IP: *.play-internet.pl 05.03.18, 14:10
Dostał juz ktos zwrot pit?i kiedy i jak skladaliście
Obserwuj wątek
    • Gość: Gosua Re: Zwrot pit IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 28.04.18, 12:53
      Ja składałam 12 marca i cisza .
    • kachna40 Re: Zwrot pit 12.07.18, 11:28
      Pit zlozony 11 kwietnia przez internet za posrednictwem biura i do dzis totalna cisza. To juz 67 dni.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka