Dodaj do ulubionych

Media kłamią!

25.10.21, 18:38

Gostynin. Jechał zygzakiem, miał 0,6 promila. Media: To Mirosław Hermaszewski

Jestem w stanie uwierzyć, że generał miał 1,6. Nie wierzę, że jechał zygzakiem. O błędniku generała wypowiedział się przed laty sam Zbigniew Boniek. Zapytany, kto mu najbardziej zaimponował po przejściu do Widzewa wymienił Tomaszewskiego (ślepa drogówka) i pierwszego polskiego kosmonautę (niesamowity błędnik).
Obserwuj wątek
    • xiazeluka Re: Media kłamią! 25.10.21, 19:05
      0,567 promila, czyli nic. W wielu krajach to poniżej progu straszliwej zbrodni, jaką jest kierowanie po drinku (9 na 10 wypadków i kolizji popełniają trzeźwi, ale im wolno). No i zygzaki, o ile miały miejsce wynikały raczej z wieku kosmonauty, a nie paru kropli wina.
      • oleg3 Re: Media kłamią! 25.10.21, 19:44
        Nie wierzę w zygzaki. Chyba, że generał cierpi na jakąś chorobę skutkującą pogorszeniem mechanizmu równowagi. Te zygzaki dodał jakiś ambitny stażysta. Większe zasięgi.
      • xiazeluka Re: Media kłamią! 26.10.21, 07:26
        TVPis łże codziennie w najlepszym jaruzelskopodobnym stylu. Zadowolony?

Przy okazji - Oleg napisał "media kłamią", a nie "żydowska gazeta dla Polaków kłamie". Powołał się na Gwno, ale takie njusy są automatycznie powielane przez wszystkie portale (np.: motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/news-pijany-miroslaw-hermaszewski-zatrzymany-przez-policje-groza-,nId,5604095). W sumie oznacza to, że kierujesz się uprzedzeniami, co upośledza Twoje funkcje poznawcze.
          • xiazeluka Re: Media kłamią! 26.10.21, 10:33
            Gdyby Mła był na miejscu olega także powołałby się na portal gazeta.pl, ponieważ od niego zaczyna prasówkę, a na taką Interię to Mła w ogóle nie zagląda. Dlaczego? Z powodu wskazanego powyżej - wszystkie portale powielają wiadomości pierwotne, więc w zasadzie jest obojętne, z którego korzystasz.
            • oleg3 Re: Media kłamią! 26.10.21, 10:50
              gazeta.pl powołuje się

O sprawie poinformowało RMF FM. Jak podała rozgłośnia, w miejscowości Kiełpieniec koło Gostynina na Mazowszu policjanci zauważyli samochód jadący zygzakiem. Powiadomili patrol drogówki, że kierujący pojazdem może być nietrzeźwy.

I taki news jest powtarzany w całym polskim internecie.
              • andrzejg Re: Media kłamią! 26.10.21, 11:08
                Jednak nie można zakładać, że jazda zygzakiem była kłamstwem. Ktoś to widział, ktoś to zgłosił, a media podały dalej na podstawie informacji z policji.
                Wiem, że 0.6 promila to tak jak nic, ale zależy dla kogo. Hermaszewski ma swoje lata. Może doszło do interakcji z jakimś lekarstwem?
                • oleg3 Re: Media kłamią! 26.10.21, 11:19
                  Andrzeju. Odrobina dystansu. Facet, który ma (miał?) zmysł równowagi nieosiągalny dla 99,99 proc. mężczyzn jedzie zygzakiem przy wskazaniu poniżej 0,6? To mnie w tym newsie zaintrygowało. "Media kłamią" to była szydera.
      • oleg3 Odruch Pawłowa 26.10.21, 09:14
        Traktujesz mnie Andrzeju jak niewierną żonę, nie spełniającą twoich oczekiwań. Cokolwiek napiszę - jesteś rozczarowany i sprowadzasz mnie na drogę cnoty.

P.S.
        Co do TVP. Nie oglądam. TVN też nie.

andrzejg napisał:

> Aleś odkrył Amerykę.

> Czekam na taki okrzyk o TVP.
        > O tym, że GW kłamie wiem od lat. Nie dajecie zapomnieć.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka