anirat 01.04.14, 08:17 Przywitał mnie rano i miło mi się zrobiło Dziękuję Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
czarny.onyks Re: Słonik :) 01.04.14, 19:55 o kurcze....ZACZYNA DZIAŁAĆ chciałam słonia ...i mam.... dziś gram o 25 mln...jak iśc na całość to od zaraz pławić się w bogactwie reszty nie opowiem Odpowiedz Link
pzkpfw-vi-b-konigstiger Re: Słonik :) 01.04.14, 21:05 no to akurat było najłatwiejsze do wykonania z 25 mln będzie niewątpliwie trudniej... Odpowiedz Link
czarnamajka75 Re: Słonik :) 01.04.14, 22:33 O jaki wesolutki milusi słonik aż mi humor poprawil Odpowiedz Link
czarny.onyks Re: Słonik :) 01.04.14, 22:48 ja to jednak potrafię robić dobrze innym...obcyma rękoma Odpowiedz Link
pzkpfw-vi-b-konigstiger Re: Słonik :) 01.04.14, 22:56 ja tylko słyszałam, że to symbol płodności... ale może się pomyliłam? Odpowiedz Link
samysliciel_2.0 Re: Słonik :) 01.04.14, 23:56 Ten słoń na obrazku zwiastuje płodność w pisaniu na forum czy coś jeszcze? Odpowiedz Link
ankaskakanka14 Re: Słonik :) 02.04.14, 17:18 no avatar ze słoniem oryginalny i przyjemny )) i ma nawet trąbę do góry Odpowiedz Link