Dodaj do ulubionych

"Rower" to brzmi dumnie

21.05.08, 01:06
Heja!
Prosze wszystkich forumowiczow dobrej woli o pomoc.
Gdzie kupic rower? Nie chce wydawac zbyt wiele kasy ma sie rozumiec,
ale z drugiej strony nie chce kupic czegos takiego, co po 10
minutach jazdy najchetniej wrzucilbym pod pociag.
No i w gre wchodzi rowerek hybrydowy z rama aluminiowa, i z tych
wiekszych.
dziekuje z gory i z dolu za okazana pomoc i zrozumienie.
m
Obserwuj wątek
    • emigrant_ka Re: "Rower" to brzmi dumnie 21.05.08, 01:12
      kozy.com/
    • bolek2006 Re: "Rower" to brzmi dumnie, ale oslabia poped... 21.05.08, 01:42
      Niedawno wyczytalem gdzies, ze jazda na rowerze oslabia poped
      seksualny. Sprawdz to na wszelki wypadek zanim zostaniesz cudownym
      dzieckiem dwu pedalow.
      A swoja droga, kto to powiedzial?
      • erombek "Polak" to brzmi dumnie i du.nie 21.05.08, 01:49
        i z racji Twojego wieku przebadaj sie!!!
        Moj Tata, na ten przyklad ma medyczny ban na rowery
      • marxx Re: "Rower" to brzmi dumnie, ale oslabia poped... 21.05.08, 01:51
        O niewiedzialem ze rower oslabia poped seksualny! Ale ja i tak mam
        go w nadmierze , wiec w sumie na mnie to zle nie wplynie.
        czy warto kupic rower w takim np Targecie?
        • erombek W Targecie? 21.05.08, 01:52
          Warto, ze nie warto!
          • marxx Re: W Targecie? 21.05.08, 01:56
            Qrna Erombek, Ty to mi pomagasz podejmowac decyzje :)
            A czy uprzec sie na rame aluminiowa czy moze byc stalowa?
            m
            • erombek jak czlek ze stali to i rower stalowy 21.05.08, 04:37
              jak aluminiasta osoba, to i rower ma takowy

              to jak z psami, jaki pan, taki Reksio
              jaka pani, taka zabusia
              • marxx Re: jak czlek ze stali to i rower stalowy 22.05.08, 00:18
                Erombek, to fakt ze mi nie pomagasz ale T
                woje mysli to se chyba wydrukuje i powiesze na scianie.
        • bolek2006 No zesz kurna, nie posadzalem Cie o takie pytanie! 21.05.08, 04:42
          W Targecie? To moze lepiej w K-marcie? Przeciez K-mart, Taret, Value
          City to prawie takie same miejsca jak Sklepy Salvation Army, moze
          nawet gorsze.
          Nie znasz okreslen: - gdzie robiles prawo jazdy? W K-marcie? Gdzie
          kupiles te narzedzia? W K-marcie?
          Target nie jest wcale lepszy. Poszukaj juz lepiej w ogloszeniach
          Trade Times ? Wychodzi co czwartek. Mozna kupic w 7 - 11. tam jest
          rowerow od metra i wiele innych rzeczy. Powodzenia i ostroznie z
          pedalowaniem. Szkoda popedu, nawet jak masz go w nadmiarze. Zuzywaj
          we wlasciwy sposob a resztki zostaw dla roweru.
    • aniabuzuk Re: "Rower" to brzmi dumnie 21.05.08, 04:51
      A probowales craigslist? chicago.craigslist.org/bik/
      Wpisz cene maksymalna, zeby nie przewalac stosu ogloszen.
      • marxx Re: "Rower" to brzmi dumnie 22.05.08, 05:03
        Zrobilem z Craigslist jak napisalas, i zeby bylo smiesznie jak
        chicagowo jest dlugie i glebokie to wyskoczyly mi tylko dwa czy trzy
        rowery.
        • erombek to malo zle tych rowerow 22.05.08, 05:10
          ale moze cos nie tak nacisnales, przycisnales, kliknales?
          • marxx Re: to malo zle tych rowerow 22.05.08, 06:06
            Moze faktycznie cos nie tak kliknalem. Bo przechodzac obok komputra
            poslizgnalem sie na skorce bananowej, i wypierniczylem lbem o
            klawiature i tak 45 razy raz za razom. No to i moglem jakis
            udziwniony post wykonac na Craigslist.
            • erombek to Ty banany jadasz? 22.05.08, 07:18
              ile na dobe?

              pamietaj o wplywie posilania sie bananami na technike jezdzenia rowerowego
              • anyaw73 Rower 22.05.08, 17:42
                a ja uwazam ze warto udac sie do sklpu spcjalizujacegosie w
                rowerach, np. villagecycle na Well,www.villagecycle.com maj bardzo
                duzy wybor i przede wszystkim doradza ci co kupic bez wpychania ci
                na sile towaru. Jest tez cos na milwaukee nie daleko skrzyzowania z
                belmont ale nie pamietam nazwy i osobiscie tam nie bylam ale wyglada
                ze maja spory wybor.
                Osobiscie uwazam ze warto zainwestowac w dobry rower ktory bedzie ci
                sluzly dlugie lata a jazda na nim bedzie przyjemnoscia..
                • erombek a moze po prostu 22.05.08, 21:45
                  nie kupuj zadnego roweru, po co wydawac kase, czy nie lepiej poczekac na moment,
                  kiedy rowery beda wydawane za darmo?

                  a dzis sluszniej to isc na solidnego kebaba i popic wielgachnym piwem z ustala
                  pianka
    • bolek2006 Re: "Rower" to brzmi dumnie. 23.05.08, 04:16
      Jak mi ukradadli Treka(?) za 300$, kupionego w sklepie na przeciwko
      Copernicus Center, to po miesiacu mialem znow... TRZY rowery. Dwa z
      nich stoja obok biurka z komputerem. Nie jezdze. Nie dlatego, ze
      jazda cos tam oslabia... po prostu zawieszanie ich na stojaku auta i
      szukanie sciezki jst zbyt upierdliwe. Kilka razy w roku, to
      wszystko.
      Dlatego warto kupic rower malo uzywany. Ludzie maja slomiany zapal
      (jak choby ja) i rowery stoja latami nie uzywane.
      Widze cos takiego na budynkach mego bossa. Rowery stoja zakurzone
      w basemencie... Powodzenia.
    • trickstero Re: "Rower" to brzmi dumnie 27.05.08, 23:42
      Gdzie checesz jezdzic ? { asfalt czy teren }ile chcialbys wydac ?
      Lepiej kupic markowy uzywany rower niz nowy z Targetu
      • erombek marxx, ale nie kupuj uzywanego z Targetu 28.05.08, 00:07
        po trzech wlascicielach na teren, jak chcesz jezdzic po asfalcie!
        • trickstero Re: marxx, ale nie kupuj uzywanego z Targetu 30.05.08, 01:11
          :}teren = "single track" "cross country" "all mountin" "dirt" "down hill"....itp
          itd poprostu nasz swojski goral, idac dalej... sztywna rama, sztywna rama z
          amorem ewentualnie tak zwany Full czyli pelne zawieszenie :)

          asfalt = "road bike" nasza poczciwa kolarka, kolarka z prosta kierownica,
          kolarka biatlonowa vel torowa { bez przelozen } czesto uzywana przez doreczycieli.

          asfalt/teren = cross {hybryda kolarki i gorala } 26"rower turystyczny
          no i last but not the least skladak.

          To tylko bardzo rudymentalne rozroznienie, zaledwie propedeutyka do
          rowerologii, pytalem o docelowa aplikacje bo to ona determinuje wlasnosci
          dwu-kolowca.

          Pozdrawiam

          • bolek2006 Re: marxx, ale nie kupuj uzywanego z Targetu 30.05.08, 04:08
            Do konca zycia nie zapomne "damki" sasiada z balonowymi kolami, na
            ktorej cale podworko uczylo sie jezdzic.
            Tutaj w Chicagolandzie widzi sie rozne rowery. Od lezakow po
            pietrusy i inne cuda.
          • marxx Re: marxx, ale nie kupuj uzywanego z Targetu 30.05.08, 05:07
            Ha i tu mnie masz Tricktero!
            Chcialbym absolutnie cos z amorem, ale wole najsamwpierw pogadac,
            moze jakies kino tudziez koncercik, kawiarenka. Wiesz jak jest , nie
            za szybko, lubie powoli, ale i na wesolo. A rama jak najbardziej,
            oczywiscie sztywna.
            Zawieszenie tez musi byc proporcjonalne ale jak taki wybredny to w
            sumie nie jestem. Typowa goralka raczej odpada, ulicznica takze,
            wiec ten hybrydowy to jakos mi najbardziej pasuje. Mam tylko
            nadzieje ze nie bede palcami wytykany na ulicach.
            Rower rudymentalny oczywiscie odpada , ja wole kupowac markowe
            rzeczy, taki jestem.
            No ale aluminium czy stal? Oto jest pytanie!
            Z rowerowym pozdrowieniem
            ahoj
            m

            trickstero napisał:

            > :}teren = "single track" "cross country" "all
            mountin" "dirt" "down hill"....it
            > p
            > itd poprostu nasz swojski goral, idac dalej... sztywna rama,
            sztywna rama z
            > amorem ewentualnie tak zwany Full czyli pelne zawieszenie :)
            >
            > asfalt = "road bike" nasza poczciwa kolarka, kolarka z prosta
            kierownica,
            > kolarka biatlonowa vel torowa { bez przelozen } czesto uzywana
            przez doreczycie
            > li.
            >
            > asfalt/teren = cross {hybryda kolarki i gorala } 26"rower
            turystyczny
            > no i last but not the least skladak.
            >
            > To tylko bardzo rudymentalne rozroznienie, zaledwie propedeutyka
            do
            > rowerologii, pytalem o docelowa aplikacje bo to ona determinuje
            wlasnosci
            > dwu-kolowca.
            >
            > Pozdrawiam
            >
            • bolek2006 Ja bym rzucil monete. 31.05.08, 03:36
              Rzucilem monete dwa razy. Raz: aluminium czy stal. Drugi raz: Target
              czy K-Mart.
              No i wyszlo mi, ze aluminium w Targecie. Sprobuj moze lepiej Ci
              wyjdzie.
              • erombek jakies nowosci z tym rowerem 03.06.08, 03:48
                co tak temat zastopowal?

                mozesz wybral drewniany ze "Szmelc City Super-Bike Big Store"

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka