Dodaj do ulubionych

Jaki dezodorant?

24.10.10, 13:59
Czy możecie polecic jakiś dobry dezodorant, który nie pachnie, ale skutecznie zapobiega przykremu zapachowi potu.
Wczoraj zmieniłam dezodorant i zaliczyłam migrenę. Zmieniłam ponieważ ten, który używam od lat niezbyt skutecznie zapobiega zapachowi potu.
Zapachy są u mnie jednym z wywoływaczy migren.
Obserwuj wątek
    • nessie-jp Re: Jaki dezodorant? 24.10.10, 17:56
      Tylko i wyłącznie w sztyfcie, żadne aerozole nie wchodzą u mnie w grę.

Od kilku lat używam Nivea Dry i jestem bardzo zadowolona. Prawie nie pachnie, działa dobrze antyperspiracyjnie, nie bardzo brudzi ubrania ;)
      • minniemouse Re: Jaki dezodorant? 25.10.10, 01:21
        ja rowniez uzywam wylacznie w sztyfcie, zadnych aero i spray'ow z dowch powodow
        1- za bardzo pachna
        2- szkodza environment'owi

uzywam anyperspirantow.

jesli ktos bardzo bardzo sie poci, powinien rozwazyc Botoks pod paszki.
        dziala do pol roku, wstrzymuje pocenie sie a w zwiazku z czym i zapaszki.

Minnie
    • autorek Re: Jaki dezodorant? 30.11.10, 11:45
      Jakiś czas temu kupiłem sobie perfumy Angel Men niestety wywoływały one ból głowy u mojej żony :((((
      Raczej nie polecam dla osób cierpiących na migrenę.
      • stef63 Re: Jaki dezodorant? 04.12.10, 18:40
        Kupiłam taki dezodorant

www.aptekaeskulap.pl/vichy-dezodorant-antitranspirant-kulka-bezzapachowy-p-2716.html
        Potwierdzam, że nie pachnie, ale niestety w moim przypadku niweluje przykry zapachu potu tylko ok 7-8 godzin.
        • mika_1 Re: Jaki dezodorant? 05.12.10, 21:02
          Jak ktos się mocno poci to polecam raz w tygodniu na noc Antidral - do kupienia w aptece za 10 zł. Działa tak samo jak Etiaxil, a róznica w cenie ogromna. Potem to już tylko pro forma jakiś w kulce lub sztyfcie. Ja używam Garnier Mineral i jest świetny. Nie pachnie, a działa :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka