mammaja Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 16.12.03, 00:13 Witam i zarazem raczej sie wymeldowuje.Milych pogwarek! Odpowiedz Link
lablafox Re: wklejka 101-104 16.12.03, 00:17 • Re: KLUB NOCNYCH MARKÓW V.... marialudwika 16.12.2003 00:03 odpowiedz na list odpowiedz cytując Uwielbiam zimowe widoki,ogladane z cieplego domu.Wszystko wtedy takie jasne iczyste,gdy jest pokryte biala pierzynka! ml • Re: KLUB NOCNYCH MARKÓW V.... ada296 16.12.2003 00:08 odpowiedz na list odpowiedz cytując cały brud tego świata jest przkryty i jasna nocka jest i tylko szkoda, że nie będzie śniegu w czasie Świąt bo ze śniegiem Święta mają inny klimat taki świąteczny Odpowiedz Link
ada296 Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 16.12.03, 00:22 więc śnieg ma być w Święta duuużo śniegu ale po Świętach proszę o przejezdne drogi bo jadę do Warszawy i chcę jazdę mieć bez stresów w Sylwestra ma znowu być śnieg to będzie mój pierwszy Sylwester w Warszawie i ma być pięknie ...a potem choćby potop... Odpowiedz Link
lablafox Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 16.12.03, 00:25 Howk , Powiedziałas . Twoje życzenie spełni się . Lx Odpowiedz Link
ada296 Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 16.12.03, 00:32 obiecujesz ? mam taką straszliwą tremę przed tym wyjazdem już bym chciała, że by było po Świętach nie cierpię Świąt Odpowiedz Link
mammaja Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 16.12.03, 00:39 Ojej, a czemu masz taka treme,powiedz? Odpowiedz Link
marialudwika Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 16.12.03, 00:41 To pewnie bedzie jakis specjalny Sylwester??Jesli to nie jest zbyt niedyskretne pytanie.. ml Odpowiedz Link
lablafox Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 16.12.03, 00:43 Przesyłam Wam białą nocką wiersz gałczyńskiego . Za oknem brzęcza u mnie wietrzne dzwonki. Sanie Noc jak bas. Księżyc wysoko jak sopran, gość u chmur ośnieżających drzewa - zima, zima, jaka tam zima! skoro jak majowy słowik śpiewa. Gdzieś wysoko ciemny wiatr przeleciał, księżyc wszystkie drogi porozświecał, wszystkie czernie w chmurach, szparach, wronach; a tu droga przez las, przez noc, przez księżyc i trzy dzwonki z końskiej uprzęży dzwonią jak zapomniane imiona. Srebrną drogę przebiegł srebrny zając. Srebrny promień podkradł się pod sowę. Sowa patrzy. A tu płatki śniegowe z nieba na ziemię spadają. Jaka tam sowa - to także księżyc. A śnieg się ustatkował i położył się, i leży; patrz: promieniowanie, blask na śnie. Ruszają się sanie. Leży śnieg, Odpowiedz Link
marialudwika Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 16.12.03, 00:42 I ja niezbyt lubie swieta... ml Odpowiedz Link
marialudwika Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 16.12.03, 00:53 Widze,ze Markispia!!!To i ja spac ide ml Odpowiedz Link
ada296 Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 16.12.03, 00:58 uwielbiam Gałczyńskiego.... tremę mam bo jadę do faceta niby mojego a nie mojego mojego bo miłość wielka a nie mojego bo odległość wielka i ma być cudnie jak zawsze ale cudniej bo to dzień inny niż zwykłe dni i ma być powitanie Nowego Roku na Placu jakimś chyba Defilad (?) z prezydentem i z szampanem taki związek na odległość jest bardzo trudny brakuje dnia codziennego i problemów a z drugiej strony jest wyidealizowany oczekiwania są większe czasami bym chętnie rzuciła to wszystko a pana poznałam w necie i to trwa już rok przepraszam, że wrzucam tu swoje wątpliwości ale czasmi czuję się taka ogłupiona sytuacją ja - realistka z krwi i kości i taki romantyzm ... Odpowiedz Link
marialudwika Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 16.12.03, 01:30 Jesli milosc wielka to Sylwester bedzie piekny i niezapomniany!!!I super romantyczny,moze zobacze Ciebie w tv?W kazdym razie zycze wspanialej zabawy i mam nadzieje,ze jeszcze do tego czasu spotkamy sie w KNM!!!! ml P.S. nie moglam sie zalogowac!!!Jakies zle sily dzialaly i wyrzucaly mnie wciaz,ale w koncu sie udalo!Dobrej nocy!!! Odpowiedz Link
lablafox Re: do Ady 16.12.03, 10:43 Wiesz Ado, tak myślałam idąc spać , że o to własnie chodzi. Teraz już wiem , bo o tym powiedziałaś . Powodzenia i oby było miło . Powodzenia. Będę myślami (dobrymi)z Tobą w tym czasie. Lx Odpowiedz Link
monia.i Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 16.12.03, 23:46 Dobry wieczór wszystkim - a zwłaszcza tym, którzy jeszcze nie śpią! Odpowiedz Link
mammaja Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 16.12.03, 23:50 Ojej, troszke zazdroszcze Adzie tych emocji )) ale tez i dobrze ze mam to za soba ))) Zycze wspanialych chwil.Wreszcie prawdziwy romantyzm zagoscil na naszym forum.Ale Sylwester na Placu ? Moze jednak gdzies wejdziecie! Odpowiedz Link
monia.i Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 17.12.03, 00:02 Jak sobie przeczytałam tego Adowego posta - tak cudnie osobistego prawie jak zwierzenia - to pomyślałam sobie, że to, co przeżywa, jest trochę piękne ale i trochę straszne - nie wiedzieć czemu.. Odpowiedz Link
monia.i Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 16.12.03, 23:53 Wieczorem, na spacerze z psem, miałam okazję porozkoszować się taką PRAWIE zimą. Lekki mrozik - w okolicach -2 - gwiazdy, zero wiatru, snujące sie nad kominami dymy, już poprzystrajane kolorowymi światełkami ogródkowe choinki, no i śnieżek - ale w niewielkich ilościach. O ileż to przyjemniejsze od rozdyźdanej, błotnistej brei... Odpowiedz Link
marialudwika Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 17.12.03, 00:12 I ja odbylam nocny spacer z psami,ale nietety bez sniegu.We wszystkich oknach swieca choinki i inne specjalne dekoracje swietlne,ladnie to wyglada.. ml Odpowiedz Link
monia.i Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 17.12.03, 00:17 W oknach widać już choinki? To jak dla mnie tez za wcześnie. W moim rodzinnym domu choinkę ubierało się w wigilię rano. I ten zwyczaj przeniosłam do naszego domu. No..ewentualnie dzień wcześniej. Ale nie więcej!!! Odpowiedz Link
marialudwika Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 17.12.03, 00:27 J wogole w tym roku tylko mini-symboliczna ale dopiero w wigilie,dawniej tez tak u nas w domu bylo!!Pozatym "swieta" zaczynaja sie/w handlu/ na poczatku listopada i juz zaczynam ich miec dosc zanim sie naprawde zaczely... Moze to wynik moich dolkow jesienno-zimowych Pozdrawiam ml Odpowiedz Link
monia.i Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 17.12.03, 00:35 Myślę, że to raczej wynik "zmęczenia materiału" Jak jestes "bombardowana bombkami" od początków listopada, to trudno, żebyś się nimi ekscytowała w połowie grudnia - braknie świeżości i entuzjazmu - przecież wszystko sie może opatrzeć, nawet te urokliwe, świąteczne dekoracje.. Odpowiedz Link
monia.i Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 17.12.03, 00:43 Czasem chciałabym siąść choć na parę chwil przy wigilijnym stole z czasów "dziecinnych". Tylko Rodzice i Brat...nie tak rozłożysta choinka i trochę prostsza wieczerza..opakowania prezentów nie tak barwne, jak dzisiaj - i wszystko wydawało się proste - bo było się dzieckiem. Odpowiedz Link
marialudwika Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 17.12.03, 00:50 Nie uwierzysz,ale i ja mam takie marzenia!!!! ml Odpowiedz Link
monia.i Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 17.12.03, 00:57 Uwierzę A może po prostu tez jesteś sentymentalna? Bo ja jestem. A w dodatku naturę mam taką trochę...melancholijną. I trochę za bardzo oglądam sie "za siebie" a za mało spoglądam w przyszłość. To chyba nie jest najlepsze podejście do życia.. Odpowiedz Link
marialudwika Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 17.12.03, 00:59 To tak jak i ja -podobno za duzo "zyje" przeszloscia!!!Ale mam taka sentymentalna natyre ml Odpowiedz Link
marialudwika Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 17.12.03, 00:57 Chyba zostalam sama na placu boju!!!A Ty Moniu spisz i Ady dzis nie ma a nasza nocna Marka Wywrot wyjechala...Mowie wiec dobranoc i mam nadzieje,ze sie albo tu albo na dziennym 40+ albo w innym miejscu!! spotkamy!!!!Jutro ml Odpowiedz Link
marialudwika Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 17.12.03, 01:00 Dobranoc od melancholijnej dla melancholijnej!!!! ml Odpowiedz Link
mammaja Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 18.12.03, 01:45 To nawet Nocnych Markow dzis nie bylo? Wszyscy poszli grzecznie spac? Odpowiedz Link
marialudwika Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 18.12.03, 23:59 Forum spi,Nocne Marki spia....ciekawe czy tak bedzie tylko do nowego roku,czy juz zawsze? Zdaje sie,ze to pytanie jest retoryczne..Dobranoc ml Odpowiedz Link
mammaja Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 19.12.03, 00:20 witajcie,dziewczyny, o tak poznej porze ))) Odpowiedz Link
ada296 Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 19.12.03, 00:23 witaj Mammaja masz córkę Maję ?? takie skojarzenie Odpowiedz Link
monia.i Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 19.12.03, 00:24 pora jest jeszcze umiarkowanie późna - jak dla mnie - zwłaszcza że jutro nie idę do pracy. Wzięłam sobie dwa dni wolnego na ogarnięcie..No i ogarniam Dzisiaj pracowicie myłam, pucowałam, wycierałam - i tylko zastanawiałam się, na cóż mi tyle kwiatków w tak małym mieszkanku. Parę razy próbowałam redukować - ale się odradzały... Odpowiedz Link
ada296 Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 19.12.03, 00:28 u mnie kwiaty nie rosną usychają w czorta a kiedyś rosły bez opamiętania więc kupuję - one są - potem mi dziękują za współpracę wyrzucam kupuję nowe - one są - potem mi dziękują i tak apiać lubię kwiaty a one mnie nie lubią ale zawsze mam ich dużo w domu Odpowiedz Link
monia.i Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 19.12.03, 00:38 Może nie kupuj, tylko kradnij odnóżki z jakiegoś "zaprzyjaźnionego" kwiatka U mnie nie rosną jakoś tak "nad podziw" i "tfu, tfu - nie zapeszyć" - ale jakoś sobie radzą - nie mają lekko, bo czasem o nich zapominam i potem mi przykro, jak zauważę, że im za sucho... Odpowiedz Link
ada296 Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 19.12.03, 00:47 odskubywane też miałam i też fiasko było taka moja uroda pewnie gdzie indziej ni natura to wyrównuje Odpowiedz Link
monia.i Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 19.12.03, 00:51 Zapewne Równowaga w przyrodzie musi być zachowana Zasmuciłam się - biedny Mark. Zwierzęta odchodzą - a my zostajemy, ze swoimi wspomnieniami, które dopiero po jakimś czasie wywołują na twarzy uśmiech. Ale najpierw bardzo boli. Odpowiedz Link
ada296 Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 19.12.03, 00:55 przykro mi ale nie "jestem w temacie" nie czytam wątku o zwierzątkach ale w najbliższym czasie przeczytam i przykro mi jeżeli Mark się smuci Odpowiedz Link
ada296 Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 19.12.03, 00:58 doczytałam smutne trudno po nastu latach rozstać się z przyjacielem Odpowiedz Link
monia.i Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 19.12.03, 01:05 Bardzo trudno. Mam sunię, która jest w latach i z problemami zdrowotnymi - staram się na razie nie myśleć o tym, co będzie...Ale kiedys miałam innego psa - dobrze przeżył swoje życie, ale pod koniec trzeba było pozwolić mu odejść - myślałam, że będę spokojna - i byłam - do czasu, gdy następnego dnia, idąc do pracy, przechodziłam przez skwerek, po którym biegały psy, ciesząc się pięknym, letnim porankiem. Stanęłam na środku - i rozpłakałam się - bo wiedziałam, że mój Figo już nigdy nie będzie szalał w promieniach słońca... Odpowiedz Link
ada296 Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 19.12.03, 01:11 smutne ja nie miałam zwierzątek moje dzieci też w zasadzie nie miały brak mi warunków nie chcę by piesek był przez osiem godzin sam w domu ale generalnie uważam, że trzeba mieć psa dla swojego zdrowia nie tylko psychicznego bo gdy w moim małżeństwie było już bardzo źle a dzieci były za małe a nie wszystko chciałam powiedzieć znajomym pragnęłam psa on by mnie wysłuchał zrozumiał spojrzał mądrym okiem kazał iść na spacer i pewnie wszystko byłoby proste miałabym w kimś przyjaciela ...byle do wiosny... Odpowiedz Link
ada296 Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 19.12.03, 01:31 na teraz dosyć idę spać jutro (dzisiaj) trudny dzień dobranocka Odpowiedz Link
marialudwika Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 19.12.03, 23:39 Dobry wieczor,dobrze,ze JUZ wieczor.Dzien byl co nieco meczacy.Ciekawe,czy ktos tu zawita? Pozdro ml P.S. Mm a ja chyba wiem skad wzelo sie Mm,ale nie powiem,hi,hi!!!!! Odpowiedz Link
albertx Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 19.12.03, 23:43 Jeśli nie za póżna pora to ja zastukam , mówiąc dobry wieczór chętnie bym sie rozejrzał Odpowiedz Link
albertx Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 19.12.03, 23:53 Nocne markowanie bardzo lubię,więc zacząłem od tego wątku,teraz powoli zapoznam się z innymi,widzę tu sporo ciekawych tematów. Odpowiedz Link
albertx Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 19.12.03, 23:55 Trafiłem przez przypadek po linku z innego forum i "spróbuję,spróbować" Odpowiedz Link
marialudwika Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 19.12.03, 23:59 Hej Wam!!!! Widze,ze nocne zycie kwitnie!Fajnie!! ml Odpowiedz Link
albertx Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 20.12.03, 00:01 Niejakie rozkojarzenie godzinowe przeżywam,więc jeśli gdzieś nocnie porozmawiać można to chętnie. Odpowiedz Link
monia.i Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 20.12.03, 00:01 A ja sobie teraz siedzę i myślę na temat zagrożenia terrorystycznego w Polsce. Ostatnio głośno się zrobiło - nakazują zachowanie czujności - a ja tak do końca nie wiem, co to oznacza. I jak mam w tym tłumie ludzi z torbami pełnymi przedświątecznych zakupów zauważyć jakąś podejrzaną osobę..W życiu! Odpowiedz Link
albertx Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 20.12.03, 00:05 Nie uda się mowy nie ma.Dzisiaj byłem w takiej większej galerii handlowej i pijąc kawę myślałem na temat takich zagrożeń - nie do przewidzenia niestety.Ludzi było znacznie mniej niż normalnie,więc informacje podawane przez media wpływ pewnie jakiś na to miały.Uważam,że nalezy wychodzić,nie można pozwolic się zastraszyć bo wtedy zupełny obłęd i mogiła. Odpowiedz Link
monia.i Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 20.12.03, 00:13 Obłęd i mogiła - masz rację - a w dodatku przed świętami ciężko jest omijać te cholerne Centra - ja mieszkam na obrzeżu Warszawy i w celu nabycia jakiegoś suwenira po prostu muszę się gdzieś ruszyć...Nie, no, oczywiście - nie dajmy się zwariować...ale z drugiej strony to dość nowe doświadczenie - i jakoś tak mi niewyraźnie Wyobraźnia działa... Odpowiedz Link
oqo Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 20.12.03, 00:19 wniosek : ziemi ceny wzrosną niepomiernie, albowiem ludność rozproszyć będąca się w chęci, wykupywać ją zacznie by ziemianki jakoweś budować na niej ,dążąc do rozproszenia populacji , by innowierców knowania mniej drastycznimi uczynić.... Odpowiedz Link
oqo Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 20.12.03, 00:22 errata: jest drastycznimi---miało być drastycznymi Odpowiedz Link
mammaja Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 20.12.03, 00:24 Moze jednak jak sie nie musi,to lepiej unikac wielkich zgromadzen.Oczywiscie bez przesady - zakupy trzeba zrobic )))) Poza tym i tak istnieje teoria ,ze zle przypadki spotykaja innych. Odpowiedz Link
ada296 Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 20.12.03, 00:34 witam wieczorem Mm według praw Murphy`ego raczej spotkają nas a nie innych ale jestem optymistką i już jednak z ostrożności będę unikała potencjalnego zagrożenia Odpowiedz Link
monia.i Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 20.12.03, 00:36 Ale w jaki sposób będziesz unikała? Odpowiedz Link
ada296 Monia 20.12.03, 00:38 nie wiem jak jutro o tym pomyślę teraz nie jest dobra godzina na myślenie Odpowiedz Link
ada296 Re: Monia 20.12.03, 01:05 uwielbiam ten film i filozofia życiowa bohaterki bardzo mi odpowiada i wcale nie żartuję mam jakąś taką konstrukcję, że potrafię odsunąć od siebie złe myśli gdy idę spać - nawet gdy jestem maksymalnie wkurzona - wyłączam się i myślę tylko o miłych rzeczach i dziękuję matce Naturze za to, że tak mam pozdrawiam Scarlett 2 Odpowiedz Link
marialudwika Re: Monia 20.12.03, 01:08 Chcialabym tak umiec!!!!!!A ksiazka jest jednym z moich CZYTADEL!!!! Czytalam ja chyba 100 razy ml Odpowiedz Link
ada296 ML 20.12.03, 01:15 wszystko ma swoje plusy i minusy przez takie moje podejście jestem uważana za osobę bardzo twardą, taką, która zawsze sobie poradzi, która wszystko olewa a ja też mam nerwy i gdzieś muszę odreagować dlatego czasami wybucham i jestem jak wulkan - co wszystkich dziwi i nikt mi nie współczuje ignorowane są moje problemy bo "ona sobie poradzi" ....zaraz zacznę się rozczulać nad sobą.... Odpowiedz Link
lablafox Re: do Ady 20.12.03, 11:11 Ado, to tak jakbym czytała o sobie. Rozumiem Cię doskonale Lx Odpowiedz Link
monia.i Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 20.12.03, 00:31 że co niby..?)))))))))))))))))))))))))))) w ziemiance mogłabym sie nie odnaleźć Odpowiedz Link
oqo Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 20.12.03, 00:36 ziemianka pasowała mi do topornego tekstu - Odpowiedz Link
marialudwika Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 20.12.03, 01:05 Moze wreszcie ludzie beda mniej kupowac,szalec i zadluzac sie z powodu swiat!!! ml Odpowiedz Link
marialudwika Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 20.12.03, 01:06 Bo zdaje sie "zastaw sie a postaw sie" jest nadal aktualne... ml Odpowiedz Link
marialudwika Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 20.12.03, 01:16 Ostatni papierosek z Wami wypalilam a raczej sama..i ide spac!!!Do jutra, moze? ml Odpowiedz Link
ada296 Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 20.12.03, 23:46 witam sobotnio i od razu mówię Dobranoc padam na twarz pewnie ciśnienie spada bo spanie mnie dopadło przeogromne miłych nocnych pogaduszek Odpowiedz Link
marialudwika Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 20.12.03, 23:54 Witam tez sobotnio,ale zdaje sie,ze inni spia..Ja ide zaraz ogladac powtorzenie "Na dobre i na zle",ale moze jeszcze tu wroce.. ml Odpowiedz Link
ada296 Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 21.12.03, 23:42 witam dzisiaj nie jestem w najlepszej formie ale jestem pełna optymizmu Odpowiedz Link
marialudwika Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 21.12.03, 23:49 Melduje sie Ado,jestes dzis smutna???Niedlugo przeciez swieta no i Sylwester!!! ml Odpowiedz Link
ada296 Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 22.12.03, 00:09 nie jestem smutna wpadam w dziwną (dziką) melancholię i chcę mieć Święta biegiem ... myk....myk... za sobą a potem będzie tylko lepiej Odpowiedz Link
ada296 Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 22.12.03, 00:10 no i ten Sylweter powinien być piękny i mam nadzieję, że będzie Odpowiedz Link
marialudwika Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 22.12.03, 00:12 Z pewnoscia bedzie,MUSI byc piekny!!!A swieta,swieta i po swietach.. i ja mamswiateczna melancholie.. ml Odpowiedz Link
marialudwika Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 22.12.03, 00:23 Jakos dzis pusto na "markach",w dzien tez nikogo nie bylo.. Pije herbatke za Twoje zdrowie!! ml Odpowiedz Link
ada296 Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 22.12.03, 00:29 dzięki ML mam nadzieję,że kiedyś zaproszę Cię na coś mocniejszego w realu Odpowiedz Link
mammaja Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 22.12.03, 00:33 Ja sie tu jeszcze tez kolacze,ale wiecej czytam niz pisze. Zycze dobrej nocy! Odpowiedz Link
marialudwika Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 22.12.03, 00:34 Nie jest wykluczone,hi,hi.Jestem pod wrazeniem monstrualnych rozmiarow katedry w Licheniu!!Nawet nie wiedzialam,ze u nas AZ TAKIE wielkie swiatynie stawiaja! Zastanawiam sie,komu to potrzebne,bp Bogu napewno nie ml Odpowiedz Link
ada296 lablafox 22.12.03, 00:37 nie dostałam listu ale sama próbowałam Ci przesłać załącznik ze snieżkiem i mi się nie udało Odpowiedz Link
ada296 lablafox 22.12.03, 00:44 ja jestem ada296 na wp.pl op.pl interia.pl tak mi miło, że ktoś do mnie napisał a listu niet to nie jest sprawiedliwie Odpowiedz Link
lablafox Re: lablafox 22.12.03, 00:46 To kliknij na swoje imię tu na forum , otworzy się Tobie skrzynka GW i tam będziesz miała spóźnionegp maila. Lx Odpowiedz Link