polski_francuz
02.10.09, 22:42
Centrum swiata sie powoli przenosi na jego byle peryferie. Igrzyska
olimpijskie sa tego najlepszym przykladem: Pekin rok temu, Rio de Janeiro za 7
lat:
uubeep.notlong.com
Ciekaw jestem kiedy przyjdzie kolej na Afryke. Bo przyjdzie na pewno...
PF