Dodaj do ulubionych

Polski kołtun

10.05.21, 23:24
... będzie porównywał paszport szczepień z oznaczeniem Żydów, będzie narzekał na brak wolności ale nie mrugnie okiem kiedy inny kołtun zabroni kobiecie decydowania o swoim brzuchu w ramach tej samej wolności.

Wreszcie decyduje się paszport, posiadanie którego pozwoli wyruszyć w podróż. Nie chciałbym siedzieć w samolocie obok takiego płaskoziemca, który będzie na mnie chuchał cowidem w ramach wolności do zarażania bliźnich. A przecież linie lotnicze mają wolność do decydowania kto może z ich usług korzystać. Nikt przecież, w ramach wolności, nie musi podróżować samolotem, na pokładzie którego wymaga się świadectw szczepień. Czy to będzie jakaś nowość? - Nie, nie będzie. Żaden marynarz nie otrzymał książeczki żeglarskiej bez świadectw szczepień, kiedy udawał się w rejs do krajów, w których występowały GROŹNE choroby zakaźne. Covid 19 jest taką chorobą, hipokryci.

Ciekawe, ze w kwestii szczepień oponują wciąż ci sami durnie. Tak, durnie właśnie. To słowo jest komplementem bo w rzeczywistości antyszczepionkowcy zasługują na miano tchórzy. Takie chłopy, jak dęby a boją się igiełki. Będą wytaczać największe działa by nie być ukłutym. Retorycznym wydaje się być pytanie czy to tchórze właśnie? smile
Obserwuj wątek
    • xiazeluka Re: Polski kołtun 10.05.21, 23:31
      Nikt nie zabrania kobietom dobierania sobie diety, pokrak, tak więc ich brzuchy są bezpieczne.

Wy, nawet jeśli będziecie pokrakiem zaszczepionym, możecie tak samo chuchać oraz ziać kowidem na współpasażerów i żaden ałswajs szczepionkowy przed tym ich nie nie zabezpieczy. Co oznacza, że powinniście w kagańcu paradować do końca swojego parszywego żywota, bo przecież możecie zarażać setką innych mikrobów.

Tchórzem jesteście Wy, pokraczny pokraku. I głupkiem, jako że dobrze wiecie, iż Mła - jako honorowy dawca krwi - jest co dwa miesiące kłuty igłą o średnicy lufy działka przeciwpancernego. Na widok takiej rury dostalibyście heroicznej biegunki.
      • zak333 Re: Polski kołtun 10.05.21, 23:57
        xiazeluka napisała:

> Nikt nie zabrania kobietom dobierania sobie diety, pokrak, tak więc ich brzuchy są bezpieczne.
        >[.....]możecie tak samo chuchać oraz ziać kowidem na współpasażerów i żaden ałswajs szczepionkowy przed tym ich nie zabezpieczy. Co oznacza, że powinniście w kagańcu paradować do końca swojego parszywego żywota, bo przecież możecie zarażać setką innych mikrobów.>
        > Tchórzem jesteście Wy, pokraczny pokraku. ['...'']
        >
        Ooo ?! Ale tu smrodliwa atmosfera ! Komuś psuje się krew ?
        A logiki, prawdy, odpowiedzialności stadnej i narodowej u przeciwników szczepienia za grosz nie ma.
      • benek231 Wyjasnienie zagadki debilizmu narodu :O) 11.05.21, 09:05
        a dokladniej - sporej jego czesci.

kretynaluka napisala

> Mła - jako honorowy dawca krwi - jest co dwa miesiące kłuty igłą o średnicy lu
        > fy działka przeciwpancernego. Na widok takiej rury dostalibyście heroicznej biegunki.

**
        No i wyszlo w koncu na jaw, ze to od krwi Kretyna, niczym od potu Draculi, narod polski zglupial do tego az stopnia.

--
        A czy jest ktos kto moze byc jednoczesnie zoologicznym wrogiem demokracji, przynaleznosci Polski do UE, rasista, mizoginem, antysemita, homofobem, ksenofobem, antyszczepionkowcem, antymaseczkowcem, antyociepleniowcem, socjopata, katolickim fundamentalista-integrysta, oraz wrogiem praw kobiet?
        Jak najbardziej moze gdyz jest to, po prostu, KretynLuka znany tez jako notoryczny XiaKretyn - plynne gowno w ludzkiej skorze. Ruski troll. To jeden z was, Najmilsi - to kazdy z was.
      • pikrat Re: Polski kołtun 11.05.21, 13:52
        Uderz w stół a polski kołtun się odezwie smile

xiazeluka napisała: ble, ble, ble, ble....

a twoją krwią można szprycować zwierzynę przed wypuszczeniem na wolność, szczególnie zwierzynę taką, która zdążyła się oswoić a ma powrócić do dzikości, jełopie. Tak, jełopie od heroicznej sraczki. Bohaterska sraczka to coś nowego w literaturze warszawskich przedmieść smile
          • pikrat Re: Polski kołtun 11.05.21, 16:51
            xiazeluka napisała:

> Pokrak, kto Ci płaci za trollowanie? Wygląda na opłacalną działalność, można si
            > ę zgłosić, heroicznie obfajdany narkomanie?
            >

======================
            Duby smalone, Ossoliński. Ale tak już masz, że nigdy się do błędu nie przyznasz. Choćby cię smażono w smole.
            Potrafisz tylko eskalować z wyzwiskami. Ja też potrafię i żadnej gnidzie dworskiej, prawdziwej czy urojonej nie przepuszczę.
            • xiazeluka Re: Polski kołtun 11.05.21, 23:52
              Mła się wielokrotnie do błędów przyznawał, aczkolwiek rzeczywiście nie przed Wami, pokrak, boście za durni, by Mła zagiąć. A wycieranie sobie Waszej odrażającej paszczęki Mła familią... pokrak, chyba w żaden sposób głośniej nie da się ogłosić bezwarunkowej kapitulacji.
              • pikrat Re: Polski kołtun 12.05.21, 09:57
                xiazeluka napisała:

> Mła się wielokrotnie do błędów przyznawał, aczkolwiek rzeczywiście nie przed Wa
                > mi, pokrak, boście za durni, by Mła zagiąć. A wycieranie sobie Waszej odrażając
                > ej paszczęki Mła familią... pokrak, chyba w żaden sposób głośniej nie da się og
                > łosić bezwarunkowej kapitulacji.
                >
                =========================
                Kapitulieren werden wir nicht ! - cytując słowa twojego idola AH.

W kwestii wycierania sobie tyłka twoją facjatą - cóż.... Jesteś jak dom publiczny: jedni wchodzą inni wychodzą. Znałem twoją "familię" od lat i nigdy jej na ujawniłem. Podobnie jak familię Szkopa. Wiesz, my tu jesteśmy "towarzystwo małe, ale francowate" smile z wieloma ludźmi zawarliśmy przyjaźnie, które nie wytrzymały próby czasu. Psuły obiektywizm wypowiedzi, no bo jak znajomkowi wygarnąć wprost co się o nim myśli?

Twoja sytuacja jest jednak inna. Ty sam się przedstawiłeś. Cokolwiek i jakkolwiek napiszesz obciąża nie mitycznego xiazelukę a całkowicie zmaterializowanego Łukasza Ossolińskiego. To jednak zmienia sytuację. Gdybyś kogoś obraził, zbyt głęboko obrażony nie będzie miał trudności ze złożeniem pozwu. Jeśli planujesz jakąś przyszłość, czy to polityczną czy jakąś inną, zawsze może znaleźć się ktoś, kto w najmniej oczekiwanym momencie wyciągnie na światło dzienne to co tu wyprawiasz, jak traktujesz z wyższością ludzi. Miska ryżu, Morawieckiego to przy twoich elukubracjach nic.

To tak wygląda twoje zwycięstwo. Nie jesteś już anonimowy na własne życzenie. Czy chęć zysku przesłoniła ci zdrowy rozsądek? - na to pytanie odpowiedz sobie sam.

Jak zapewne zauważyłeś demonstruję wobec ciebie kompletny brak szacunku piszą tobie, ciebie itd. z małej litery. Mam nadzieję, że wygrasz sam ze sobą (to trudna walka) i zasłużysz na to by pisać o tobie Ty.
                Dopiero wtedy będziesz mógł napisać: WYGRAŁEM.
                • xiazeluka Re: Polski kołtun 12.05.21, 10:49
                  Pokrak, mieliście szansę, aby po wytrzeźwieniu wycofać się ze sformułowań, które Was jednoznacznie określają. Nie skorzystaliście z niej, nadal tchórzliwie uciekając się do rynsztokowych podłości.

PS Mła się nikomu tu nie przedstawiał, a już z pewnością nie pozbawionym honoru kreaturom z warszawskich slumsów.
                  • pikrat Re: Polski kołtun 12.05.21, 11:22
                    xiazeluka napisała:

> Pokrak, mieliście szansę, aby po wytrzeźwieniu wycofać się ze sformułowań, któr
                    > e Was jednoznacznie określają. Nie skorzystaliście z niej, nadal tchórzliwie uc
                    > iekając się do rynsztokowych podłości.
                    >
                    > PS Mła się nikomu tu nie przedstawiał, a już z pewnością nie pozbawionym honor
                    > u kreaturom z warszawskich slumsów.
                    >
                    ======================
                    Niech "mła" prześledzi wąteczek smile
                    Oleg....

forum.gazeta.pl/forum/w,13,171075354,171075354,Achtung_Ogloszenie.html
                    smile
                    • xiazeluka Re: Polski kołtun 12.05.21, 12:01
                      " najnowsza książka Mła. Mła zaprasza "

No i gdzie tu widzisz przedstawienie się, mikroorganizmie z kanału odpływowego?

Każdy, kto znał Mła, mógł sobie poradzić. Każdy przyzwoity forumowicz, który nie znał, a chciałby, zostałby poinformowany osobiście. Was Mła oczywiście nie zaszczycił swoją uwagą, jak to macie w zwyczaju, wleźliście po świńsku w szkodę.

Precz, śmieciu. Och, swoją drogą jest z tego wszystkiego jakaś korzyść: Mła może Was - anonimowy byt cybernetyczny - obrzucić dowolnymi zniewagami, jako że przecież bazgroł na murze nie ma osobowości prawnej - natomiast Wy powinniście teraz pilnować mordkę, aby nie szczeknąć czegoś za dużo, bo wtedy obrazicie konkretną osobę.
                        • pikrat Re: Polski kołtun 12.05.21, 20:12
                          xiazeluka napisała:

> Mła nazywa się oleg3?
                          >
                          =================
                          Nie, tak nazywa się twój podnóżek, niemniej otwierając wątek o swoim literackim "dziele" musiałeś liczyć się z tym, że na okładce będzie autor. Znów wyszedłeś na głupka.
                          • xiazeluka Re: Polski kołtun 12.05.21, 21:05
                            Mła postanowił poinformować kulturalną część Akwanetu o ważnym wydarzeniu kulturalnym i tyle. Żadnego epatowania nazwiskiem czy okładką nie było. Skłamaliście więc, pokrak, i brniecie w łgarstwo, co jest Waszym znakiem firmowym. Drugim znakiem firmowym jest tchórzostwo (baliście się przyjść na spotkanie z Mła, choć Borsuk gwarantował Wam bezpieczeństwo, a i Mła honorem zaręczył, że Was nie obije po nerkach szpicrutą), a trzecim zuchwała podłość, która myli się Wam ze sprytem.
                            Oleg jest dorosłą, samodzielną osobą, w przeciwieństwie do Was nie klei się do innych, podnóżkiem jesteście Wy - dla Kretyna52 i dla każdego, kto nie usunie Was ze swojej drogi kopniakiem.
                            • pikrat Re: Polski kołtun 12.05.21, 22:44
                              Postanowiłeś mnie rozśmieszyć i nawet ci się udało (epitet). Jeżeli w swoich książkach, (epitet) z taką swobodą traktujesz prawdę, (epitet) to szkoda papieru na ich drukowanie.
                              Szkoda czasu na polemikę boś (epitet) i (epitet) ale już ci pisałem, że podając dane naprowadzające na "dzieło" udostępniłeś jednocześnie ciekawskim swoje nazwisko. Ja, jak ci wiadomo, (epitet), znałem je wcześniej ale nigdy go nikomu nie ujawniłem. Pozwoliłem sobie na to dopiero, kiedy twój, (epitet), podnóżek wrzucił okładkę. Czy zrobił to w celu popularyzacji autora czy też nie przemyślał sprawy - nie ważne. Dość, że nie masz o to do niego żalu. Później ta sztuka udała się nawet pewnemu obojnakowi, który, jako ty (epitet), kreśli się jako kobita a pisuje w stylu zastrzeżonym dla rodzaju męskiego. Jej(jemu?) również, (epitet) nie wytknąłeś tej bezczelności. Taki z ciebie (epitet), złamany smile
                              • polski_francuz Beurre et l'argent du beurre 13.05.21, 09:47
                                pikrat napisał:

"... dane naprowadzające na "dzieło" udostępniłeś jednocześnie ciekawskim swoje nazwisko. Ja, jak ci wiadomo, (epitet), znałem je wcześniej ale nigdy go nikomu nie ujawniłem. Pozwoliłem sobie na to dopiero, kiedy twój, (epitet), podnóżek wrzucił okładkę. Czy zrobił to w celu popularyzacji autora czy też nie przemyślał sprawy - nie ważne."

Wrzask robi nie-do-wytrzymania, a ksiazke udostepnil z nazwiskiem autora po to by ja sprzedawac. I sie "dziwi", ze forumowicze te nazwisko uzywaja. A, z francuska, powiem, ze "on ne peut pas avoir le beurre, l'argent du beurre" co w tym wypadku znaczy, ze kazdy ma swoje wybory i cierpi ich konsekwencje. I nie moze od innych wymagac podobnych wyborow.

Inna sprawa jest nazwisko. Kazdy je ma. Z jednych mozna byc bardziej dumnych z innych mniej. Ale nazwisko, nazwiskiem ale liczy sie to co sie samemu robi. Przychodzi mi tu na mysl pani Anders. Nazwisko ma historyczne (brat mojej babci walczyl w jego armii) ale, z tego co czytam, sama jest osoba bezbarwna. W koncu kobiety maja trudniejszy wybor. Bo jak sie zenia to dochodzi nazwisko ich mezasmile

PF
                                • xiazeluka Re: Beurre et l'argent du beurre 13.05.21, 10:24
                                  "Wrzask robi nie-do-wytrzymania, a ksiazke udostepnil z nazwiskiem autora po to by ja sprzedawac."

Pseudoprofesor to jednak solidna marka: w jednym zdaniu zdołał umieścić dwa kłamstwa, jedną insynuację i dać dowód braku manier. Byle śmiertelnik o takim kunszcie może tylko pomarzyć.
                            • pikrat Re: Polski kołtun 12.05.21, 23:11
                              Jeszcze słówko w "tej" sprawie....

(baliście się przyjść na spotkanie z Mła, choć Borsuk gwarantował Wam bezpieczeństwo, a i Mła honorem zaręczył, że Was nie obije po nerkach szpicrutą), a trzecim zuchwała podłość, która myli się Wam ze sprytem.
                              ======================
                              Niczego takiego sobie nie przypominam bym miał kiedykolwiek się z wami spotkać. Ostatni raz w Warszawie byłem przelotem jakieś pięć, sześć lat temu. Z Borsukiem przyjaźniłem się forumowo przez kilka lat, nawet mieliśmy się wybrać w rejs ale kiedy wrócił z pielgrzymki stał się nie do zniesienia. Przynajmniej dla mnie. Jego gorliwość neofity była nieznośna. Nawet próbował nawrócić pewnego ciastkarza z Wrocka, szczęśliwie nieskutecznie. Przy okazji wspomnę, że to od niego dowiedziałem się jak się nazywasz. I tak to. Przy okazji inny facet, twój kolega z roku też o tobie wspomniał, potwierdził to co wiedziałem wcześniej - twoje nazwisko. Stało się to po rozmowie o książkach, które swego czasu popełniłeś. Pamiętasz? - zarzuciłem ci, że więcej w nich przypisów niż twojej treści... Zaskoczony? smile
                              • xiazeluka Re: Polski kołtun 13.05.21, 00:19
                                Zieeew... Pokrak, domagasz się od Mła przyznania Wam Orderu Nudziarza V klasy? Te Wasze kwazi szpiegowskie rozgrywki, nieporadne próby dzielenia i rządzenia, pomostowe kłamstwa, gdy faktów brakuje, aby brzegi strumienia świadomości połączyć... Nie, Mła nie pamięta, by ktoś Mła coś podobnego zarzucał, ponieważ to nieprawda. Natomiast wyraźnie widać, że familia Mła pobudza Wam wyobraźnię, wyraźnie jedziecie już na ręcznym.
                                • pikrat Re: Polski kołtun 13.05.21, 21:02
                                  xiazeluka napisała:

> Zieeew... Pokrak, domagasz się od Mła przyznania Wam Orderu Nudziarza V klasy?
                                  > Te Wasze kwazi szpiegowskie rozgrywki, nieporadne próby dzielenia i rządzenia,
                                  > pomostowe kłamstwa, gdy faktów brakuje, aby brzegi strumienia świadomości połąc
                                  > zyć... Nie, Mła nie pamięta, by ktoś Mła coś podobnego zarzucał, ponieważ to ni
                                  > eprawda. Natomiast wyraźnie widać, że familia Mła pobudza Wam wyobraźnię, wyraź
                                  > nie jedziecie już na ręcznym.
                                  >
                                  ========================
                                  Tak, tak.... na ręcznym smile
                                  To gwara warsiawska?

I co? Czujesz się wygrany? To dla ciebie ważne, prawda? Ty MUSISZ wygrać!
                                  Tymczasem sprawy nader często wyglądają inaczej niż byś chciał. I jeszcze jedno: Borsuk ciebie nie wydał. Po prostu podał mi tytuły książek. I tak to. Zawdzięczam Mu także kilka książek Oriany Fallaci, które trafiły do mnie w formacie komputerowym. Omawialiśmy ich treść na moim forum, psioczyliśmy na Arabstwo...
                                  Ech, historia....
                • qwardian Re: Polski kołtun 12.05.21, 11:57
                  pikrat napisał:

> Nie jesteś już anonimowy na własne życzenie. Czy chęć zysku przesłoniła ci zdrowy rozsądek? - na to pytanie odpowiedz sobie sam.

A to z Ciebie szczwana besta piracki bracie. Od rana do wieczora moje skromne Gestapo tropi osoby, które unikają fizycznej pracy. Należy się Tobie nagroda, ale zanim je wypłacę, muszę Ciebie gruntownie zlustrować, moje biuro znajduje się na miejskim stadionie Lecha, zaraz obok punktu testów na Covid..
                • benek231 Polski kołtun i nie tylko :O) 12.05.21, 21:12
                  pikrat napisał:

z wieloma ludźmi zawarliśmy przyjaźnie, które nie wytrzymały próby czasu. Psuły obiektywizm wypowiedzi, no bo jak znajomkowi wygarnąć wprost co się o nim myśli?

**
                  Bo po to Szkop zawieral te znajomosci w realu, by swych znajomych tym wlasnie trzymac w garsci. Doszedlem do tego jakies 15 lat temu. On trzymal was w garsci, zmanipulowanych, gdyz mogl liczyc na wasza poczciwosc, przyzwoitosc, i poczucie honoru. Patrzylem jak rozchodzily sie wasze drogi ze Szkopem, jednego po drugim, ale mimo to kazdy z was trzymal gebe na klodke... gdyz tak wlasnie bylo przyzwoicie. Honorowo i po mesku. A on ogrywal was jak ciapciakow, bo wiedzial, ze pewne zagrania sa ponad was. Sam nie mialby z tym samym najmniejszych problemow.

PS... Czy ty nie za bardzo przejmujesz sie tym Kretynem?

--
                  A czy jest ktos kto moze byc jednoczesnie zoologicznym wrogiem demokracji, przynaleznosci Polski do UE, rasista, mizoginem, antysemita, homofobem, ksenofobem, antyszczepionkowcem, antymaseczkowcem, antyociepleniowcem, socjopata, katolickim fundamentalista-integrysta, oraz wrogiem praw kobiet?
                  Jak najbardziej moze gdyz jest to, po prostu, KretynLuka znany tez jako notoryczny XiaKretyn - plynne gowno w ludzkiej skorze. Ruski troll. To jeden z was, Najmilsi - to kazdy z was.
                  • pikrat Re: Polski kołtun i nie tylko :O) 12.05.21, 22:56
                    benek 231 napisał:

> PS... Czy ty nie za bardzo przejmujesz sie tym Kretynem?

Nie, nie za bardzo smile Ja go nawet lubię poczytać bo nikt na tym forum nie pisze tak zabawnie jak on. Próbuje mnie zrazić swoim rynsztokowym stylem ale to już nie robi na mnie takiego wrażenia jak kiedyś, kiedy bywało, że czułem się urażony tym co o mnie pisze. Od czasu, jednak, kiedy postanowiłem odpłacać tą samą monetą nie ma mowy bym przeżywał powtarzające się wyzwiska. Nawet jemu kończy się pomysłowość w tej materii. Zostaje tylko nienawiść bo jakie inne uczucie może kogokolwiek pchać do takiej zajadłości. Zatem spoko smile
    • zak333 Re: Polski kołtun 10.05.21, 23:43
      Tchórze to mało powiedziane. To są ludzie przyczyniający się , swoją odmową zaszczepienia, do niepotrzebnych chorób i zgonów swoich rodaków, w tym ze swojej rodziny i grona przyjaciół. To są współwinowajcy utrzymywania pandemii, wspólnicy korona wirusa.
      • benek231 Polski kołtun narodowy :O) 11.05.21, 07:56
        zak333 napisała:

Tchórze to mało powiedziane.

**
        Zgadza sie, to sa mordercy. Zazwyczaj na ruskim pasku.

--
      • wikul Re: Polski kołtun 11.05.21, 13:00
        zak333 napisała:

> Tchórze to mało powiedziane. To są ludzie przyczyniający się , swoją odmową
        > zaszczepienia, do niepotrzebnych chorób i zgonów swoich rodaków, w tym ze sw
        > ojej rodziny i grona przyjaciół. To są współwinowajcy utrzymywania pandemii, ws
        > pólnicy korona wirusa.

Tchórze, debile i przede wszystkim bezmyślni egoiści.
        • pikrat Re: Polski kołtun 11.05.21, 13:55
          wikul napisał:

>
          > Tchórze, debile i przede wszystkim bezmyślni egoiści.

======================
          Nie wolno im zapominać także sympatii do Konfederatów, na wypadek gdyby kiedyś ta kanapa miała do siebie przekonać polskiego kołtuna.
        • institoris2 do matolkow wikul i zaktrzytrzytrzy 11.05.21, 22:35
          i czego przynudzacie osly?
          Ta narracja byla stosowana juz ponad rok temu z okazji solidarnego noszenia namordnikow.
          Wymyslta cos nowego!

wikul napisał:

> zak333 napisała:
          >
          > > Tchórze to mało powiedziane. To są ludzie przyczyniający się , swoją
          > odmową
          > > zaszczepienia, do niepotrzebnych chorób i zgonów swoich rodaków, w tym
          > ze sw
          > > ojej rodziny i grona przyjaciół. To są współwinowajcy utrzymywania pandem
          > ii, ws
          > > pólnicy korona wirusa.

>
          > Tchórze, debile i przede wszystkim bezmyślni egoiści.
          • wikul Idiotopis2 dał głos ... 12.05.21, 21:48
            idiotopis2 napaskudził(a):

> Ta narracja byla stosowana juz ponad rok temu z okazji solidarnego noszenia nam
            > ordnikow.
            > Wymyslta cos nowego!

Dobra. Idźta kumie do Biedronki, połóżta głowę na szalkę i wciśnijta "burak".
    • qwardian Re: Polski kołtun 11.05.21, 06:16
      pikrat napisał:

> Nie chciałbym siedzieć w samolocie obok takiego płaskoziemca, który będzie na mn
      > ie chuchał cowidem w ramach wolności do zarażania bliźnich.

Getto ławkowe mnie nie razi, ani wstręt do komunikacji publicznej. Róbta co chceta i pocałujta mnie w nos..
      • ken-ya Re: Polski kołtun 12.05.21, 19:36
        Czy bedziecie sie szczepic ,czy nie nic mi do tego . Ja nie bede sie szczepic- mam doswiadczenie na swoich psach. Prowadzone weteranyjnie , czyli ksiazkowo . Ksiazeczka zdrowia i wszystkie szczepienia co roku--umieraly mi majac 5-6 lat. Do czasu jak uszczypnol mnie piesek sasiadow ktury mial ok 12 lat ,i byl szczepiony tylko raz u hodowcy. Od tamtej pory moje psy sa szczepione tylko raz jak sa malenkie i drugi raz w polowie zycia . Moje nowe psy szczepilam tylko raz , a drugi raz w polowie przecietnej dlugosci zycia.Te nowo szczepione dozywaly 17 lat.
          • pikrat Re: Polski kołtun 18.05.21, 21:35
            xiazeluka napisała:

> Skseruj, Kserokopiarko, parę fotek z ulic francuskich miast, na których tłumy i
            > slamistów walą łbami w asfalt.
            >
            =======================
            Co mamy na obrazkach?
            Na obrazkach mamy Świat i Polskę.
            Czego domaga się xiazeluka?
            Xiazeluka domaga się obrazka z Francji.
            Co mogłoby wyniknąć z porównania oszołomów rodzimych z francuskimi?
            Xiazeluka odpowie?
            • xiazeluka Re: Polski kołtun 18.05.21, 22:18
              To bardzo proste, pokrak. Kserokopiarka zestawiła postęp (techniczny) z tradycją (religijną), ubierając całość w oczywistą insynuację, jakoby Polska była zacofana wobec świata (tak jakby cały świat wysłał łazika na Marsa), bo u nas się modlą, a na "świecie" dokonują wynalazków. No to Mła wykazał, że na "świecie" religijność także występuje.

Kserokopiarka jest w dodatku głupia (przestarzała), ponieważ kseruje byle co i powiela głupoty:
              www.rdc.pl/informacje/odrobina-polski-w-kosmosie-na-marsa-poleci-lazik-z-polskimi-czesciami-posluchaj/

A teraz won, pokrak, nawet jak na Was ta prowokacyjna zaczepka była wyjątkowo słaba.
              • pikrat Re: Polski kołtun 19.05.21, 10:25
                xiazeluka napisała:

> To bardzo proste, pokrak.
                ===================
                Nie proste a prostackie. Gdybyś pokazał rodowitych Francuzów na kolanach.... ale nie, ty pokazujesz islamistów. Dowiodłeś, że religianci wywodzą się z narodów ogłupionych i tyle.

Kserokopiarka zestawiła postęp (techniczny) z tradycj
                > ą (religijną), ubierając całość w oczywistą insynuację, jakoby Polska była zaco
                > fana wobec świata (tak jakby cały świat wysłał łazika na Marsa), bo u nas się m
                > odlą, a na "świecie" dokonują wynalazków. No to Mła wykazał, że na "świecie" re
                > ligijność także występuje.
                ====================
                Porównanie byłoby adekwatne gdyby naszym, niekoniecznie zindoktrynowanym religijnie, uczonym konstruktorom udało się skonstruować nie tylko "łazika" ale i rakietę zdolną wyekspediować go w kosmos. A może konstruktorzy łazika są wśród tych biedaków kroczących na kolanach ? Ty ich widzisz? wink

Zgadzam się tylko z tym, że religijność na świecie występuje ale czy przyczynia się do postępu (durnie nazywają postęp pogardliwie postępactwem) - nie mam wątpliwości, że NIE!

Niemniej potrzebna jest by ogłupiać masy aby pozwoliły zdobyć i utrzymać władzę choćby na cenę leninowskiego "Ładu", który nasza wadza skopiowała bez copy whrite'a z nauk towarzysza Lenina.

>
                > Kserokopiarka jest w dodatku głupia (przestarzała), ponieważ kseruje byle co i
                > powiela głupoty:
                > www.rdc.pl/informacje/odrobina-polski-w-kosmosie-na-marsa-poleci-lazik-z-polskimi-czesciami-posluchaj/
                >=============================

> A teraz won, pokrak, nawet jak na Was ta prowokacyjna zaczepka była wyjątkowo s
                > łaba.
                ================================
                Wyjątkowo słaba jest twoja, ośśliński, odpowiedź - czego dowiodłem powyżej. A w kwestii łazika jest znacznie wcześniejszy "incydent" w tej materii. Jednym z głównych konstruktorów samochodu jeżdżącego na Księżycu był Mieczysław Bekker, inżynier polskiego pochodzenia pracujący w Stanach Zjednoczonych. Nie szukałem, przyznam, czy Pan Profesor był szczególnie religijny, czy "pielgrzymował" na kolanach by przebłagać jakieś bóstwo za... swoje istnienie smile
                • xiazeluka Re: Polski kołtun 19.05.21, 12:00
                  "Nie proste a prostackie. Gdybyś pokazał rodowitych Francuzów na kolanach.... ale nie, ty pokazujesz islamistów. Dowiodłeś, że religianci wywodzą się z narodów ogłupionych i tyle."

O, ksenofobia. Zabawne.
                  Wiele z tych "ogłupionych narodów" dysponuje bronią jądrową czy własnymi satelitami, zatem akurat religijność nie jest miernikiem zacofania, oszołomie.

"Porównanie byłoby adekwatne gdyby naszym, niekoniecznie zindoktrynowanym religijnie, uczonym konstruktorom udało się skonstruować nie tylko "łazika" ale i rakietę zdolną wyekspediować go w kosmos. "

Kserokopiarka zestawiła Polskę ze "światem". Wszystkie państwa na świecie - poza Polską - produkują i wysyłają w kosmos łaziki? Mła już to raz napisał, ale Wam, pokrak, należy wbijać wiedzę do łba młotkiem.

"ale czy przyczynia się do postępu (durnie nazywają postęp pogardliwie postępactwem) - nie mam wątpliwości, że NIE!"

Obróćcie się trzy razy w miejscu, spluńcie przez lewe ramię i wsadźcie sobie palec w prawe oko. Na pewno Wasze bezpodstawne przekonanie stanie się wówczas podstawne.
                  Mła nie chce się wklejać listy wybitnych uczonych, którzy otwarcie deklarowali wiarę w Boga, ponieważ są to rzeczy powszechnie znane, a związku między religią a wynalazczością po prostu nie ma.

No, won, było powiedziane.
                  • pikrat Re: Polski kołtun 19.05.21, 16:54
                    Była to odpowiedź ośślińskiego na niektóre zagadnienia poruszone w moim poście. Na resztę nie miał odpowiedzi, tak były światłe, że warsiawski prymityw spod budki z piwem nie był w stanie odpowiedzieć KOMPLEKSOWO.

Za to bardzo uczenie napisał:

>No, won, było powiedziane.
                    ===================
                    Napisane było, nie, powiedziane. I tak to wyszło na jaw, że książkę ośślińskiemu ktoś napisał. Oleg wink
                      • pikrat Re: Polski kołtun 19.05.21, 18:10
                        xiazeluka napisała:

> Won, natrętny mikrobie.
                        >
                        =======================
                        Historia odnotowuje właśnie twoją kolejną porażkę, ośśliński.
                        A pisałem ci: nie pyskuj. Nie, tak nie możesz. Ostatnie zdanie musi należeć do ciebie, wirusie.

smile smile smile przesyłam ci trzy ulubione emotikonki. Uśmiechnij się i przeproś.
                        • xiazeluka Re: Polski kołtun 19.05.21, 20:23
                          Tak, tak, porażka, klęska, katastrofa, zagłada. Poproście Kserokopiarkę o wsparcie, na pewno potwierdzi Wasze przewagi, nawet skseruje Wam dyplom Wiktora. Macie potworne kompleksy, pokrak, skoro sami siebie zapewniacie, jacy jesteście zajebiści.

Won, rzekł Mła.
                          • pikrat Re: Polski kołtun 19.05.21, 20:34
                            Pewnie są lepsi ale to nie jesteś ty, amebo, co widać słychać i czuć jak śpiewały Elektryczne Gitary w piosence "Jestem z miasta" ale skąd taki warsiawski burak miałby o tym wiedzieć?

No i jako nudziarz powtarzacie:

Won, rzekł Mła - do swojej żony a do mnie mógłby powiedzieć gdybym dał mu mój numer telefonu ale menelom nie daję, smile smile smile
                            • xiazeluka Re: Polski kołtun 20.05.21, 01:21
                              Pokrak, wykluczyliście się z kręgu ników przyzwoitych. Więc nieustanne won. I możecie darować sobie kolejne hucpy, Mła zakończył korespondencję z Wami. Koniec Wielkoxiążęcej łaski.
                              • pikrat Re: Polski kołtun 20.05.21, 11:05
                                xiazeluka napisała:

> Pokrak, wykluczyliście się z kręgu ników przyzwoitych. Więc nieustanne won. I m
                                > ożecie darować sobie kolejne hucpy, Mła zakończył korespondencję z Wami. Koniec
                                > Wielkoxiążęcej łaski.
                                >
                                =====================
                                Pewnie jeszcze chciałbyś buzi ale nie dostaniesz bo chcę zachować zawartość żołądka.
                                Przy okazji.... jesteś jedynakiem? wink

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka