Dodaj do ulubionych

zaopiekuje się dzieckiem

IP: *.stk.vectranet.pl 05.02.09, 15:40
Chętnie zaopiekuję sie dzieckiem, mam doświadczenie w tej
dziedzinie, opiekowałam się juz trójka maluchów (w wieku od 1-
3lata), w razie potrzeby referencje.Jestem kobieta 48letnia, nie
pracuje, narazie czekama na swoje wnuki i chętnie wykorzystam wolny
czas.Tel 505524454
Obserwuj wątek
    • Gość: pracodawca Re: zaopiekuje się dzieckiem IP: *.za.digi.pl 05.02.09, 15:49
      Za stara jestes !jak byś miała 18-17 lat bym Cię wzioł.
      • Gość: ggg Re: zaopiekuje się dzieckiem IP: *.zabrze.net.pl 05.02.09, 16:27
        Ale Ty masz kulturę???Czy nie potrafisz wieku podreślić w inny
        sposób? U takiego pracodawcy praca - szok!
    • sielke1981 Re: zaopiekuje się dzieckiem 05.02.09, 16:07
      jaka cena za opiekę 8 godzinną?
      • Gość: opiekunka Re: zaopiekuje się dzieckiem IP: *.scom.za.digi.pl 08.02.09, 21:26
        5 zł. za godzinę
    • makbet1 --------------------------------- -------- 06.02.09, 08:53
      Zakładam, że wiarygodność swoją opierasz na posiadanym doświadczeniu
      życiowym i matczynym, nie tylko popartym referencjami, ale równiez
      na tym, że wystawisz fakturkę za usługę. Miło byłoby też ujrzeć
      polisę ubezpieczenia OC.
      • zza_lady Odbiło ci?i 08.02.09, 20:22
        Czy ty znasz warunki na jakich pracują pomoce do dzieci? Faktura i
        OC???? Czy ja auto chce kupić czy dzieckiem się zaopiekować?
        • makbet1 --------------------------------- -- 09.02.09, 09:40
          Jakoś nie przemawia do mnie oddawanie własnego maluszka na
          przechowanie osobie wcześniej mi nie znanej. Zwłaszcza, że takie
          przechowanie "na gębę", zwłaszcza w obliczu braku dawców organów
          oraz newsów o specyficznej opiece zabrzańskich siostrzyczek, budzi
          moją nieufność. A może to tylko moje przewrażliwienie?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka