Dodaj do ulubionych

tylko Pochopien

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.03.05, 04:38
a ja siÄ? zawiodlem na nim. Glosowalem na niego a On zrezygnowaĹ?.
Obserwuj wątek
    • Gość: prawicowiec Re: tylko Pochopien IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.03.05, 07:54
      To prawda ze zrezygnowal ale patrząc dziś na to towarzystwo wzajemnej adoracji
      trzeba odpowiedziec sobie na pytanie : czy przypadkiem nie miał racji
      podejmujac taką a nie inna decyzję. Byłby dobrym Prezydentem i rozpedziłby te
      sfore nieuków i przypadkowych urzędasów. Poza tym jest czysty jak łza.
      • Gość: beck Re: tylko Pochopien IP: *.debacom.pl / *.za.digi.pl 21.03.05, 16:46
        Tylko czemu zrezygnował? Do dziś pamiętam dociekania, że zrobił to, by ustąpić
        miejsca Kaszyckiemu, szefowi komisji rewizyjnej. Ten trzyma łapę na wielu
        sprawach w mieście i o wielu wie (patrz obecne afery działkowe). I niestety,
        jak się odchodzi na skutek politycznego koniunkturalizmu, nie ma co liczyć na
        kolejny wybór. Ja na niego głosował nie bedę.
        • Gość: Do Bec Re: tylko Pochopien IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.03.05, 00:21
          A czy Kaszycki kontrolował w komisji rewizyjnej poprzedniej kadencji czy
          kamuflował to co teraz wychodzi na światło dzienne? Co można sadzić po tych
          zagrywkach z Pelecem? CZy na pewno Pochopień sam zrezygnował czy to było
          rozdanie Pana U i szykowanie kndydatury Pana Profesora na stanowisko
          Prezydenta? W tym układzie można wilu sprawa które wyszły i tym które wyjdą
          ukręcoć łep? Czy to było celowe działanie?
          • Gość: pytajnik Re: tylko Pochopien IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.03.05, 01:06
            Równo rok temu wydział kontroli i audytu UM na czele z naczelnikiem Twardeckim
            (ekipa Golubowicza) również kontrolowal i to kompleksowo wydzial GAWRONA . I
            co ...? Nic nie znaleziono, brak naruszeń prawa. A okazało się ze afera
            dziesieciolecia. Kontrolerzy do dupy czy też mafia rządzi w Zabrzu ?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka