Dodaj do ulubionych

FORUM skuteczne

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.02.08, 09:52
Forum SKUTECZNE
Tak to dobre określenie,
kiedyś tzw.”Skuteczni” silnie wykorzystywali
możliwości oddziaływania F z sukcesem wyborczym,
Teraz okazuje się że to właśnie F może ich pogrążyć.
Nie należy się przejmować, że krytyka stąd jest nieskuteczna
bo tak nie jest ona drąży jak kropla skałę.
Wiem bo będąc blisko wydarzeń z życia miasta jestem świadkiem
jak bardzo na władzę obecną i poprzednią te wpisy działają.
Reagują oczywiście idiotycznie bo alergicznie,
ale boją się i w końcu po kolejnych głupich decyzjach
zaczynają dostrzegać konsekwencję swych decyzji.
Szkoda tylko że media lokalne nie dorosły do tego
by pełnić podobną rolę w życiu publicznym.
Apeluje do wszystkich głównie tzw. polityków
włączcie się do tej dyskusji i mówcie co Was boli na
jedynym WOLNYM FORUM
Obserwuj wątek
    • Gość: alex Re: FORUM skuteczne IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.02.08, 16:10
      Nie sądzę żeby to forum miało wielką siłę oddziaływania. Wielu kandydatów do
      rady korzystało z tego forum i skuteczni wcale nie są większością w radzie.
      Jeżeli twoja teza jest słuszna to raczej forum opanowane przez PO PIS LiD .Przez
      monotonie podejmowanych tematów i sądząc po ciągle powtarzającym się stylu
      postów niewielu jest użytkowników tego forum. Może znów przed wyborami zrobi się
      tu ciekawiej.
      Pozdro.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka