noemip [...] 29.11.05, 13:07 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
gaudencja Re: Vanessa 30.11.05, 13:29 Dla mnie zupelnie nie do przyjecia w Polsce. Odpowiedz Link Zgłoś
adziunia Re: Vanessa 30.11.05, 14:13 Okropne, w kazdym kraju na swiecie, jest strasznie oklepane. Odpowiedz Link Zgłoś
agmani Re: Vanessa 30.11.05, 16:09 Hehe, nawet post bez tekstu, a emocje sa... Ale przy TYM imieniu to w sumie mnie nie dziwi... Odpowiedz Link Zgłoś
abiela Re: Vanessa 30.11.05, 19:57 Jestem dokladnie tego samego zdania co adziunia. Odpowiedz Link Zgłoś
linna-altair Re: Vanessa 01.12.05, 10:37 Jak wiecie do przeciwniczek amerykańskich imion się nie zaliczam,ale są ładniejsze. Odpowiedz Link Zgłoś
niunii Re: Vanessa 09.12.05, 22:45 A mi sie podoba i to bardzo.Tak na imie miala miec moja coreczka,ale...urodzilam synka ) Odpowiedz Link Zgłoś
ariana1 Re: Vanessa 09.12.05, 23:38 Brrrrr.... ciarki mnie przechodzą na dźwięk. Odpowiedz Link Zgłoś
gaudencja Re: Vanessa 10.12.05, 19:30 Dziś z WnŚ jest Vanessa o typowo polskim nazwisku. Pewnie ją zarejestrują przez W, ale wygląda to tragicznie. Odpowiedz Link Zgłoś
leysa Re: Vanessa 09.12.05, 23:39 Nie podoba mi się. A gdyby przyjąć wersję spolszczoną, to jakie byłoby zdrobnienie - Wańka? I tak z wersji amerykańskiej, poprzez polską dochodzimy do rosyjskiej Imię można uznać za międzynarodowe. Odpowiedz Link Zgłoś
gaudencja Re: Vanessa 09.05.06, 22:53 Wania rzeczywiście jest bardzo ciekawą i, co więcej, logiczną propozycją zdrabniania tego imienia Odpowiedz Link Zgłoś