perla_z_roztocza 04.06.22, 16:39 www.sport.pl/tenis/7,64987,28540935,jek-rozczarowania-na-trybunach-w-paryzu-francuscy-kibice-wspierali.html Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
polski_francuz Re: PF, a ty też płaczesz właśnie? 04.06.22, 19:43 Nie moge duzo pisac bo naduzylem alkoholu po zwyciestwie Igi. Ige wszyscy lubia bo to znakomita tenisistka i porzadny czlowiek. W koncu, meczu nie ogladalem, ale publicznosc mysli glownie o sobie i jak Iga "zmiata" przeciwniczki w godzine czy cos to widzowie czuja niedosyt. I pewnie dlatego wspierali Jej przeciwniczke. PF Odpowiedz Link Zgłoś
esteemiriam Re: PF, a ty też płaczesz właśnie? 04.06.22, 21:54 polski_francuz napisał: > Nie moge duzo pisac bo naduzylem alkoholu po zwyciestwie Igi. Wzruszajace! Zaczałeś pić i płakać, na samą - że tak ujmę - wieść o trumfie Igi Świątek? Chwyciłeś butelkę i nadużyłeś, rudzież zaniosłeś sie histerycznym łkaniem? Nie wygląda to dobrze. odwiedź Ty Wyspę sw. Ludwika i doładuj sie narodowo. pozdro! Ige wszyscy lubia bo to znakomita tenisistka i porzadny czlowiek. W koncu, meczu nie ogladalem ale publicznosc mysli glownie o sobie i jak Iga "zmiata" przeciwniczki w godzine czy cos to widzowie czuja niedosyt. I pewnie dlatego wspierali Jej przeciwniczke. > > PF Odpowiedz Link Zgłoś
polski_francuz Narodowo 04.06.22, 22:21 esteemiriam napisała: " i doładuj sie narodowo." Przeczytalem po powrocie do domu, ze Iga plakala sluchajac Mazurka Dabrowskiego. Mnie sie to lata (20?) temu zdarzylo jak ogladalem z coreczka "Pana Tadeusza" jak Olbrychski zaczal deklamowac "Litwo Ojczyzno moja...". I coreczka patrzyla sie na mnie i zaczela sie pytac "Papa, tout va bien?". I jak mialem jej wytlumaczyc czym sa dla Polaka z Litwy pierwsze slowa narodowej Biblii wieszcza? Pewnie dla Igi tym samym jest wysluchanie Mazurka na ktorego uczciwie zapracowala. PF Odpowiedz Link Zgłoś
esteemiriam Re: Narodowo 04.06.22, 23:04 Nie popełniaj takich błędów, profesorze. Ja robi literówki, ale - jak to "patrzyła się"? Patrzyła! "Pana Tadeusza' znam na wyrywki A Mickiewicz, to moja słabość, jego biografia, i rodzina. Nie posądzam Igi Ś., o narodowe wzruszenie, po prostu cieżko pracowała, stres, i nawet gryby zagrano bialego misia - zapłakałaby. Tez potrafię być, jak Twoje Maleństwo, troszkę gruboskórna. pozdro dla Młodej Damy. Odpowiedz Link Zgłoś
perla_z_roztocza Re: Narodowo 04.06.22, 23:16 po prostu francuski profesor odłączony siłą od Polski poczuł się latarnikiem Sienkiewiczowskim kartując Pana Tadeusza we francuskim kebabie prowadzonym przez Arabów, i zapłakał właśnie. Odpowiedz Link Zgłoś
polski_francuz Brzmiec a dekalog 05.06.22, 09:51 esteemiriam napisała: "Nie popełniaj takich błędów, .... Ja robi literówki, ale - jak to "patrzyła się"? Patrzyła! " Czesto biore udzial w quizach ortograficznych, ktore proponuje mi moj smartfon. Mam dobre rezultaty, najczesciej 10/10. Ale regul gramatycznych juz nie pamietam. Poprawne pisanie pochodzi zatem z tego, ze wiele czytajac, wie sie jak zwrot czy slowo powinny wygladac. I wrociwszy do Twojej uwagi, "coreczka patrzyla sie na mnie" mi brzmi dobrze. A jak mi brzmi dobrze to tak pisze. Moze to tak jak przykazaniem z dekalogu "nie pozadaj zony blizniego swego", ktore trudno dotrzymac albo, ktore nie pasuje do dzisiejszych czasow. Powiedzialbym "mozesz pozadac zone blizniego swego, ale nie mozesz z nia robic bara-bara". PF Odpowiedz Link Zgłoś
esteemiriam Re: Brzmiec a dekalog 05.06.22, 10:36 "Mi brzmi" Chyba dzisiaj masz kaca jeśli w podobny sposób budujesz zdania francuskie, to bardzo zabawne. Poza tym to, o czym piszesz dziś, jest pozbawione kompletnie sensu. Jakiś bełkot. Jeśli tego nie widzisz, to zaczął się u Ciebie proces démence. Bardzo współczuję. Odpowiedz Link Zgłoś
polski_francuz Intelignecja emocjonalna 05.06.22, 10:46 esteemiriam napisała: " Jakiś bełkot. Jeśli tego nie widzisz, to zaczął się u Ciebie proces démence. Bardzo współczuję." Kobiety maja wyzszy IQ emocjonalny ale z wiekiem umie sie czytac lepiej miedzy wierszami. No to coz ja widze miedzy nimi? Ano widze niechec i brak sympatii. Moze troche checi pokazania muskulow tworcy watku, ktory pozyczyl pieniadze ale nie oddal (moze w koncu odda). Last but not least, jest troche zazdrosci. A ze zazdrosc to typowe polska wada, to moge tylko pogratulowac udanej integracji z polska mentalnoscia. Zakonczmy zatem te rozmowe bo moje sumienie mi mowi, zem typowo polski len, ktory traci czas przed komputerem Pozdro PF Odpowiedz Link Zgłoś
qwardian Re: Intelignecja emocjonalna 05.06.22, 11:14 polski_francuz napisał: > jest troche zazdrosci. A ze zazdrosc to typowe polsk.. Jeżeli do jutra godzina 10 rano nie wpłynie przelew 2 mln Euro na konto Igi Świątek to spłoną wszystkie oddziały Paribasrabanku nad Wisłą, Odrą, Nysą Łużycką, Wartą i Bugu.. Odpowiedz Link Zgłoś
esteemiriam Re: Intelignecja emocjonalna 05.06.22, 15:02 Ojej, strasznie z Ciebie denny koleś. Myślałam, że "jakiś pan" ale nie - koleś. Komunały i banały, masz nimi zaklejone usta i klawiature z domieszka sporej ilości typowo polskiego chamstwa. Czym mozesz wzbudzic sympatię? Lepiej się tym, którzy "lubią" z tej powyżej strony nie pokazuj. Jeśli ta sympatia forumowej tłuszczy ma trwać i zależy Ci na niej. Odpowiedz Link Zgłoś
polski_francuz Re: Inteligencja emocjonalna 06.06.22, 08:23 esteemiriam napisała: "Czym mozesz wzbudzic sympatię?" Zacznijmy od pytania (wiem, wiem pradziwe panisko pytaniem na pytania nie odpowiada): na czyjej sympatii mi zalezy? Ano, w podeszlym i demencyjnym wieku, zalezy mi na sympatii sw. Piotra. Mam spotkanie z nim niezadlugo. Jak zdobyc te sympatie? Ano robic cos dla innych i dla sprawy Takze zalezy mi na sympatii mojej zony. Ale Ona chce bym zamiast przed komputerem pomogj Jej w ogrodku. Co peawda scinam trawe, ale na chce wiecej. Bodzce sa wiec sprzeczne i dlatego, poki co, siem udzielam na forum. PF Odpowiedz Link Zgłoś
boomerang Re: Intelignecja emocjonalna 07.06.22, 01:48 Obraziłaś autentycznego subtelnego profesora francuskiego uniwersytetu, dzieweczko, tym "typowo polskim chamstwem", tak jakby P_F był typowym forumowiczem, a tymczasem nie jest i musisz to wreszcie przyjąć do wiadomości. Profesor okazuje ci aż za dużo wyrozumiałości. Odpowiedz Link Zgłoś
felusiak1 Re: PF, a ty też płaczesz właśnie? 04.06.22, 22:08 That's fcuking bullshit. Ty lubisz Igę a nie wszyscy. Ona jest ze znienawidzonego przez francuskie media kraju. Nie lubia jej tak jak myśmy nie lubili sportowcow z Bolszewii. Nie mialo znaczenia, ze być może byli porzadnymi ludźmi i dobrze grali. Byli z Bolszewii i to wystarczalo Ja na nie lubie Nadala. Nie wiem dlaczego. Nie lubie i już. Nie lubilem Borga. Lubilem McEnroe i Connorsa. Nie cierpiałem i nadal nie cierpie siostr Williams. Odpowiedz Link Zgłoś
polski_francuz Hm... 04.06.22, 22:25 felusiak1 napisał: "Nie lubilem Borga. Lubilem McEnroe i Connorsa.Nie cierpiałem i nadal nie cierpie siostr Williams." Nacjonalista i rasista. Popraw sie! PF Odpowiedz Link Zgłoś
boomerang Re: PF, a ty też płaczesz właśnie? 05.06.22, 02:30 Tym alkoholem to chyba zagłuszasz odzywki swojego prezydenta, który nawołuje do wyrozumiałości wobec Rosji Putina. Odpowiedz Link Zgłoś
qwardian Re: PF, a ty też płaczesz właśnie? 05.06.22, 07:10 A propos gdzie się podziali australijscy tenisiści jak Rodney Laver, John Newcomb, czy Ken Rossewal, kiedyś w rankingach zajmowali pół tuzina miejsc.. Odpowiedz Link Zgłoś
boomerang Re: PF, a ty też płaczesz właśnie? 05.06.22, 07:39 wszyscy oni w dobrym zdrowiu Nadal żyją, czego Nadalowi i innym współczesnym brojlerom tylko pożyczyć można Odpowiedz Link Zgłoś
polski_francuz Tylko porazka zmienia 05.06.22, 13:05 boomerang napisał: " ...prezydenta, który nawołuje do wyrozumiałości wobec Rosji Putina." Mysle, ze sie nasz prezydent myli. Myli sie (miriam sprawdzi czy sie sie nadaje) bo nie rozumie ani niemieckich ani rosyjskich carakterow narodowych. Niemcy z rasistowskich mordercow masowych stali sie mistrzami gospodarki i obroncami natury. Rosjanie, a szczegolnie jeden z nich, chca powrocic do wielikiej Rossiji jak za czasow mlodosci lysawego blond gluptaka. Jedynym sposobem by im mocarstwowy charakter zmodyfikowac jest ich dotkliwa porazka. Jak to osiagnac? Nie wiem, ale musza to jako porazke odczuc tak jak odczuli Niemcy w 1945 roku. PF Odpowiedz Link Zgłoś
qwardian Re: PF, a ty też płaczesz właśnie? 05.06.22, 06:43 Etykieta obowiązuje, żeby nie klaskać i wydawać dzikich okrzyków podczas błędów rywala, a to miało miejsce wczoraj. Lubiłem chodzić na pierwsze rundy US Open na Flushing Meadow, bo to były tylko trzy przystanki metrem na Queensie od miejsca gdzie mieszkałem. A wcześniej oglądałem Gąsiorka na poznańskiej Olimpii, bo był tam dyrektorem, wiecie że Wiesław z rywalem trzymał światowy rekord długości meczu, aż do kolejnego Pancho Gonzalesa. Obydwa mecze liczyły ponad sto gemów.. Odpowiedz Link Zgłoś