Gość: maĹ?y IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.03.05, 04:38 a ja siÄ? zawiodlem na nim. Glosowalem na niego a On zrezygnowaĹ?. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: prawicowiec Re: tylko Pochopien IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.03.05, 07:54 To prawda ze zrezygnowal ale patrząc dziś na to towarzystwo wzajemnej adoracji trzeba odpowiedziec sobie na pytanie : czy przypadkiem nie miał racji podejmujac taką a nie inna decyzję. Byłby dobrym Prezydentem i rozpedziłby te sfore nieuków i przypadkowych urzędasów. Poza tym jest czysty jak łza. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: beck Re: tylko Pochopien IP: *.debacom.pl / *.za.digi.pl 21.03.05, 16:46 Tylko czemu zrezygnował? Do dziś pamiętam dociekania, że zrobił to, by ustąpić miejsca Kaszyckiemu, szefowi komisji rewizyjnej. Ten trzyma łapę na wielu sprawach w mieście i o wielu wie (patrz obecne afery działkowe). I niestety, jak się odchodzi na skutek politycznego koniunkturalizmu, nie ma co liczyć na kolejny wybór. Ja na niego głosował nie bedę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Do Bec Re: tylko Pochopien IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.03.05, 00:21 A czy Kaszycki kontrolował w komisji rewizyjnej poprzedniej kadencji czy kamuflował to co teraz wychodzi na światło dzienne? Co można sadzić po tych zagrywkach z Pelecem? CZy na pewno Pochopień sam zrezygnował czy to było rozdanie Pana U i szykowanie kndydatury Pana Profesora na stanowisko Prezydenta? W tym układzie można wilu sprawa które wyszły i tym które wyjdą ukręcoć łep? Czy to było celowe działanie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pytajnik Re: tylko Pochopien IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.03.05, 01:06 Równo rok temu wydział kontroli i audytu UM na czele z naczelnikiem Twardeckim (ekipa Golubowicza) również kontrolowal i to kompleksowo wydzial GAWRONA . I co ...? Nic nie znaleziono, brak naruszeń prawa. A okazało się ze afera dziesieciolecia. Kontrolerzy do dupy czy też mafia rządzi w Zabrzu ? Odpowiedz Link Zgłoś