesady z ta choroba wysokogorska.. bez przesady.
          normalny zdrowy czlowiek nawet sie nie zasapie. a jak ktos w gorszej kondycji
          to niech pocwiczy zanim na narty pojedzie.
          • katlia Re: Beaver Creek 19.09.06, 00:16
            Nawet ci w gorszej kondycji nie beda miec problemu jezeli nie wypija za duzo
            alkoholu/kawy i nie posiedza za dlugo w jacuzzi ;)
          • marekatlanta71 Re: Beaver Creek 19.09.06, 01:34
            My jestesmy (nie chwalac sie) w dobrej kondycji, a w Keystone mielismy dosc
            pierwszego dnia.
            • ania_2000 Re: Beaver Creek 19.09.06, 03:50
              to w takim razie w jakiej my jestesmy kondycji, skoro w Breck, lub Vail nigdy
              nie mielismy dosc? ani pierwszego ani ostatniego dnia?
              zaznaczam, ze nie zaliczam sie do tzw. fitness nazis.
              • katlia Re: Beaver Creek 19.09.06, 17:46
                Kondycja fizyczna nie ma duzo wspolnego z choroba wysokogorska. Niektorzy po
                prostu bardziej reaguja na zmiane wysokosci tego pierwszego dnia - znam
                przypadki gdzie tutejsi (mieszkam w Colorado) jada z Denver do naprzyklad
                Breckenridge, i choruja. A dla tych ktorzy przyjezdzaja z rejonow na poziomie
                morza to jest jeszcze wieksza roznica. Alkohol, kafeina, jacuzzi takze moga
                zaszkodzic (bo wysychaja). Dla starszych ludzi jest natrudniej znosic takie
                zmiany lub po prostu zyc na codzien na sporych wysokosciach: dlatego nie ma
                duzo ludzi po 70tce, na przyklad, ktorzy mieszkaja w tych wysokich ski resorts.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka