wielorak
08.03.05, 10:35
Tak tak, ja to napisałam. Wczoraj juz prawie prawie wytrzymałam ale te
wieczory są najgorsze. Dzis znowu walka. Mam nadzieję że dziś się nie złamie.
Może ktoś dołączy?
Może macie jakieś rady jak się nie dać nałogowi?
Jakieś doświadczenia?
Jak się odżywiać w tych dniach?
jejku jejku ale sobie narobiłam