zestresowana
30.10.06, 15:50
Co mam zrobic. Mam 2 dzieci i meza, z ktorym jestem od 5 lat. Zawsze lubił
szukac sobie jakis tam "kolezanek", czaty, smsy itp. Za kazdym razem mowiłam
ze mi sie to nie podoba. I zawsze na pewien czas był spokoj. Wczoraj odkrylam
ze wchodzi na czaty i z tymi dziewczynami robia sobie dobrze... on jej karze
cos tam robic, np. sobie loda i takie tam bzdury pisza. Czy to jest
normalne??