29.11.05, 08:30
Obserwuj wątek
    • noemip [...] 29.11.05, 13:07
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • bodomlake Re: Vanessa 30.11.05, 12:09
        A mi się podoba. Vanessa...piękne imię.
    • gaudencja Re: Vanessa 30.11.05, 13:29
      Dla mnie zupelnie nie do przyjecia w Polsce.
      • adziunia Re: Vanessa 30.11.05, 14:13
        Okropne, w kazdym kraju na swiecie, jest strasznie oklepane.
    • agmani Re: Vanessa 30.11.05, 16:09
      Hehe, nawet post bez tekstu, a emocje sa... Ale przy TYM imieniu to w sumie
      mnie nie dziwi...
      • abiela Re: Vanessa 30.11.05, 19:57
        Jestem dokladnie tego samego zdania co adziunia.
    • aedo Re: Vanessa 30.11.05, 21:19
      Okropne, szczególnie w Polsce.
    • linna-altair Re: Vanessa 01.12.05, 10:37
      Jak wiecie do przeciwniczek amerykańskich imion się nie zaliczam,ale są
      ładniejsze.
      • niunii Re: Vanessa 09.12.05, 22:45
        A mi sie podoba i to bardzo.Tak na imie miala miec moja
        coreczka,ale...urodzilam synka smile)
    • ariana1 Re: Vanessa 09.12.05, 23:38
      Brrrrr.... ciarki mnie przechodzą na dźwięk.
      • gaudencja Re: Vanessa 10.12.05, 19:30
        Dziś z WnŚ jest Vanessa o typowo polskim nazwisku. Pewnie ją zarejestrują przez
        W, ale wygląda to tragicznie.
    • leysa Re: Vanessa 09.12.05, 23:39
      Nie podoba mi się.
      A gdyby przyjąć wersję spolszczoną, to jakie byłoby zdrobnienie - Wańka? I tak
      z wersji amerykańskiej, poprzez polską dochodzimy do rosyjskiejwink Imię można
      uznać za międzynarodowe.
      • gaudencja Re: Vanessa 09.05.06, 22:53
        Wania rzeczywiście jest bardzo ciekawą i, co więcej, logiczną propozycją
        zdrabniania tego imienia wink

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Wybierz imię dla dziecka

Sprawdź co znaczą nasze imiona, skąd pochodzą, kto sławny je nosił lub nosi.