IP: *.bulldogdsl.com 05.07.07, 16:36
Rozwazam to imie dla mojego przyszlego syna i chialabym wiedziec czy jest
mozliwosc zarejestrowania tego imienia w urzedzie.
Obydwoje z mezem mamy obywatelstwo polskie. Czy znacie kogos w podobnej
sytuacji komu sie udalo zarejestrowac?
z gory serdecznie dizekuje za odp.
Obserwuj wątek
    • olianka Re: William? 05.07.07, 16:42
      Po polskiemu to Wilhelm smile Mnie się Wilhelm o wiele bardziej podoba i Williama
      będę Ci mocno odradzać.
      • Gość: vitam Re: William? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.07.07, 17:04
        Tylko polska wersja.
      • Gość: pluk Re: William? IP: *.bulldogdsl.com 05.07.07, 17:47
        ale maz jest zakochany w imieniu William a ja w skrocie Liam
        i juz tak bedzie na 100% tylko sie zastanawiam nad tym tylko jak 'latwo' pojdzie
        • gaudencja Re: William? 05.07.07, 20:57
          Przecież mieszkacie w Anglii?
          • aula27 Re: William? 05.07.07, 22:17
            Ale to imię znajduje się w spisie imion. Widziałam, może tylko przez jedno "L",
            czyli Wiliam. Tam mi się zdaje.
            • mex1 Re: William? 22.07.07, 11:10
              Podoba mi się to imię, bardzo nawet. z tym, że w kraja anglojęzycznych. Polska
              wersja to Wilhelm ( też n iezła), jak już napisała Olianka.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Wybierz imię dla dziecka

Sprawdź co znaczą nasze imiona, skąd pochodzą, kto sławny je nosił lub nosi.