aog 25.08.06, 17:49 niestety musimy oddać trzyletniego ślicznego i karnego tylko do dobrych ludzi jesteśmy z okolic W-wy tel. 508 33 99 84 Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mika62 Re: oddam jamnika 30.09.06, 23:14 Jeżeli jest to jeszcze aktualna oferta to chciałabym wiedzieć coś więcej o piesku Odpowiedz Link