biedrona1 31.03.05, 16:16 Urodził się dzisiaj chłopczyk mojej koleżanki a miała być dziewczynka Konstancja, nie przygotowana zupełnie na imię męśkie jak zobaczyła dzidziusia powiedziała do niego Kornel, zastanawiają się jeszcze nad imieniem dla dziecka ale prosiła aby na forum zrobić ankietę szybką czy Kornel, Korneliusz a może Korneli? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
abiela Re: Kornel czy Korneliusz - co myślicie o tych im 31.03.05, 16:22 Do mnie przemawia tylko Kornel, nie lubie wiekszosci -uszy. Ania Odpowiedz Link Zgłoś
emi28 Re: Kornel czy Korneliusz - co myślicie o tych im 31.03.05, 16:33 Kornel - pięknie Odpowiedz Link Zgłoś
gunka2 Re: Kornel czy Korneliusz - co myślicie o tych im 31.03.05, 16:53 Ja wole Korneliusz ale jesli powiedziala Kornel to lepiej dziecka nie irytowac Kornel tez ladnie. Odpowiedz Link Zgłoś
szczekuszka Re: Kornel czy Korneliusz - co myślicie o tych im 31.03.05, 16:54 Takze Kornel, choc lubie zakonczenia imion meskich na -usz Mysle, ze Korneliusz to lekka przesada, a poza tym dluzsze, chyba ze maja bardzo krotkie nazwisko, to mozna Korneliusz. Odpowiedz Link Zgłoś
gaudencja Korneliusz 31.03.05, 17:42 Wolałabym w tym przypadku Korneliusza, o ile tylko pasuje do nazwiska. Kornel i Korneli też ładnie. I napisz nam, na co się koleżanka zdecyduje Odpowiedz Link Zgłoś
martka_k Re: Kornel czy Korneliusz - co myślicie o tych im 31.03.05, 19:55 Korneli. Ale Kornel tez dobbrze Odpowiedz Link Zgłoś
mamaemmy Re: Kornel czy Korneliusz - co myślicie o tych im 31.03.05, 19:58 Wg mnie Kornel.Super Odpowiedz Link Zgłoś
idaaa Bez dwóch zdań Kornel 31.03.05, 20:29 Kornel, Kornel i jeszcze raz jak w temacie Odpowiedz Link Zgłoś
tineczka5 Re: Bez dwóch zdań Kornel 31.03.05, 21:15 Nasi przyjaciele /Polacy/mieszkający w Danii mają właśnie Kornela.Ale tam to jest Kornelius i tak najbardziej mi się podoba.Prawdziwie po rzymsku! W PL niestety,tak być nie może((( Odpowiedz Link Zgłoś
biedrona1 Re: Bez dwóch zdań Kornel 01.04.05, 00:13 Zdecydowali się na Kornela tak się mamie powiedziało po zobaczeniu synka który miał być Konstancją i stweirdzili że pewnie tak miało być, więc jak narazie został Kornel, zobaczymy na razie są w szpitalu wiec jeszcze zdanie mogą zmienić Odpowiedz Link Zgłoś
madziarek_edziecko Re: Kornel czy Korneliusz - co myślicie o tych im 01.04.05, 09:28 Jestem za Kornelem Odpowiedz Link Zgłoś
chuda_w-w Re: Kornel czy Korneliusz - co myślicie o tych im 01.04.05, 11:52 Oba, Kornel i Korneliusz, bardzo mi się podobają ) Zrobiłabym więc tak: przy krótszym nazwisku dałabym Korneliusza a przy dłuższym Kornela Odpowiedz Link Zgłoś
cysia.b Re: Kornel czy Korneliusz - co myślicie o tych im 01.04.05, 14:55 Ja jestem z Kornelem. Korneliusz kojarzy mi się z Korneliuszem Udałowem w Wielkiehgo Guslaru Korneli to dla mnie jakieś nieporozumienie Odpowiedz Link Zgłoś
biedrona1 Re: Kornel czy Korneliusz - co myślicie o tych im 01.04.05, 15:02 został Korlnel jak narazie choć mama chłopczyka prosiła abyście pomogły jej w wyborze imienia może jakieś inne ładniejsza ale koniecznie na K. Odpowiedz Link Zgłoś
gaudencja Re: Kornel czy Korneliusz - co myślicie o tych im 01.04.05, 15:20 Kasjan Kasjusz Kryspin Kajusz Kajmir Kajetan Kiejstut Klemens (zdrobniale Klimek) Kilian Klaudiusz Konstanty Kosma Krzesimir Krzysław Ksawery Kalikst Kordian Kryspinian Odpowiedz Link Zgłoś
gunka2 Kilian 01.04.05, 18:11 Kilian jakos ostatnio zrobilo sie dosc modne w Niemczech. Odpowiedz Link Zgłoś
lemur_ks Re: Kornel 04.04.05, 17:52 Zdecydowanie Kornel. Przepiękne imię. Tak ma na imie mój kochany synek . Napisz jaka ostatecznie decyzja zapadła. Całusy dla mamy i małego Kornela ( chyba ?! ) Odpowiedz Link Zgłoś
aurelia_b Re: Kornel czy Korneliusz - co myślicie o tych im 04.04.05, 18:00 Ja bym chyba została przy Kornelu, ewentualnie jest jeszcze Klemens. A z imion częściej nadawanych może Krzyś lub Konrad? Odpowiedz Link Zgłoś
aurelia_b Re: Kornel czy Korneliusz - co myślicie o tych im 04.04.05, 18:00 Zapomniałam jeszcze dodać Karola - bardzo piękne imię. Odpowiedz Link Zgłoś