dzaga21
27.09.06, 16:35
Hej mam pytanie jakie miałyście objawy ciąży, zanim jeszcze dowiedziałyście
się że jesteście. Czy oprócz spóźniającego się okresu zauważyłyście coś
jeszcze?? No i przede wszystkim jak wasi partnerzy zareagowali na wieść o
nieplanowanym dzidziusiu?? Może panowie też się wypowiedzą na temat swoich
odczuć na wieść o zostaniu ojcem ;)