Dodaj do ulubionych

MAM pytanie!!

27.09.06, 16:35
Hej mam pytanie jakie miałyście objawy ciąży, zanim jeszcze dowiedziałyście
się że jesteście. Czy oprócz spóźniającego się okresu zauważyłyście coś
jeszcze?? No i przede wszystkim jak wasi partnerzy zareagowali na wieść o
nieplanowanym dzidziusiu?? Może panowie też się wypowiedzą na temat swoich
odczuć na wieść o zostaniu ojcem ;)
Obserwuj wątek
    • magdusinska Re: MAM pytanie!! 27.09.06, 18:36
      dzaga21 napisała:
      Może panowie też się wypowiedzą na temat swoich
      > odczuć na wieść o zostaniu ojcem ;)

      Oj tak tak panowie na pewno się wypowiedzą, bo przecież młodziutkimi mężatkami
      są i formum to zdecydowanie ich ulubiona rozrywka. Ty a może Ty też gar
      przypaliłaś i tak Ci się jak mnie porobiło.
    • rozowakotka Re: MAM pytanie!! 27.09.06, 22:12
      Objawy: ogromna sennosc, mdlosci i jakies takie wewnetrzne wyciszenie.
      • dzaga21 Re: MAM pytanie!! 28.09.06, 14:25
        Zanim jeszcze zaczął mi się spóźniać okres to miałam dziwne wzdęcia, "motylki"
        na jelitach a teraz jeszcze czasem czuję takie dziwne pulsowanie w macicy.
        Nigdy wcześniej nic takiego nie miałam, okres spóźnia mi się juz całe 2 tyg. Za
        2 godziny idę do lekarza. jestem strasznie roztrzęsiona bo chyba sie domyślam
        co powie mi lekarz.
        • twitti Re: MAM pytanie!! 28.09.06, 14:28
          moze czas kupic tescik??
          • dzaga21 Re: MAM pytanie!! 28.09.06, 14:35
            Nie ma sensu za 1,5 h wychodzę do lekarza ;p ale przyznam sie ze stracha mam
            potwornego ;(
            • twitti Re: MAM pytanie!! 28.09.06, 14:36
              no to za co mam trzymac kciuki?:) za to zeby byl maluszek czy zeby to byl
              falszywy alarm?:)
              • dzaga21 Re: MAM pytanie!! 28.09.06, 14:40
                Co będzie to będzie. Jak fałszywy alarm to oki, kamień z serca, a jak dzidzi no
                cuż trzeba bedzie całkowicie przemeblować swoje życie i kochać maleństwo
                najbardziej na świecie :)
              • asia.mierzynska Re: MAM pytanie!! 28.09.06, 14:44
                ja miałam takie objawy:
                1.wstręt do kawy (a przed ciąża piłabym ją litrami!!! dobrze że znowu ją
                lubię),2.odrzucał mnie zapach papierosów,3. byłam senna (mogłam spać i spać i
                spać....),4. spóźniał mi sie okres, 5. jakoś baaardzo mi posmakowały ogórki
                małosolne;)
                • dzaga21 Re: MAM pytanie!! 28.09.06, 14:49
                  ja mam wstręt do autobusu z klimatyzacją, ten zapach powoduje u mnie mdłości
                  hehe, pozdrowienia
                  • asia.mierzynska Re: MAM pytanie!! 28.09.06, 15:01
                    moja koleżanka która jest teraz w ciązy nie może jeździć autobusami bo ją
                    baaardzo mdli:) każda kobieta ma różne objawy "błogosławionego stanu":) trzymam
                    kciuki... żeby było dobrze!!!!:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka