Dodaj do ulubionych

Zemsta nietoperza

02.02.20, 13:53

--
- To zbyt inteligentne teksty jak na XX i zbyt poprawnie napisane - ortografia, niemal brak literówek, bez chaosu, uporządkowane, czyste cytaty, interpunkcja, ogólna estetyka, dbałość o czytelność. Tego nie da się w jednej chwili nauczyć. Jenisiej?
- Kompletnie o nim zapomnialem. Moze byc Jeni.wink
- Też o nim myślałem.
Obserwuj wątek
    • jenisiej Sorry, pomyliłem linki - albo mam jakiegoś wirusa! 02.02.20, 13:55
      Chodziło mi o piękną arię w wykonaniu pięknej śpiewaczki, a nie o wyszukane przysmaki azjatyckiej kuchni. Niemniej jednak życzę wszystkim smacznego smile

--
      - To zbyt inteligentne teksty jak na XX i zbyt poprawnie napisane - ortografia, niemal brak literówek, bez chaosu, uporządkowane, czyste cytaty, interpunkcja, ogólna estetyka, dbałość o czytelność. Tego nie da się w jednej chwili nauczyć. Jenisiej?
      - Też o nim myślałem.
    • qwardian Re: Zemsta nietoperza 02.02.20, 21:29
      Jest też wersja, że to wina meksykańskiego piwa..
      www.businessinsider.com/coronavirus-corona-beer-not-related-google-trends-2020-1?IR=T
      --
      Lepiej potknąć się o prawdę, niż ją ominąć.
      • jenisiej Ja z tej strony jestem bezpieczny... 03.02.20, 03:47
        ...choć widzę dla siebie inne zagrożenie ;-(

qwardian napisał:
        Jest też wersja, że to wina meksykańskiego piwa.

Ja na szczęście jestem europejskim patriotą wink Preferuję browary belgijskie, niemieckie, czeskie. Także niektóre krajowe. Zwłaszcza jeden, ale nie mogę powiedzieć, który, bo nie uniknąłbym linczu na forum tym. Ciosy padałyby z lewa i prawa. Napomknę jedynie, że produkty browaru owego były swego czasu przedmiotem bojkotu połączonego z demonstracyjnym wylewaniem do ścieku. Trochę to nielogiczne było - by wylać, należało najpierw nabyć drogą kupna, więc co to za bojkot?
        wink

--
        - Też o nim myślałem.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka