mavika_88 Re: LTE 06.03.16, 21:16 Myslalam ze tylko ja tak mam...... gdyby nie ten pasek z adresem strony to wiecej bym widziala. Widzialaby Co pisze. No ale na wczesniejszy bylo ok. Mimo ze mial mnjszy wyswietlacz Odpowiedz Link
sadgirl25 Re: LTE 07.03.16, 23:53 Ona juz chyba śpi,gdy jestem przemęczona zaczynam myśleć i pisać po angielsku. Dzieki i wzajemnie Odpowiedz Link
mavika_88 Re: LTE 08.03.16, 05:12 DD W miare gleboki. Byl, patrzac .a poprednie....Jedna pobhdka. Po 1. Moze Tede ma racje... lepiej sie budzic i i ponownie zasypiac. Max bylo 5 godzin snu. W miare wyspana. Tzn. Ze wstawaniem nie mam zadnego problemu. Troche czuje sie jak strazak Deszcz pada Prysznic wziety. Minutke sie zagrzalam w trakcie posta napisalam i pora na mnie sie wyszykowac. Dopiero dzisiaj po zerknieciu na tel zobaczylam jaki mamy dzisiaj dzien. Nie zapomnij ie Milego. Odpowiedz Link
tdf-888 Re: LTE 08.03.16, 10:12 a witam witam państwa. po spałem jak dziki. u mnie chyba z 9h. pobudke pamiętam chyba tylko jedna. o 7am na siczku i jeszcze w bilet pod kołderke i do teraz. życzeń nie będzie Odpowiedz Link
mavika_88 Re: LTE 08.03.16, 19:29 Dzisiaj wrociwszy lozka jeszcze nie zaliczylam. Sie przyzwyczaj do takie spania, wstawania. . Hmmm chyba tyle Odpowiedz Link
mavika_88 Re: LTE 08.03.16, 20:00 Bo mialo byc wiecej. Ale to dzisiaj rano i przed poludniem. Jak mi soe wrocilo to odechcialo sie przeklepac mysli. A teraz to juz w ogole. . Slepka ciezkawe sie robia Odpowiedz Link
tdf-888 Re: LTE 08.03.16, 20:38 i do tej pory na forum nie chciało się nic pisać? chora jezteś? Odpowiedz Link
mavika_88 Re: LTE 08.03.16, 21:21 Tzn. Jesli gdzies bylo to niezwgkle skromnie. Pewnie ide spac... Odpowiedz Link
tdf-888 Re: LTE 08.03.16, 10:22 gwen a co sadzisz o naklejanym na ekran szkle? na alle widziałem takie wynalazki... aha - a zapasowych baterii na necie tez za bardzo nie ma wyboru. są tylko ori z własnym ładowanie (to nawet dobra sprawa) za 169zl na sklepie produkt oczywiście niedostępny Odpowiedz Link
tdf-888 Re: LTE 08.03.16, 10:42 wiem na pewno ze power bank to nie dla mnie. nie może być tak żeby z czymś doczepionym łazić. Odpowiedz Link