Gość: pluk IP: *.bulldogdsl.com 05.07.07, 16:36 Rozwazam to imie dla mojego przyszlego syna i chialabym wiedziec czy jest mozliwosc zarejestrowania tego imienia w urzedzie. Obydwoje z mezem mamy obywatelstwo polskie. Czy znacie kogos w podobnej sytuacji komu sie udalo zarejestrowac? z gory serdecznie dizekuje za odp. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
olianka Re: William? 05.07.07, 16:42 Po polskiemu to Wilhelm Mnie się Wilhelm o wiele bardziej podoba i Williama będę Ci mocno odradzać. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: vitam Re: William? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.07.07, 17:04 Tylko polska wersja. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pluk Re: William? IP: *.bulldogdsl.com 05.07.07, 17:47 ale maz jest zakochany w imieniu William a ja w skrocie Liam i juz tak bedzie na 100% tylko sie zastanawiam nad tym tylko jak 'latwo' pojdzie Odpowiedz Link Zgłoś
aula27 Re: William? 05.07.07, 22:17 Ale to imię znajduje się w spisie imion. Widziałam, może tylko przez jedno "L", czyli Wiliam. Tam mi się zdaje. Odpowiedz Link Zgłoś
mex1 Re: William? 22.07.07, 11:10 Podoba mi się to imię, bardzo nawet. z tym, że w kraja anglojęzycznych. Polska wersja to Wilhelm ( też n iezła), jak już napisała Olianka. Odpowiedz Link Zgłoś