06.03.08, 02:38
czy ktos moglby mi napisac, jak jest tarczyca po angielsku
nie ma tego slowa w moim slowniku
Obserwuj wątek
    • emigrant_ka Re: prosba 06.03.08, 02:52
      thyroid

      a lekarz zajmujacy sie leczeniem tarczycy, to endokrynolog.

      emigrant_ka
    • emigrant_ka Re: prosba 06.03.08, 03:17
      i niech Cie wszystkie sily nadprzyrodzone trzymaja z dala od Pani Wieckiewicz
      [lekarzem jej nazwac nie moge, a bluznic publicznie nie bede], ktora mnie
      polecono jako lekarza endokrynologa, a ktora mnie malo do grobu nie
      wpedzila....nie zapominajac wczesniej wyssac ze mnie wszystkich
      pieniedzy....robiac bezsensowne badania krwi dwa razy w tygodniu i "zapominajac"
      poinformowac mnie o najprostszych metodach leczenia tarczycy.

      emigrant_ka
    • anyaw73 Re: prosba 06.03.08, 18:45
      Traczyca po angielski to: Thyroid Gland
      • rajka7 Re: prosba 07.03.08, 03:41
        dziekuje, chodzilo mi tylko o nazwe po angielsku.
        na szczescie nie szukam endokrynologa a o tarczycy wiem co to za
        choroba, ile spustoszenia robi w organizmie i jaka jest grozna,
        oczywiscie nieleczona
        pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka