Gość: dzerasek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.10.06, 16:07 Poszukuje imion dla brata lub siostry Ziemka i Róży?? dla dziewczynki w prawdzie mamy Anielcie ale mamy problem z chlopcem?? czy macie jakies propozycje? termin porodu tuż tuż Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
gaudencja Re: Ziemowit , Rozalia i ??? 22.10.06, 16:44 Witak! Moje propozycje to Ludomir, Roch, Fryderyk, Ewald, Herbert, Kordian. Czy coś Ci się spodobało? Odpowiedz Link Zgłoś
abiela Re: Ziemowit , Rozalia i ??? 22.10.06, 17:01 Jędrzej, Witold, Olgierd, Juliusz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dzerasek Re: Ziemowit , Rozalia i ??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.10.06, 10:21 podoba mi sie bardzo FRyderyk Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: magda_m Re: Antek:)n/t IP: *.eu.org 22.10.06, 18:09 Nie wiem dlaczego ale pierwsze skojarzenie to JANUSZ Ale może jeszcze: Aleksander Stanisław Witold Sama nie wiem czamu najbardziej pasuje mi zestaw Ziemowit, Rozalia i Janusz Odpowiedz Link Zgłoś
corleinne Re: Ziemowit , Rozalia i ??? 22.10.06, 19:33 Jaromir Wojciech Konstanty Bogusław/Bogumił Miłosz Lesław/Lechosław Mieczysław Ziemowit jest przewspaniały, Rozalia też bardzo dobra, na pewno za trzecim razem też wybierzecie piękne imię Aniela jest urocza. Odpowiedz Link Zgłoś
anita.anita80 do dzerasek 22.10.06, 19:53 a ile lat ma twoja ROZALKA (pytam tak z ciekawości bo moja ROZALKA ma 8 miesięcy , a imie nie jest za popularne) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dzerasek Re: do dzerasek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.10.06, 10:21 Ziemek ma 6 lat Rozalka 1,5 roczku Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dzerasek Re: do dzerasek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.10.06, 12:28 a tak a propos słyszałam jeszcze tylko raz imię Rozalka u dziewczynki ( na oko tak z 5 lat) Odpowiedz Link Zgłoś
moofka Re: Ziemowit , Rozalia i ??? 22.10.06, 22:55 anielka - och tak uwielbiam to imię a ziomuś i róża jesli nie Anielkę, to brata Gustawa miec powinni Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dzerasek Re: Ziemowit , Rozalia i ??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.10.06, 10:22 Gustaw - całkiem niezłe ..... wezme go pod uwage Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dzerasek Re: Ziemowit , Rozalia i ??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.10.06, 12:25 z proponowanych przez Was imion w grę wchodzą Fryderyk , Gustaw, Jędrzej i Juliusz oprócz tego chodzi mi po głowie Ignacy, Jacek ( a moze odważniej Jacenty - sama jeszcze nie wiem ) Bogumił, Ludwik i Zachary( sama nie wiem skad mi sie to imię wzieło ale jakos za mną chodzi ) Odpowiedz Link Zgłoś
gaudencja Re: Ziemowit , Rozalia i ??? 23.10.06, 12:59 Wszystkie bardzo mi się podobają, a wybierając między Jackiem a Jacentym wybrałabym na pewno Jacentego! Jacenty jest powazniejszy Dasz nam znać, co wybierzesz? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dziewczynka Re: Ziemowit , Rozalia i ??? IP: 88.220.67.* 23.10.06, 13:01 a może dla synka wybierzesz imię: Teodor Konstanty Jarosław Gustaw Kasjan Odpowiedz Link Zgłoś
abiela Re: Ziemowit , Rozalia i ??? 23.10.06, 20:59 Gość portalu: dzerasek napisał(a): > z proponowanych przez Was imion w grę wchodzą Fryderyk , Gustaw, Jędrzej i > Juliusz oprócz tego chodzi mi po głowie Ignacy, Jacek ( a moze odważniej > Jacenty - sama jeszcze nie wiem ) Bogumił, Ludwik i Zachary( sama nie wiem skad > > mi sie to imię wzieło ale jakos za mną chodzi ) Piękne imiona bierzesz pod uwagę, sądzę, że Zachary świetnie pasuje! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dzerasek CO WYBRAC??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.10.06, 19:12 krag imion sie co prawda zaweżyl ale nadal nie mamy imienia a ja czuje to juz odpadli juliusz jacek jacenty został : Bogumił , Fryderyk, Gustaw, Jędrzej, Ludwik i Zachary co byscie wybraly/li?? moze napiszcie co sadzicie o kazdym z ww imion i jak Wam sie kojarzą osoby noszące dane imię bardzo dziekuje Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marakuja Re: CO WYBRAC??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.10.06, 20:32 zachary - suchary dziecko będzie miało w szkole przechlapane Odpowiedz Link Zgłoś
gaudencja Re: CO WYBRAC??? 29.10.06, 21:56 Nie bardziej, niż Ania-bania czy Marta-karta. Zakładając, że to dzieciom w ogóle przyjdzie do głowy... Odpowiedz Link Zgłoś
olianka Re: CO WYBRAC??? 26.10.06, 19:26 Bogumił mnie nie przekonuje, chociaż Bogumiła bardzo mi się podoba. Jestem raczej na nie. Fryderyk - bardzo ładne Gustaw - fajne Jędrzej - super Ludwik i Zachary to imiona, które mógłby nosić mój syn Odpowiedz Link Zgłoś
gaudencja Re: CO WYBRAC??? 26.10.06, 20:05 Wszystkie bardzo mi się podobają, co do dwóch ostatnich odczucia mam podobne jak Olianka. ps. czy mogłabyś mi wysłać pustego mejla na gazetowy? Cos bym Ci napisała na priva. Odpowiedz Link Zgłoś
bea-sjf Re: CO WYBRAC??? 26.10.06, 22:10 Bogumił- kojarzy mi się z ksiązeczką "Nocnik nad nocnikami" ,którą czytam ostatnio z trzecim synkiem ,osobiście imię bez zachwytów , Fryderyk- imię mojego drugiego syna ,bardzo je lubię , Gustaw - podoba mi sie ,ale wolałabym Augusta ( Augustyna ), Jędrzej- imię mojego pierwszego synka , świetnie się zdrabnia ! ,w sam raz dla pełnego animuszu chłopaczka ,ale jest dosyć popularne , Ludwik - wybrałabym je spośród podanych , Zachary- to imie lubię "falami" ,ale myślę ,że w tym wypadku pasowałoby na drugie dla Ludwika )) Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
abiela Re: CO WYBRAC??? 26.10.06, 23:03 Zostały same piękne imiona. Tylko Bogumiła bym odrzuciła, pozostałe podobają mi się na równi. Coś mi mówi, że do pozostałych dzieci pasuje Zachary ale nie mam wytłumaczenia dlaczego. Odpowiedz Link Zgłoś
ape_pol Re: Ziemowit , Rozalia i ??? 23.10.06, 13:02 a może Bernard albo Bogusław Jacek wydaje mi się być imieniem bardzo "zwykłym" w zestawieniu z imionami Twoich dzieci, a Ignacy jest niestety coraz bardziej popularny ale uważam, że to bardzo piękne imię. Odpowiedz Link Zgłoś
koza_w_rajtuzach Re: Ziemowit , Rozalia i ??? 23.10.06, 14:53 Proponuję Ci Kajetana, Gustawa, Ignacego i Mieszka. Odpowiedz Link Zgłoś
nilgau Gniewomir 23.10.06, 21:13 Jak jeden jest Ziemowit, drugi niech będzie Gniewomir przynajmniej sprawiedliwie bo w tym samym stylu i w przyszłości nie będą sobie zazdrościć albo mieć pretensje, że ten się nazywa tak zwyczajnie a tamten nie może jeszcze jakiś Gromosław albo inny sław/mir/wit Odpowiedz Link Zgłoś
ibby2 Re: Ziemowit , Rozalia i ??? 27.10.06, 19:26 A może Kajetan(Kajtek), myślę że pasuje. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dzerasek Re: Ziemowit , Rozalia i ??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.11.06, 13:47 korzystając z chwili wolnego pragne poinformowac Was drogie forumowiczki i drodzy forumowicze ze 31.10.2006 urodził sie chłopiec..... walka o imie była ogromna..... przez pierwszych kilka dni wołalismy na malego dziubus ja obstawałam za Zacharym mąz za Gustawem i aby nikt nie był pokrzywdzony dziubus został po prostu Jędrkiem dlatego tez oznajmiam ze moje dzieci to 1-Ziemowit zwany Ziemkiem , Ziemciem, Ziemusiem 2 - Rozalia zwana Rozalka , Różą , Rózią itp 3 - i mały Jędrzej zwanym Jedrusiem , Jędrulką , Jędrkiem i dziubusiem maz zartuje ze na Anielke jeszcze przyjdzie czas wiec w razie 4 dziecka ))) dziewczynka zostaje Anielka a dla chłopca szukamy od nowa ) Odpowiedz Link Zgłoś
gaudencja Re: Ziemowit , Rozalia i ??? 12.11.06, 13:56 Z całego serca Wam gratuluję trzeciego syneczka, który ma przepiękne, bardzo pasujące do rodzeństwa imię Niech się zdrowo chowa! pozdrawiam serdecznie, g. Odpowiedz Link Zgłoś
dziewczynka_bez_zapalek Re: Ziemowit , Rozalia i ??? 12.11.06, 21:01 gratulacje! Odpowiedz Link Zgłoś
olianka Re: Ziemowit , Rozalia i ??? 12.11.06, 21:08 Gość portalu: dzerasek napisał(a): > dlatego tez oznajmiam ze moje dzieci to > 1-Ziemowit zwany Ziemkiem , Ziemciem, Ziemusiem > 2 - Rozalia zwana Rozalka , Różą , Rózią itp > 3 - i mały Jędrzej zwanym Jedrusiem , Jędrulką , Jędrkiem i dziubusiem > Gratuluję, piękny zestaw! Odpowiedz Link Zgłoś
abiela Re: Ziemowit , Rozalia i ??? 12.11.06, 22:13 Gratuluję i bardzo się cieszę, zwłaszcza, że ja zaproponowałam to imię Odpowiedz Link Zgłoś