Gość: Mecenas
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
07.02.08, 09:52
Forum SKUTECZNE
Tak to dobre określenie,
kiedyś tzw.”Skuteczni” silnie wykorzystywali
możliwości oddziaływania F z sukcesem wyborczym,
Teraz okazuje się że to właśnie F może ich pogrążyć.
Nie należy się przejmować, że krytyka stąd jest nieskuteczna
bo tak nie jest ona drąży jak kropla skałę.
Wiem bo będąc blisko wydarzeń z życia miasta jestem świadkiem
jak bardzo na władzę obecną i poprzednią te wpisy działają.
Reagują oczywiście idiotycznie bo alergicznie,
ale boją się i w końcu po kolejnych głupich decyzjach
zaczynają dostrzegać konsekwencję swych decyzji.
Szkoda tylko że media lokalne nie dorosły do tego
by pełnić podobną rolę w życiu publicznym.
Apeluje do wszystkich głównie tzw. polityków
włączcie się do tej dyskusji i mówcie co Was boli na
jedynym WOLNYM FORUM