Dodaj do ulubionych

PyTanie ....

17.02.10, 23:14
Kto mi doradzi, na jaki darmowy serwer mogę wrzucać pliki tekstowe, projekcje w power poincie (materiały z uczelni)....
Bo na pewnym forum phpBB niestety nie ma możliwości wrzucenia owych danych....albo jeszcze nie umiem?

Proszę wytłumaczyć jak samoukowi laikowiwink
Obserwuj wątek
    • samysliciel Re: PyTanie .... 18.02.10, 01:21
      np. tutaj:
      www.sendspace.pl/
      Jeśli wrzucasz plik bez rejestracji na stronie (darmowej) nie zapomnij skopiować linku wysłanego pliku gdyż później nie będziesz miała do niego dostępu (wklej do notatnika czy worda).
    • tapatik Re: PyTanie .... 18.02.10, 22:56
      republika.pl
      webpark.pl

      Duże te pliki?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka