Gość: Ja IP: *.play-internet.pl 05.03.18, 14:10 Dostał juz ktos zwrot pit?i kiedy i jak skladaliście Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Gosua Re: Zwrot pit IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 28.04.18, 12:53 Ja składałam 12 marca i cisza . Odpowiedz Link Zgłoś
kachna40 Re: Zwrot pit 12.07.18, 11:28 Pit zlozony 11 kwietnia przez internet za posrednictwem biura i do dzis totalna cisza. To juz 67 dni. Odpowiedz Link Zgłoś