jasia37 16.09.06, 07:26 prosba do tych co tam byli na nartach ,w okresie swiatecznym sie tam wybieram i chcialabym troche info np.tanie noclegi itp dzieki pozdrowionka Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
katlia Re: Beaver Creek 17.09.06, 02:29 Oj, Beaver Creek i "tanie" cokolwiek, zwlaszcza noclegi, to zupelnie sprzeczne pojecia. To jest bardzo drogi resort, mi sie wydaje drozszy niz Vail. Tansze noclegi sa w pobliskim miasteczku Avon, i troche dalszym Edwards. Sprawdz czy miejsce ktore zabukujesz ma shuttle do samego resortu, chyba ze chcesz wynajac samochod. Spiesz sie z rezerwacja, bo te tansze opcje szybko znikaja, zwlaszcza na sezon swiateczny. Mozesz takze uzywac bilet na wyciag Beaver Creek w Vail - darmowe autobusy jezdza miedzy nimi - bardzo polecam bo Vail jest fantastyczny, zwlaszcza Blue Sky Basin i Back Bowls. Beaver Creek jest mniejszym rejonem - ale bardzo, bardzo ladnym, Beaver Creek Village jest sliczna - wszystkie szlaki gorskie tam sa dobre lub bardzo dobre, obsluga na swiatowej skali, wszedzie luksus i najrozniejsze udogodnienia. Jedyne co potrzebne do szczescia tam to snieg i $$$$$$. Odpowiedz Link
jasia37 Re: Beaver Creek 17.09.06, 13:59 bardzo mi pomoglas,dzieki bardzo pozdrowienia Odpowiedz Link
marekatlanta71 Re: Beaver Creek 17.09.06, 15:23 Ja tylko dodam ze wada Colorado nad np. Utah sa wysokosci i zwiazana z nimi choroba wysokogorska psujaca przyjemnosc z pierwszego dnia jazdy. Odpowiedz Link
ania_2000 Re: Beaver Creek 18.09.06, 21:58 Bez przesady z ta choroba wysokogorska.. bez przesady. normalny zdrowy czlowiek nawet sie nie zasapie. a jak ktos w gorszej kondycji to niech pocwiczy zanim na narty pojedzie. Odpowiedz Link
katlia Re: Beaver Creek 19.09.06, 00:16 Nawet ci w gorszej kondycji nie beda miec problemu jezeli nie wypija za duzo alkoholu/kawy i nie posiedza za dlugo w jacuzzi ;) Odpowiedz Link
marekatlanta71 Re: Beaver Creek 19.09.06, 01:34 My jestesmy (nie chwalac sie) w dobrej kondycji, a w Keystone mielismy dosc pierwszego dnia. Odpowiedz Link
ania_2000 Re: Beaver Creek 19.09.06, 03:50 to w takim razie w jakiej my jestesmy kondycji, skoro w Breck, lub Vail nigdy nie mielismy dosc? ani pierwszego ani ostatniego dnia? zaznaczam, ze nie zaliczam sie do tzw. fitness nazis. Odpowiedz Link
katlia Re: Beaver Creek 19.09.06, 17:46 Kondycja fizyczna nie ma duzo wspolnego z choroba wysokogorska. Niektorzy po prostu bardziej reaguja na zmiane wysokosci tego pierwszego dnia - znam przypadki gdzie tutejsi (mieszkam w Colorado) jada z Denver do naprzyklad Breckenridge, i choruja. A dla tych ktorzy przyjezdzaja z rejonow na poziomie morza to jest jeszcze wieksza roznica. Alkohol, kafeina, jacuzzi takze moga zaszkodzic (bo wysychaja). Dla starszych ludzi jest natrudniej znosic takie zmiany lub po prostu zyc na codzien na sporych wysokosciach: dlatego nie ma duzo ludzi po 70tce, na przyklad, ktorzy mieszkaja w tych wysokich ski resorts. Odpowiedz Link