Kto mi doradzi, na jaki darmowy serwer mogę wrzucać pliki tekstowe, projekcje w power poincie (materiały z uczelni)....
Bo na pewnym forum phpBB niestety nie ma możliwości wrzucenia owych danych....albo jeszcze nie umiem?
Proszę wytłumaczyć jak samoukowi laikowi