• mavika_88 Re: LTE 06.03.16, 21:16
      Myslalam ze tylko ja tak mam...... gdyby nie ten pasek z adresem strony to wiecej bym widziala. Widzialaby
      Co pisze.
      No ale na wczesniejszy bylo ok. Mimo ze mial mnjszy wyswietlacz
    • sadgirl25 Re: LTE 07.03.16, 23:21
      Dla Ciebie również
    • sadgirl25 Re: LTE 07.03.16, 23:53
      Ona juz chyba śpi,gdy jestem przemęczona zaczynam myśleć i pisać po angielsku. Dzieki i wzajemnie
    • mavika_88 Re: LTE 08.03.16, 05:12
      DD
      smile
      W miare gleboki. Byl, patrzac .a poprednie....Jedna pobhdka. Po 1. Moze Tede ma racje... lepiej sie budzic i i ponownie zasypiac. Max bylo 5 godzin snu. W miare wyspana. Tzn. Ze wstawaniem nie mam zadnego problemu. Troche czuje sie jak strazak big_grin
      Deszcz pada suspicious
      Prysznic wziety. Minutke sie zagrzalam w trakcie posta napisalam i pora na mnie sie wyszykowac. Dopiero dzisiaj po zerknieciu na tel zobaczylam jaki mamy dzisiaj dzien. Nie zapomnij ie wink
      Milego.
      • tdf-888 Re: LTE 08.03.16, 10:12
        a witam witam państwa.
        po spałem jak dziki. u mnie chyba z 9h. pobudke pamiętam chyba tylko jedna. o 7am na siczku i jeszcze w bilet pod kołderke i do teraz. życzeń nie będzie tongue_out
        • mavika_88 Re: LTE 08.03.16, 19:29
          Dzisiaj wrociwszy lozka jeszcze nie zaliczylam. Sie przyzwyczaj do takie spania, wstawania. . Hmmm chyba tyle big_grin
          • tdf-888 Re: LTE 08.03.16, 19:35
            co tak malutko?
            • mavika_88 Re: LTE 08.03.16, 20:00
              Bo mialo byc wiecej. Ale to dzisiaj rano i przed poludniem. Jak mi soe wrocilo to odechcialo sie przeklepac mysli. A teraz to juz w ogole. . Slepka ciezkawe sie robia
              • tdf-888 Re: LTE 08.03.16, 20:13
                to co po robocie robiłaś?
                • mavika_88 Re: LTE 08.03.16, 20:26
                  A nic.
                  • tdf-888 Re: LTE 08.03.16, 20:38
                    i do tej pory na forum nie chciało się nic pisać?
                    chora jezteś?
                    • mavika_88 Re: LTE 08.03.16, 20:42
                      Ani forum. Ani indziej.
                      • mavika_88 Re: LTE 08.03.16, 21:21
                        Tzn. Jesli gdzies bylo to niezwgkle skromnie. Pewnie ide spac...
    • tdf-888 Re: LTE 08.03.16, 10:22
      gwen a co sadzisz o naklejanym na ekran szkle? na alle widziałem takie wynalazki...
      aha - a zapasowych baterii na necie tez za bardzo nie ma wyboru.
      są tylko ori z własnym ładowanie (to nawet dobra sprawa) za 169zl na sklepie produkt oczywiście niedostępny smile
    • tdf-888 Re: LTE 08.03.16, 10:42
      wiem na pewno ze power bank to nie dla mnie. nie może być tak żeby z czymś doczepionym łazić.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka