monikaj1 22.10.04, 11:23 Najnowsza statystyka: dziewczynki: Aleksandra Amelia x2 Anastazja Dolores Antonina Stefania Dominika Julia Liliana Martyna Paulina Urszula Weronika Zuzanna x3 chłopcy: Aleksander Jan Kacper Konrad Maksymilian Mateusz Oliwier Oskar Wiktor Zostawiłam podwójne imiona, ponieważ jeden z zestawów bardzo mi się podoba O dziwo, nie pojawił się żaden Jakub - Julia też tylko jedna. W tym tygodniu dużo zdjęć podpisano jako "syna państwa...", "córka państwa..." - szkoda Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
hanna73 Re: "WnŚ" 22.10.2004 Toruń 22.10.04, 13:03 Anastazja Dolores. Straszne. Tak zepsuć pierwsze imię. Odpowiedz Link Zgłoś
kasja311 Re: "WnŚ" 22.10.2004 Toruń 22.10.04, 13:10 Antonina Stefania jest suuper. Ciekawe jak do tego pasuje nazwisko... Odpowiedz Link Zgłoś
monikaj1 Re: "WnŚ" 22.10.2004 Toruń 22.10.04, 17:04 kasja311 napisała: > Antonina Stefania jest suuper. Ciekawe jak do tego pasuje nazwisko... Mi się też ten zestaw podoba A nazwisko pasuje jak najbardziej. Odpowiedz Link Zgłoś
cysia.b Re: "WnŚ" 22.10.2004 Toruń 25.10.04, 09:44 W Toruniu tylko jedna Julia a w Warszawie w tym tygodniu aż 20! To już się robi naprawdę nudne Odpowiedz Link Zgłoś