Dodaj do ulubionych

nocleg w Trzyncu

27.06.06, 14:37
Czy ktos zna moze tanie noclegi w tym miescie??Prosze o wszelkie namiary,
nawet pod postania linkow...
Obserwuj wątek
    • ebetka Re: nocleg w Trzyncu 27.06.06, 22:55
      Czy musi to byc akurat w Trzyńcu? Znam w okolicy Nydek www.beskydy-
      levne.webpark.cz
      • blue_eyesss Re: nocleg w Trzyncu 28.06.06, 13:14
        Nie musi byc.Jezeli to jest blisko od Trzynca to pewnie że może być.
      • blue_eyesss Re: nocleg w Trzyncu 28.06.06, 13:27
        Oferta widać,że ciekawa,tylko szkoda,że nic nie rozumiemwinkCennik jest
        nieaktualny,bo do końca marca,więc ciekawe ile teraz by kosztował nocleg?A czy
        z Trzynca do Nydka jest daleko??I czy można tam bez problemu dojechać jakimś
        autobusem??Bo nie będę miała samochodu
        • ebetka Re: nocleg w Trzyncu 28.06.06, 19:54
          Z Trzynca do Nydku będzie ok. 14 km. Autobusy jeżdżą dosyć często. Z miejsca
          zamieszkania jest ok. 150 m.do autobusu , a w pobliżu jest restauracja i sklepy
          wszystko
          obok przystanku autobusowego. W tym domu można rozmawiać po polsku. Jeżeli to
          będzie Panią interesować podam nr telefonu do domu, bo z tym podanym komórkowym
          to raczej po czesku się mówi, a w cenie przypuszczam, że nie będzie różnicy.
          • blue_eyesss Re: nocleg w Trzyncu 29.06.06, 10:03
            Byłabym bardzo wdzięczna....smile
            • ebetka Re: nocleg w Trzyncu 29.06.06, 13:46
              Jest też jeszcze jedna mozliwość napisać na podany e-mail. Mąż tej Pani pisze i
              mówi po polsku. Ten nr telefonu do domu to bym wolała podać e-mailem.
              Ewentualnie mogę się skontaktować tylko proszę mi podać w jakim terminie by to
              miało być?
              • blue_eyesss Re: nocleg w Trzyncu 29.06.06, 14:09
                W takim razie podaje swój adres e-mail:monis1307@wp.pl...Dziekuje za fatygesmile
                • ebetka Re: nocleg w Trzyncu 29.06.06, 14:12
                  Jaki to by mial byc termin?
    • ebetka Re: nocleg w Trzyncu 29.06.06, 14:28
      wysłałam e-mail z zapytaniem.IJ

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka