Dodaj do ulubionych

Słonik :)

01.04.14, 08:17
Przywitał mnie rano i miło mi się zrobiło smile
Dziękuję smile
Obserwuj wątek
    • czarny.onyks Re: Słonik :) 01.04.14, 19:55
      o kurcze....ZACZYNA DZIAŁAĆ big_grinbig_grinbig_grin


      chciałam słonia ...i mam....
      dziś gram o 25 mln...jak iśc na całość to od zaraz pławić się w bogactwiebig_grin

      reszty nie opowiem tongue_out
      • pzkpfw-vi-b-konigstiger Re: Słonik :) 01.04.14, 21:05
        no to akurat było najłatwiejsze do wykonania wink
        z 25 mln będzie niewątpliwie trudniej...
    • raziel24 Re: Słonik :) 01.04.14, 22:31
      A to nie wiesz, że słoń to symbol szatanawink
      • czarnamajka75 Re: Słonik :) 01.04.14, 22:33
        O jaki wesolutki milusi słonik smile aż mi humor poprawil
        • czarny.onyks Re: Słonik :) 01.04.14, 22:48
          ja to jednak potrafię robić dobrze innym...obcyma rękomatongue_out
      • pzkpfw-vi-b-konigstiger Re: Słonik :) 01.04.14, 22:56
        ja tylko słyszałam, że to symbol płodności... ale może się pomyliłam?
        • samysliciel_2.0 Re: Słonik :) 01.04.14, 23:56
          Ten słoń na obrazku zwiastuje płodność w pisaniu na forum czy coś jeszcze? suspicious
          • ankaskakanka14 Re: Słonik :) 02.04.14, 17:18
            no avatar ze słoniem oryginalny i przyjemny smile)) i ma nawet trąbę do góry big_grin

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka