rajka7 06.03.08, 02:38 czy ktos moglby mi napisac, jak jest tarczyca po angielsku nie ma tego slowa w moim slowniku Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
emigrant_ka Re: prosba 06.03.08, 02:52 thyroid a lekarz zajmujacy sie leczeniem tarczycy, to endokrynolog. emigrant_ka Odpowiedz Link
emigrant_ka Re: prosba 06.03.08, 03:17 i niech Cie wszystkie sily nadprzyrodzone trzymaja z dala od Pani Wieckiewicz [lekarzem jej nazwac nie moge, a bluznic publicznie nie bede], ktora mnie polecono jako lekarza endokrynologa, a ktora mnie malo do grobu nie wpedzila....nie zapominajac wczesniej wyssac ze mnie wszystkich pieniedzy....robiac bezsensowne badania krwi dwa razy w tygodniu i "zapominajac" poinformowac mnie o najprostszych metodach leczenia tarczycy. emigrant_ka Odpowiedz Link
rajka7 Re: prosba 07.03.08, 03:41 dziekuje, chodzilo mi tylko o nazwe po angielsku. na szczescie nie szukam endokrynologa a o tarczycy wiem co to za choroba, ile spustoszenia robi w organizmie i jaka jest grozna, oczywiscie nieleczona pozdrawiam Odpowiedz Link