Dodaj do ulubionych

Pozdrowionka 馃檪

06.07.20, 02:30
Czy kto艣 z dawnych 40 + jeszcze tu zagl膮da ?
Obserwuj w膮tek
    • 40plus Re: Pozdrowionka 馃檪 10.07.20, 21:23
      NO pewnie, od czasu do czasu smile
      • luiza-w-ogrodzie Re: Pozdrowionka 馃檪 10.09.20, 12:58
        Wlasnie zajrzalam, ale tu juz chyba nie ma nikogo z moich czasow. Nic dziwnego, czterdziestka minela mi juz ponad dekade temu smile
        • jutka1 Re: Pozdrowionka 馃檪 17.09.20, 23:22
          Joujou! Luizo!
          Pozdrowionka!
          smile
          • bbetka_bm Re: Pozdrowionka 馃檪 07.04.21, 15:27
            Jezu!!! jak widz臋, za rzadko jednak tu zagl膮dam smile)))
            Ja te偶 jestem! Chocia偶 straci艂am ju偶 swoje konto sad nie wiem czemu? ale my艣l臋, 偶e nowe jest do rozpoznania?
            Pozdrawiam Was najserdeczniej i t臋skni臋 za naszymi pogaduszkami!!!
            • 40plus Re: Pozdrowionka 馃檪 11.04.21, 10:30
              Te偶 jestem i od czasu do czasu zagl膮dam. Pozdrawiam.
              • alfredka1 Re: Pozdrowionka 馃檪 14.04.21, 11:36
                i ja jestem smile) tez pozdrawiam serdecznie /i Wodnik i W臋drowiec/
                • bbetka_bm Re: Pozdrowionka 馃檪 16.04.21, 23:09
                  艢ciskam Was serdecznie - oczywi艣cie z zachowaniem obowi膮zuj膮cych obostrze艅 big_grin !!!!
        • sam_uni Re: Pozdrowionka 馃檪 17.04.21, 11:17
          O, to tak jak mnie. Cho膰 na tym forum mnie nie by艂o.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj si臋


Nakarm Pajacyka