Dodaj do ulubionych

Aflac Insurance?

21.11.08, 01:14
Dzis w mojej firmie mielismy pogadanke z przedstawicielami Aflac. Jakie sa
Wasze doswiadczenia z ta firma. Oferta wyglada naprawde ciekawie jako dodatek
do ubezpieczenia zdrowotnego lub gwarancja finasowa na wypadek choroby lub
wypadku. Czy rzeczywiscie warto?
Obserwuj wątek
    • i.p.freely Re: Aflac Insurance? 21.11.08, 01:59
      Wszystkie ubezpieczenia wygladaja swietnie splywajac z ust ich
      sprzedawcow a potem przychodzi drobny druk, ktorego prawie nikt nie
      czyta.

      Z Aflakiem nigdy do czynienia nie mialam, z "dodatkowym
      ubezpieczeniem" owszem i okazalo sie strata pieniedzy i jednym
      wielim bolem glowy. Mialy byc dodatkowe znizki na lekarstwa. Okazalo
      sie ze tylko na lekarstwa z ICH listy i tylko w wybranych aptekach.
      Tak wiec opowiesci sprzedawcy o dodatkowych znizkach na wszystkie
      lekarstwa byly tylko bujda dla zachety wziecia haczyka.

      Moze Aflak nie oszukuje az tak bezczelnie jak ci co u nas byli.
    • monie_pl Moje doswiadczenie... 21.11.08, 03:15
      ... jest nastepujace:
      1. jako osoby z benefitow - nie lubie ich sprzedawcow, bo sa
      strasznie nachalni, moj broker tez ich nie lubil, bo mial jakies
      kiepskie zdanie o ich wyplatach;
      2. w poprzedniej firmie pilotazowo zostalo to wprowadzone w czesci
      firmy i ludzie prawie w 90% zapisali sie, ale to byli przede
      wszystkim ludzie z bardzo niskimi stawkami godzinowymi, wiec ta
      grupa spoleczna czesto zyje od czeku doc zeku, wiec nawet jeden
      tydzien bez pracy jest bardzo ciezki
      3. od tej grupy pilotazowej nie slyszelismy zadnych skarg w ciagu
      kilku miesiecy po wprowadzeniu i przewidywano, ze bedzie to oferta
      dla calej firmy

      Prywatnie uwazam, ze jesli masz odlozona kase na zycie i rachunki na
      kilka miesiecy to mozesz sobie odpuscic takie ubezpieczenie.
      Dodatkowo w obecnych czasach duzych zwolnien warto rozwazyc
      prawdopodobienstwo straty pracy i wtedy mzoe sie oplacac takie
      ubezpieczenie, choc nie wiem czy oferuja ubezpieczenie od utraty
      dochodu bez choroby lub inwalidztwa.

      Moze warto poszukac w internecie jakis opinii i to opinii
      negatywnych. Jak znajdziesz te negatywne to prosze podziel sie.

      Pozdrawiam
      Monika

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka