poziomkazlasu 22.03.13, 16:52 Co myślicie o tym imieniu? Widziałam je dzisiaj na klepsydrze. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
dalenia Re: Januariusz 22.03.13, 17:11 Zbyt styczniowo mi się kojarzy. Poza tym brzmienie zupełnie nie w moim stylu (przez "-usza"). Ale bardzo szpetne wg mnie nie jest i wolałabym Januariusza niż Alana Odpowiedz Link Zgłoś
gaudencja Re: Januariusz 22.03.13, 22:05 Podoba mi się, ale za Januarym przepadam. Odpowiedz Link Zgłoś