Dodaj do ulubionych

oddam jamnika

25.08.06, 17:49
niestety musimy oddać trzyletniego ślicznego i karnego
tylko do dobrych ludzi
jesteśmy z okolic W-wy
tel. 508 33 99 84
Obserwuj wątek
    • mika62 Re: oddam jamnika 30.09.06, 23:14
      Jeżeli jest to jeszcze aktualna oferta to chciałabym wiedzieć coś więcej o
      piesku

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka