Dodaj do ulubionych

Do wyborców Dudy

08.07.20, 12:26
Trzaskowski to diabeł! Żeby go wypędzić musisz postawić znak krzyża przy jego nazwisku.
Obserwuj wątek
    • perla_roztocza Re: Do wyborców Dudy 08.07.20, 13:01
      wikul napisał:

> Trzaskowski to diabeł! Żeby go wypędzić musisz postawić znak krzyża przy jeg
      > o nazwisku.

nie wiem czy wiesz Wikul ale ten tekst nosi znamiona oszustwa wyborczego czyli zwykłego przestępstwa.
      Powinna się zająć tobą PKW właśnie.
      • oleg3 Re: Do wyborców Dudy 08.07.20, 13:46
        perla_roztocza napisał:

> wikul napisał:
        > > Trzaskowski to diabeł! Żeby go wypędzić musisz postawić znak krzyża przy jeg o nazwisku.

> nie wiem czy wiesz Wikul ale ten tekst nosi znamiona oszustwa wyborczego czyli zwykłego przestępstwa.
        > Powinna się zająć tobą PKW właśnie.

Przynajmniej dowcipnie. Ja się uśmiechnąłem.
        • perla_roztocza Re: Do wyborców Dudy 08.07.20, 14:09
          andrzejg napisał:

> No, no, wyborcy Dudy nie wyłapią dowcipu?

wyłapią, niemniej Wikul biega po fejsbukach i innych takich i robi parszywą robotę.
          Choć z tym wyłapaniem to różnie bywa.
          Kiedyś byłem w komisji wyborczej nr 7.
          No i przyszła taka pani 80+ i pyta czy tu jest tylko nr 7. Mówimy jej, że tak, komisje o innych numerach są gdzie indziej. No to ona, że na komunistów to ona głosować nie będzie i odwraca się do wyjścia.
          Lekka konsternacja i w końcu połapałem się, że nr 7 to lista SLD. I ta babcia myślała, że w komisji nr 7 głosuje się tylko na SLD.
          Naprawdę dużo czasu zajęło wytłumaczenie jej co i jak.
          Ale do końca była nieufna.
          Trzaskowski to komunista i kto wie czy jakiś wiekowy wyborca Dudy nie będzie miał podobnych skojarzeń właśnie.
        • perla_roztocza Re: Do wyborców Dudy 08.07.20, 17:55
          a kim jest ta nieszczęsna kobieta?
          Ale nie bój bidy Wikul, wszystko wskazuje, że Trzask wygra.
          W 1 turze głosowałem na pana Jakubiaka, w 2 albo nie pójdę, albo oddam nieważny głos albo zagłosuję przeciw Trzaskowskiemu.
          Decyzję podejmę w niedzielę.
          Rozumiem twoje emocjonalne zaangażowanie ale ja nie mam zamiaru umierać za polityków.
          Ty Wikul zrób to za mnie właśnie.
            • oleg3 Re: Do wyborców Dudy 09.07.20, 13:39
              wikul napisał:

> Wymowny przykład.

Powielasz fake newsa. Jesteś durniem bądź kłamcą. Przypuszczam, że na kłamcę jesteś za głupi.

konkret24.tvn24.pl/polityka,112/karty-wyborcze-z-podwojnie-wydrukowanym-nazwiskiem-andrzeja-dudy-to-fotomontaz,1022418.html
          • benek231 Do wyborców Dudy 08.07.20, 18:53
            perla_roztocza napisał:

albo oddam nieważny głos albo zagłosuję przeciw Trzaskowskiemu.
            **
            Czyli albo zaglosujesz na Du*e albo na Du*e, pisiorku. Bo jesli istotnie oddasz niewazny glos, w co nie wierze, oczywiscie, to oni i tak przerobia ten glos na rzecz Du*y. Nawet odpowiednie prawo na okolicznosc przerabiania stworzyli sobie sukinsyny.

• taniarada Re: Do wyborców Dudy 09.07.20, 17:40
      Na harmonijce ustnej .Jak podano w Radiu Katowice, Joanna Kluzik Rostkowska była dzisiaj na Jasnej Górze agitować za Trzaskowskim.
      Bezczelność tej bezwstydnej baby sięga zenitu!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka