Dodaj do ulubionych

Adaś czy Leoś?

01.11.20, 08:57
Które imię bardziej Wam się podoba?
Obserwuj wątek
    • ilia.1 Re: Adaś czy Leoś? 01.11.20, 09:53
      Osobiście wybrałabym Leona.

Sugestie:
      Albert, Bruno(n), Gabriel, Henryk, Jeremi, Kajetan, Kornel, Lucjan, Ludwik, Mikołaj, Nikodem, Olgierd, Teodor, Tymon, Wiktor.
    • karola1705 Re: Adaś czy Leoś? 01.11.20, 10:14
      Jedno i drugie imię lubię. Adasia bardziej, zapewne dlatego że mam fantastycznego brata o tym imieniu i pewnie dlatego to moje upodobanie nie jest obiektywne. Znam kilku fajnych Adamów, prawie wszyscy są dorośli. W wieku przedszkolnym znam dwóch Adasiów, z czego jeden mieszka za granicą.
    • dalenia Re: Adaś czy Leoś? 01.11.20, 12:43
      Gdyby nie popularność, to chyba nawet wolałabym Adama. Ale ten jest od kilku lat tak popularny, że aż przezroczysty. Więc oddam swój głos na Leona, też coraz popularniejszego, ale jednak nieco świeższego.
    • allegra1989 Re: Adaś czy Leoś? 01.11.20, 12:44
      Zdecydowanie Leoś. Adama nigdy nie lubiłam, może przez to, że do podstawówki i gimnazjum chodziłam do jednej klasy z pewnym Adamem, z którym miałam bardzo złe relacje.
    • sulika Re: Adaś czy Leoś? 01.11.20, 13:07
      Żadne nie do końca w moim stylu, chyba bardziej podoba mi się Adam, ale oddaję głos na Leona. Adam to imię popularne od wielu lat, dla mnie zupełnie straciło swój urok , Leon jest również masowo nadawany, ale dopiero od niedawna.
    • chayah Re: Adaś czy Leoś? 01.11.20, 14:04
      Adam to ładne imię, klasyczne, dobrze mi się kojarzy, ale jednak bardziej lubię Leona.
      W mojej okolicy popularniejszy jest Leon, ostatnio w ciągu tygodnia spotkałam aż czterech małych Leosiów (wszyscy w tym samym przedziale wiekowym).
      Na dzień dzisiejszy żadnego z tych imion bym nie nadała wink

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Wybierz imię dla dziecka

Sprawdź co znaczą nasze imiona, skąd pochodzą, kto sławny je nosił lub nosi.