Dodaj do ulubionych

MARS MARS POLONIA

10.02.04, 07:42
Baczność wszyscy! Słuchać!

Na dzisiejszym apelu porannym zacytuję wam, co mówiłem wczoraj
na forumie Kraj o kosmologii. Ale trąby tamte nie pojęły nic.
Konkretnie objaśnię, czemu naszym polskim przeznaczeniem
jest zdobycie Mars planety przez jednostkę GROM.

Mars planeta cała posypana piachem została, pojazdów tam mało,
wody nie za wiele i nieczysta jest, w maskach chodzić trzeba
na świeżym powietrzu – no wypisz tak samo, jak irackie państwo,
w którym kto najlepszy był? No kto? Chłopy nasze! A Marsjana
Sadama pierwszego kto złapał? No też oni właśnie. No to co myślicie,
że one te Amerykany to głupie będą i Budeswerę poślą?

A że rakiety nie mamy to co? Samolotów też nie mamy, a Irak zdobyty!
Zresztą nikt niech tu nie myśli, że jak przetarg zrobią na marsjańską
rakietę, to go doktor Kulczyk albo inżynier Ostrowski nie potrafi wygrać.
No. Znaczy: Marsa pogromią Polacy!

Spocznij! Rozejść się!
Obserwuj wątek
    • panidanka Re: MARS MARS POLONIA 10.02.04, 07:54
      nassa dzielna brygada smile

      stuka puka w okienecko
      cas jej sybko płynie

      D.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka