Dodaj do ulubionych

wirtualny sex

30.10.06, 15:50
Co mam zrobic. Mam 2 dzieci i meza, z ktorym jestem od 5 lat. Zawsze lubił
szukac sobie jakis tam "kolezanek", czaty, smsy itp. Za kazdym razem mowiłam
ze mi sie to nie podoba. I zawsze na pewien czas był spokoj. Wczoraj odkrylam
ze wchodzi na czaty i z tymi dziewczynami robia sobie dobrze... on jej karze
cos tam robic, np. sobie loda i takie tam bzdury pisza. Czy to jest
normalne??
Obserwuj wątek
    • lenchen Re: wirtualny sex 30.10.06, 15:53
      >Czy to jest
      > normalne??

      Pojęcie normalności jest wzgędne.
      Gdyby tak się zachowywał mój partner/mąż to też mi by się to nie podobało.
      • caysee Re: wirtualny sex 30.10.06, 16:32
        Podpisuje sie pod lenchen.
        • giovanna77 Re: wirtualny sex 30.10.06, 16:47
          to na pewno niedobre bo może posunąc się dalej...i wyjść poza wirtual :-((
          porozmawiaj szczerze z mężem, może powinniscie urozmaicić swoje życie erotyczne?
          • zestresowana Re: wirtualny sex 30.10.06, 17:16
            Ale co ja wiecej moge. Staram sie urozmaicic nasze zycie sexualne, przewaznie
            robie o co mnie prosi, ale tylko gdy nie ma mnie w poblizu on zawsze wiwinie
            jakis numer. Chyba juz mu nie wystarczam...
            • triss_merigold6 Re: wirtualny sex 30.10.06, 18:31
              Najwyraźniej ma za mało pracy i za dużo czasu.
        • lenchen Re: CAYSEE 30.10.06, 19:12
          A tak przy okazji: Viel Erfolg am 1.11 in der neuen Arbeit!!! :-)))
          • annajustyna Re: CAYSEE 30.10.06, 23:00
            A w Moguncji nie jest wtedy wolne??? Przylaczam sie do zyczen:))))):
            • lenchen Re: CAYSEE 30.10.06, 23:35
              A nie wiem gdzie koleżanka Caysee mieszka... :-) I nie wiem, czy jest wolne.
    • judith79 Re: wirtualny sex 30.10.06, 18:43
      hehe moze twoj samiec to jeden z tych :P:
      meskiespytki.blogspot.com/
      • dr_kaczusia Re: wirtualny sex 30.10.06, 19:07
        poczytalam sobie.... buahahahaha :)))
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka