Dodaj do ulubionych

Kornel czy Korneliusz - co myślicie o tych imionac

31.03.05, 16:16
Urodził się dzisiaj chłopczyk mojej koleżanki a miała być dziewczynka
Konstancja, nie przygotowana zupełnie na imię męśkie jak zobaczyła dzidziusia
powiedziała do niego Kornel, zastanawiają się jeszcze nad imieniem dla
dziecka ale prosiła aby na forum zrobić ankietę szybką czy Kornel, Korneliusz
a może Korneli?
Obserwuj wątek
    • abiela Re: Kornel czy Korneliusz - co myślicie o tych im 31.03.05, 16:22
      Do mnie przemawia tylko Kornel, nie lubie wiekszosci -uszy.

      Ania
    • emi28 Re: Kornel czy Korneliusz - co myślicie o tych im 31.03.05, 16:33
      Kornel - pięknie smile
    • gunka2 Re: Kornel czy Korneliusz - co myślicie o tych im 31.03.05, 16:53
      Ja wole Korneliusz ale jesli powiedziala Kornel to lepiej dziecka nie irytowac wink
      Kornel tez ladnie.
    • szczekuszka Re: Kornel czy Korneliusz - co myślicie o tych im 31.03.05, 16:54
      Takze Kornel, choc lubie zakonczenia imion meskich na -usz
      Mysle, ze Korneliusz to lekka przesada, a poza tym dluzsze, chyba ze maja
      bardzo krotkie nazwisko, to mozna Korneliusz.
    • gaudencja Korneliusz 31.03.05, 17:42
      Wolałabym w tym przypadku Korneliusza, o ile tylko pasuje do nazwiska. Kornel i
      Korneli też ładnie.

      I napisz nam, na co się koleżanka zdecyduje smile
    • martka_k Re: Kornel czy Korneliusz - co myślicie o tych im 31.03.05, 19:55
      Korneli.
      Ale Kornel tez dobbrze smile
      • mamaemmy Re: Kornel czy Korneliusz - co myślicie o tych im 31.03.05, 19:58
        Wg mnie Kornel.Supersmile
    • idaaa Bez dwóch zdań Kornel 31.03.05, 20:29
      Kornel, Kornel i jeszcze raz jak w temacie smile
      • tineczka5 Re: Bez dwóch zdań Kornel 31.03.05, 21:15
        Nasi przyjaciele /Polacy/mieszkający w Danii mają właśnie Kornela.Ale tam to
        jest Kornelius i tak najbardziej mi się podoba.Prawdziwie po rzymsku! W PL
        niestety,tak być nie może(((
        • biedrona1 Re: Bez dwóch zdań Kornel 01.04.05, 00:13
          Zdecydowali się na Kornela tak się mamie powiedziało po zobaczeniu synka który
          miał być Konstancją i stweirdzili że pewnie tak miało być, więc jak narazie
          został Kornel, zobaczymy na razie są w szpitalu wiec jeszcze zdanie mogą
          zmienićsmile
    • madziarek_edziecko Re: Kornel czy Korneliusz - co myślicie o tych im 01.04.05, 09:28
      Jestem za Kornelem smile
      • chuda_w-w Re: Kornel czy Korneliusz - co myślicie o tych im 01.04.05, 11:52
        Oba, Kornel i Korneliusz, bardzo mi się podobają smile)
        Zrobiłabym więc tak: przy krótszym nazwisku dałabym Korneliusza a przy dłuższym
        Kornela smile
        • cysia.b Re: Kornel czy Korneliusz - co myślicie o tych im 01.04.05, 14:55
          Ja jestem z Kornelem. Korneliusz kojarzy mi się z Korneliuszem Udałowem w
          Wielkiehgo Guslarusmile Korneli to dla mnie jakieś nieporozumienie
          • biedrona1 Re: Kornel czy Korneliusz - co myślicie o tych im 01.04.05, 15:02
            został Korlnel jak narazie choć mama chłopczyka prosiła abyście pomogły jej w
            wyborze imienia może jakieś inne ładniejsza ale koniecznie na K.
            • gaudencja Re: Kornel czy Korneliusz - co myślicie o tych im 01.04.05, 15:20
              Kasjan
              Kasjusz
              Kryspin
              Kajusz
              Kajmir
              Kajetan
              Kiejstut
              Klemens (zdrobniale Klimek)
              Kilian
              Klaudiusz
              Konstanty
              Kosma
              Krzesimir
              Krzysław
              Ksawery
              Kalikst
              Kordian
              Kryspinian
              smile
              • gunka2 Kilian 01.04.05, 18:11
                Kilian jakos ostatnio zrobilo sie dosc modne w Niemczech.
                • lemur_ks Re: Kornel 04.04.05, 17:52
                  Zdecydowanie Kornel. Przepiękne imię. Tak ma na imie mój kochany synek .
                  Napisz jaka ostatecznie decyzja zapadła. Całusy dla mamy i małego Kornela (
                  chyba ?! )
    • aurelia_b Re: Kornel czy Korneliusz - co myślicie o tych im 04.04.05, 18:00
      Ja bym chyba została przy Kornelu, ewentualnie jest jeszcze Klemens.
      A z imion częściej nadawanych może Krzyś lub Konrad?
      • aurelia_b Re: Kornel czy Korneliusz - co myślicie o tych im 04.04.05, 18:00
        Zapomniałam jeszcze dodać Karola - bardzo piękne imię.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Wybierz imię dla dziecka

Sprawdź co znaczą nasze imiona, skąd pochodzą, kto sławny je nosił lub nosi.