IP: 212.106.152.* 13.12.03, 14:23
mam pytanko: czy ktos wie moze, czy bedzie orkiestra w zabrzu? chodzi mi o
to, czy bedzie jakis koncercik? i jeszcze jedno pytanko: gdzie mialby sie
zglosis zespol, ktory chcialby zagrac na takim koncercie. dzieki za pomoc.
Obserwuj wątek
    • Gość: wolontariusz Re: wosp2004[ IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 13.12.03, 16:28
      Pytanie powinno brzmiec: co wogole jest z wosp w zabrzu?!!
      Jeszcze kilka lat temu, odbywaly sie imprezy , ktore z roku na rako rozrastaly
      sie, z roku na rok graly coraz wieksze gwiazdy, ze wspomne-ONA, DZEM,Myslovitz
      itd, a teraz???. Ostatnia impreza (z tego cyklu) byla impreza organizoewana
      w "Marzeniu" i na PL. Wolnosci-notabene-transmitowana przez TV.
      A terz????
      Czy ktos moze wie cos o ostatnich finalach wosp w Zabrzu???
      Pozdrawiam goraca...
      • Gość: jano Re: wosp2004[ IP: *.swic.dialup.inetia.pl 15.12.03, 03:31
        o ile mi wiadomo w wiatraku mają być jakieś koncerty o ile sie wiatrak
        zdecyduje bo w mieście na razie nikt sie nie pali do roboty, tak przynajmniej
        słyszałem, że w czwatek ma być dużao hc a w piątek reggae ale co z finałem to
        nie wiem czy to 100% ale mozę tak bedzie
        jano

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka