dorciaszek
15.09.06, 19:52
mam smutki, mial byc mily wieczorek w piatek, mielismy napic sie piwka, posiedziec razem a tu poklocilismy sie. jak zwykle o pierdolke, o glupote, ale kazdy teraz chodzi po domu snuje sie sam. w ogole cos zcesto spieramy sie o glupoty, aj bez sensu to wszystko :(