joujou 06.07.20, 02:30 Czy kto艣 z dawnych 40 + jeszcze tu zagl膮da ? Odpowiedz Link Obserwuj w膮tek Podgl膮d Opublikuj
luiza-w-ogrodzie Re: Pozdrowionka 馃檪 10.09.20, 12:58 Wlasnie zajrzalam, ale tu juz chyba nie ma nikogo z moich czasow. Nic dziwnego, czterdziestka minela mi juz ponad dekade temu Odpowiedz Link
bbetka_bm Re: Pozdrowionka 馃檪 07.04.21, 15:27 Jezu!!! jak widz臋, za rzadko jednak tu zagl膮dam ))) Ja te偶 jestem! Chocia偶 straci艂am ju偶 swoje konto nie wiem czemu? ale my艣l臋, 偶e nowe jest do rozpoznania? Pozdrawiam Was najserdeczniej i t臋skni臋 za naszymi pogaduszkami!!! Odpowiedz Link
40plus Re: Pozdrowionka 馃檪 11.04.21, 10:30 Te偶 jestem i od czasu do czasu zagl膮dam. Pozdrawiam. Odpowiedz Link
alfredka1 Re: Pozdrowionka 馃檪 14.04.21, 11:36 i ja jestem ) tez pozdrawiam serdecznie /i Wodnik i W臋drowiec/ Odpowiedz Link
bbetka_bm Re: Pozdrowionka 馃檪 16.04.21, 23:09 艢ciskam Was serdecznie - oczywi艣cie z zachowaniem obowi膮zuj膮cych obostrze艅 !!!! Odpowiedz Link
sam_uni Re: Pozdrowionka 馃檪 17.04.21, 11:17 O, to tak jak mnie. Cho膰 na tym forum mnie nie by艂o. Odpowiedz Link