Gość: mala
IP: 212.106.152.*
13.12.03, 14:23
mam pytanko: czy ktos wie moze, czy bedzie orkiestra w zabrzu? chodzi mi o
to, czy bedzie jakis koncercik? i jeszcze jedno pytanko: gdzie mialby sie
zglosis zespol, ktory chcialby zagrac na takim koncercie. dzieki za pomoc.