sztylet69
10.01.04, 10:26
Ignorancie, mam taka refleksje (pyskowki Marii mnie tylko zdopingowaly): a
moze wrocic do takiej formuly forum jaka byla na poczatku,jak zaczynalismy?
Tzn-tylko tematyka slowianska; mniej/lub w ogole tematow pobocznych (takie
watki jak antyamerykanizm, opiniotworcze gazety, zydzi w Polsce, NAFTA, USArmy
w Polsce, ekonomia i gospodarka, globalizm poszlyby np do archiwum lub do kosza).
I wtedy zostalibysmy jak kiedys, przy tematach scisle slowianskich (a nie,ze
skoro np Ukraincy to Slowianie=wszystko co o Ukrainie jest o Slowianszczyznie).
To luzna uwaga,co o tym sadzi reszta forumowiczow??
pozdr