Dodaj do ulubionych

Niemoralna Temida

30.12.19, 18:10
Na karę łączną 20 lat pozbawienia wolności skazał Sąd Rejonowy w Opolu studenta krakowskiej AGH Mateusza L. za serię wyłudzeń pieniędzy na portalach aukcyjnych - poinformował rzecznik opolskiego Sądu Okręgowego sędzia Daniel Kliś.Wyrok czterech i pięciu lat więzienia usłyszeli Patryk H. i Paweł S. Mężczyźni śmiertelnie pobili 38-letniego kierowcę, który wcześniej ochlapał jednego z nich błotem. Zrobili to przed jego domem, na oczach żony i dzieci.
--
"Nie ma feminizmu bez weganizmu!!!"
Sylwia Spurek, europoseł Wiosny
Obserwuj wątek
  • benek231 Re: Niemoralna Temida 30.12.19, 18:21
   "Dwaj napastnicy to 21- i 31-latek, mieszkańcy gminy Krasnystaw." Czyli ziomale Perly. Tak jak denat, zreszta. Ktory, wcale bym sie nie zdziwil, mial lysy leb, a do ochlapywania przechodniow sluzylo mu BMW.
   • oleg3 Re: Niemoralna Temida 30.12.19, 18:23
    Portland, Oregon: psy gwałcą suki w parkach miejskich.

    --
    "Jeśli chcecie z nami współpracować, proszę bardzo. Tylko niech pan nie kłamie Polakom, że my tu z Rosją tworzymy jakiś sojusz, żeby wysłać na was czołgi. Nigdy się tak nie stanie. Ani na was, ani na Ukrainę"
    Alaksandr Łukaszenko
    • oleg3 Re: Niemoralna Temida 30.12.19, 18:31
     Najwięcej pochlebnych, wręcz entuzjastycznych recenzji zebrała praca o tym jak kopulacja psów na trawnikach utwierdza patriarchalna kulturę gwałtu. Pracę fikcyjnej autorki z fikcyjnej instytucji zatytułowaną „Reakcje ludzkie na kulturę gwałtu i manifestację querr w miejskich parkach dla psów w Portland w Oregonie” opublikowało pismo ” Gender, Place, and Culture”.

     Autorka wykazała, że parki dla psów są miejscem gdzie dochodzi do gwałcenia suk, gdzie dominuje psia kultura gwałtu. To pozwala „mierzyć i rozumieć” te same problemy występujące u ludzi. Obserwacje i badanie kopulujących w parkach psów mogą pomóc w opracowaniu metod nauczenia mężczyzn jak „pozbyć się przemocy seksualnej i bigoterii, do której mają skłonności”
     Artykuł doczekał się entuzjastycznych recenzji. „To wspaniała praca” – pisał jeden z naukowych recenzentów. „Bogata w analizę, świetnie napisana”. „Myślę, że będzie wielkim wkładem w feministyczną geografię zwierząt” napisał/a kolejny/kolejna recenzent recenzentka. Dzieło ukaże się w specjalnym wydaniu „Gender, Place, and Culture” na 25-lecie istnienia pisma.
     nczas.com/2018/10/04/zmasakrowali-lewackich-naukowcow-kopulacja-psow-jako-objaw-patriarchalnej-kultury-gwaltu-hitler-jako-feministka-naukowcy-demaskuja-brednie-nauki-gender-i-feminizmu/
     --
     "Erekcja u mężczyzny nie oznacza, że on cię pragnie ani że cię kocha"
     Led na stronie głównej gazeta.pl
   • dachs Demokrata z Bałut 30.12.19, 18:33
    benek231 napisał:

    > "Dwaj napastnicy to 21- i 31-latek, mieszkańcy gminy Krasnystaw." Czyli ziomal
    > e Perly. Tak jak denat, zreszta. Ktory, wcale bym sie nie zdziwil, mial lysy le
    > b, a do ochlapywania przechodniow sluzylo mu BMW.

    Gdyby denat był z Łodzi, to należałoby im się zapewnie dożywocie.
    Rozumiem, że ochlapywanie "Syrenką" nie byłoby w Twoich oczach okolicznością usprawiedliwiającą katowanie.
    --
    Bóg wygnał wprawdzie człowieka z raju, ale w dobroci swojej dał mu za to psa.
  • xiazeluka Re: Niemoralna Temida 30.12.19, 20:35
   W komentarzach pod tym drugim... hm... wyrokiem, powszechna jest następująca melodia: "no tak, jednak pisiory mają wiele racji w tym, by to towarzystwo przewietrzyć".

   --
   Blog reakcyjny: Predator XL - ostateczny łowca komuchów
  • dachs Re: Niemoralna Temida 30.12.19, 22:02
   Generalnie nie szokują mnie te dwa wyroki.
   Połączenie jednostkowych wyroków w jeden wydaje mi się humanitarne. W końcu biedny student wychodził by z jednego kicia tylko po to żeby wrócić do drugiego. Ledwie ułożyłby sobie jakoś stosunki z osadzonymi kolegami (a studentom może nie być łatwo znaleźć sie w grypserze), już musiałby zaczynać od nowa. Nowa cela, nowi strażnicy, nowe zwyczaje, a przecież człowiek potrzebuje jakiejś stabilizacji.
   Co do drugiego wyroku, to przecież nie wiemy jak było naprawdę.
   Zatłuczenie na śmierć za ochlapanie brzmi makabrycznie. Gdyby panowie mieli broń, à propos dyskusji w sąsiednim wątku, to by go zastrzelili i mniej by się męczył.
   Ale z krótkiej notatki prasowej nic nie wiemy o prehistorii.
   Bo jeżeli to nie od ochlapania się zaczęło, ale było kulminacją długo panującej wrogości, to sprawa wygląda jednak inaczej.
   Zabójstwo nie bez powodu ma inną kwalifikację prawną niż morderstwo i nie bez przyczyny wprowadza się w kwalifikację czynu stan emocjonalny sprawcy.
   --
   Bóg wygnał wprawdzie człowieka z raju, ale w dobroci swojej dał mu za to psa.
   • xiazeluka Re: Niemoralna Temida 31.12.19, 07:46
    "Gdyby panowie mieli broń, à propos dyskusji w sąsiednim wątku, to by go zastrzelili i mniej by się męczył."

    Gdyby napadnięty miał broń, à propos dyskusji w sąsiednim wątku, to by napastników zastrzelił i nie musiał się męczyć.

    --
    Blog reakcyjny: Predator XL - ostateczny łowca komuchów
   • oleg3 Re: Niemoralna Temida 31.12.19, 07:55
    > Połączenie jednostkowych wyroków w jeden wydaje mi się humanitarne
    Sęk w tym, Borsuku, że ten student winien odpowiadać za wszystkie czyny objęte skomasowanym wyrokiem w jednym procesie. Sądzenie go "po kawałku" wynikało z koszmarnego poziomu organizacyjnego wymiaru sprawiedliwości. Na jednym procesie dostałby góra 5 lat, może tylko 3.

    --
    "Erekcja u mężczyzny nie oznacza, że on cię pragnie ani że cię kocha"
    Led na stronie głównej gazeta.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka