Gość: erwin IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.11.10, 21:09 Co się dzieje z Halina B. i aferą workową? To już bardzo długo trwa, a nie widać żadnych efektów pracy sądów. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Marek Re: afera workowa IP: *.stk.vectranet.pl 29.11.10, 03:53 Ponoc uciekla do Izraela,a ślifka ma raka odbytu i nie mogą ich sądzić. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: afera workowa IP: *.stk.vectranet.pl 29.11.10, 08:56 Tylko oni umoczyli? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sadzik Re: afera workowa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.11.10, 09:40 Dzisaj rozprawa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Uwaga OROM Re: afera workowa IP: 46.112.207.* 01.12.10, 17:28 teraz przed wyborami znowu pojawiły się worki. co to niby liście do nich pakować trzeba. www.um.zabrze.pl/mieszkancy/aktualnosci/akcja-zbierania-lisci Terminy zbiórek będą ustalane z poszczególnymi radami dzielnic. to jest bardzo ciekawa sprawa. Odpowiedz Link Zgłoś