Dodaj do ulubionych

mam smutki

15.09.06, 19:52
mam smutki, mial byc mily wieczorek w piatek, mielismy napic sie piwka, posiedziec razem a tu poklocilismy sie. jak zwykle o pierdolke, o glupote, ale kazdy teraz chodzi po domu snuje sie sam. w ogole cos zcesto spieramy sie o glupoty, aj bez sensu to wszystko :(
Obserwuj wątek
    • nchyb Re: mam smutki 15.09.06, 20:02
      Kochasz? Masz dość smutków? To olej dumę, weź piwko, podejdź, przytul się,
      powiedz, że nie chcesz już się kłócić, ze kochasz, że nie warto się nie
      odzywać... Wyciągnij pierwsza rękę, jeżeli Ci zależy i jeżeli to była
      pierdułka. Naprawdę, o byle drobiazgi nie warto sę zadręczać i unosić nadmierną
      dumą.
      Trzymam kciuki, by jednak się udało i by wieczór był milutki i
      sympatyczny... :-)
      Pozdrawiam serdecznie
      • dorciaszek Re: mam smutki 15.09.06, 21:30
        a i tak zrobilam i wszystko wyszlo nie tak jak chcialam, w ogole taki jakis bez sensowyn ten caly wieczor.........ach........jutro juz bedzie lepiej wien to bo sie kochamy i czasem sa takie dni, ale mam dolka it o na maxa. ale jutro bedzie lepiej i to jest najwazniejsze
        • wielorak Re: mam smutki 16.09.06, 11:29
          czasami trzeba po prostu to odczekać...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka