Dodaj do ulubionych

podatniku, zachowuj sie jak Rydzyk

IP: *.zabkowska.sdi.tpnet.pl 25.11.02, 21:23
szmugluj pieniadze
falszuj zaswiadzenia o darowiznach
kupuj przez osoby trzecie i otrzymuj od nich kupione darem
nie chodz do prokuratury
szantazuj krytykow nagonka w mediach
kup se pare politykow co cie beda kryc w Sejmie

i obowiazkowo naciagnij sutanne, bedziesz dzieki temu ponad prawem
Obserwuj wątek
    • Gość: pm Re: podatniku, zachowuj sie jak Rydzyk IP: *.chello.pl 25.11.02, 21:28
      Gość portalu: Blong napisał:

> szmugluj pieniadze
      > falszuj zaswiadzenia o darowiznach
      > kupuj przez osoby trzecie i otrzymuj od nich kupione darem
      > nie chodz do prokuratury
      > szantazuj krytykow nagonka w mediach
      > kup se pare politykow co cie beda kryc w Sejmie
      >
      > i obowiazkowo naciagnij sutanne, bedziesz dzieki temu ponad prawem

nic dodac nic ujac...
      a ile kosztuje ten samolot? ((((((( :
    • _janusz.s Re: podatniku, zachowuj sie jak Rydzyk 25.11.02, 21:29

> szmugluj pieniadze
      >
      ======================
      Jeszcze jestem pod wrażeniem. Aż trudno pozbierać myśli...
      Ludzie!!! - złóżcie sie na ten helikopter. Helekoptery czasem spadają.
      W tym nadzieja. Ciekawym jaką szkołę mafijnej działalności kończył Rydzyk.
      Tego się nigdy nie dowiemy, ale to, że skończył ją z wyróżnieniem nie budzi
      wątpliwości.
      A w kraju taka bieda...

Janusz
      • bykk Re: do Janusza szczecińskiego i Blonga 25.11.02, 21:46
        Witaj Janusz.
        Wiesz,Blongowi się nie dziwię,ale Ty taki zafascynowanysmile)!
        Blong,po co tyle zachodu?
        Znam lepszą receptę,po prostu kradnij ile się da,koledzy z SLD postarają
        się o odpowiednią ustawę,prokurator umorzy(moskiewska pożyczka),sędzia
        (niezawistny)uniewinni,a Ty się zachwycaj "dziełem"!
        pozdrawiam
        hej!
        • Gość: Blong wariant na SLD nie rozni sie IP: *.zabkowska.sdi.tpnet.pl 25.11.02, 21:50
          od wariantu na Rydzyka, czy biznesu po AWSowsku smile
          efekt podobny, czyli cos za co szary obywatel by albo bulil takie mandaty ze mu
          na chleb nie zostanie, albo siedzial w pierdlu, by mi uchodzilo bezkarnie
          ciekawe gdyby jakis sldowiec falszowal darowizny czy szmuglowal kase, albo
          twierdzil jezdzac nowiutkim mercedesem jaki to on biedny, czy bys tez wyjasnial
          ze to ok ?
          Juz widze pisanie o wrednych komuchach bez szacunku dla prawa, gdyby jakis
          ezeldziak nie chodzil do prokuratury
          hmmm
          • Gość: rotfl Re: wariant na SLD nie rozni sie IP: *.veranet.pl / 192.168.8.* 25.11.02, 22:49

> ciekawe gdyby jakis sldowiec falszowal darowizny czy szmuglowal kase, albo
            > twierdzil jezdzac nowiutkim mercedesem jaki to on biedny, czy
            > Juz widze pisanie o wrednych komuchach bez szacunku dla prawa, gdyby jakis
            > ezeldziak nie chodzil do prokuratury

a' propos: tow. bronio "borewicz" cieslak twierdzil, ze nie stac go na
            zaplacenie 1000zl mandatu za jezdzenie po pijaku po krakowie, bo 1000zl
            przewyzsza jego mozliwosci finansowe... biedaczyna, zamienilbym sie z nim za
            jego diete poselka na moj zasilek dla bezrobotnego [a dokladniej jego brak]
            • _janusz.s Re: wariant na SLD nie rozni sie 25.11.02, 22:56
              Gość portalu: rotfl napisał:

> Gość portalu: Blong napisał:
              >
              > > ciekawe gdyby jakis sldowiec falszowal darowizny czy szmuglowal kase, albo
              >
              > > twierdzil jezdzac nowiutkim mercedesem jaki to on biedny, czy
              > > Juz widze pisanie o wrednych komuchach bez szacunku dla prawa, gdyby jakis
              >
              > > ezeldziak nie chodzil do prokuratury
              >
              > a' propos: tow. bronio "borewicz" cieslak twierdzil, ze nie stac go na
              > zaplacenie 1000zl mandatu za jezdzenie po pijaku po krakowie, bo 1000zl
              > przewyzsza jego mozliwosci finansowe... biedaczyna, zamienilbym sie z nim za
              > jego diete poselka na moj zasilek dla bezrobotnego [a dokladniej jego brak]
              =================
              Nie masz pracy? - zgłoś sie do Ojca Rydzyka. Twoje "ostre" pióro z pewnością mu
              sie przyda. Tylko pamietaj: żadnych własnych pomysłów. Lepsi od Ciebie próbowali
              ...ale ten reportaż z pewnością kłamliwy...
              rotfl

Janusz
        • _janusz.s Re: do Janusza szczecińskiego i Blonga 25.11.02, 22:13
          bykk napisał:

> Witaj Janusz.
          > Wiesz,Blongowi się nie dziwię,ale Ty taki zafascynowanysmile)!
          > Blong,po co tyle zachodu?
          > Znam lepszą receptę,po prostu kradnij ile się da,koledzy z SLD postarają
          > się o odpowiednią ustawę,prokurator umorzy(moskiewska pożyczka),sędzia
          > (niezawistny)uniewinni,a Ty się zachwycaj "dziełem"!
          > pozdrawiam
          > hej!
          =================
          Hej Bykku! - Wiesz jak ja nazywam SLD? - eseldupa. Wolno mi - prawda?
          Wolno mi również zauważyć, że w Polsce obowiązuje prawo. Jednakowe dla
          wszystkich. Film wykazał, że to prawo było systematycznie łamane. Niestety tam,
          gdzie przestępstwo jest powiązane z polityką prawo nie obowiązuje. Prowadzone
          postępowania prokuratorskie są umarzane, lub sie przedawniają. Dlaczego? -
          odpowiedź jest prosta. Nikt w tym kraju nie chce zadzierać z grupą otumanionych
          fanatyków religijnych. TO CO NAPISAŁEM NIE DOTYCZY NORMALNYCH WIERNYCH.
          Rydzyk skupił wokół siebie sporą grupę ludzi i korzystając ze sobie tylko
          znanych psychotechnik ubezwłasnowolnił ich. Aresztowanie Rydzyka to wywołanie
          wojny religijnej. Nie przesadzam. Problem jest wiec polityczny! Przecież nikt z
          tamtej grupy nie powie, że aresztowano Rydzyka za przekręty. Powiedzą: komuchy
          znowu atakują Kościół. Zauważ jak delikatna jest sprawa poparcia akcesji do
          Unii. Oficjalny Kościół z papieżem na czele popiera. Rydzyk i jego grupa - nie.
          Przypomne problem krzyży na Żwirowisku. Jeden fanatyk narobił tyle szumu na
          cały świat. Co by sie działo gdyby wieksza ich ilość przyszła pod areszt
          uwolnić Rydzyka. Co by sie stało, gdyby strażnicy więzienni użyli broni?
          Oczywiście pozdrawiam

Janusz
          • Gość: Michał Blongu i Januszu ! Przestańcie się podniecać ! IP: *.bielsko.cvx.ppp.tpnet.pl 25.11.02, 22:27
            W 1872 roku kanclerz Otto von Bismarck postanowił pozbawić znaczenia
            ultrakonserwatywny kościół katolicki. Papież Pius był skrajnym reakcjonitą,
            przy którym ojciec dyrektor to skrajny liberał.
            Większość katolików ostro go krytykowała.
            Bismarck zaczął kulturkampf licząc na to, że wierni poprą rząd.
            Jak wiadomo, stało się inaczej.Zaatakowani ultrakonserwatyści wzbudzili
            współczucie wiernych i ci wystąpili przeciw Bismarckowi, choć poglądy mieli w
            90% umiarkowane.
            Ostatecznie Bismarck przegrał wybory do Reichstagu i pogodził się z "czarnymi".
            Na pytanie dziennikarza, dlaczego rozpoczął Kulturkampf, odpowiedział : Pan Bóg
            odebrał mi rozum !

Zwalczanie ojca Rydzyka przez takie reportaże to czysty debilizm !
            • _janusz.s Re: Blongu i Januszu ! Przestańcie się podniecać 25.11.02, 22:42
              Gość portalu: Michał napisał:

> W 1872 roku kanclerz Otto von Bismarck postanowił pozbawić znaczenia
              > ultrakonserwatywny kościół katolicki. Papież Pius był skrajnym reakcjonitą,
              > przy którym ojciec dyrektor to skrajny liberał.
              > Większość katolików ostro go krytykowała.
              > Bismarck zaczął kulturkampf licząc na to, że wierni poprą rząd.
              > Jak wiadomo, stało się inaczej.Zaatakowani ultrakonserwatyści wzbudzili
              > współczucie wiernych i ci wystąpili przeciw Bismarckowi, choć poglądy mieli w
              > 90% umiarkowane.
              > Ostatecznie Bismarck przegrał wybory do Reichstagu i pogodził się
              z "czarnymi".
              > Na pytanie dziennikarza, dlaczego rozpoczął Kulturkampf, odpowiedział : Pan
              Bóg
              >
              > odebrał mi rozum !
              >
              > Zwalczanie ojca Rydzyka przez takie reportaże to czysty debilizm !
              ==============
              Pewnie masz rację. Jednak:
              1. Nie jestem autorem pomysłu na taki reportaż
              2. To co piszę jest reakcją na to co widziałem
              3. Mam nadzieję, ze jednak dla wielu ów reportaż da do myślenia.
              4. Redemptorysta z Monachium jest człowiekiem budzacym zaufanie
              (w odróżnieniu od Rydzyka)
              5. Krytykując Rydzyka - popieram Glempa i papieża
              • Gość: Michał Re: Blongu i Januszu ! Przestańcie się podniecać IP: *.bielsko.cvx.ppp.tpnet.pl 25.11.02, 22:53
                Rzecz w tym, że większość ludzi nie kieruje się rozumem, tylko emocjami w
                sprawach religijnych.
                To, że radyjo robi kanty, jest sprawą znaną.
                Ale najprostszy sposób to usunięcie rydzyka.
                Skoro tego do dzisiaj nie zrobiono, to oznacza, że radyjo jest popierane przez
                biskupów.
                Radyjo jest zachwycone tym filmem, bo będzie miało żywy dowód ( niestety
                prawdziwy, że komuchy go nienawidzą ). Dlatego, jak znam życie większosć
                wiernych teraz poprze radyjo.

• Gość: rotfl Re: do Janusza szczecińskiego i Blonga IP: *.veranet.pl / 192.168.8.* 25.11.02, 22:59
            > Zauważ jak delikatna jest sprawa poparcia akcesji do
            > Unii. Oficjalny Kościół z papieżem na czele popiera. Rydzyk i jego grupa -
            nie.

papiez popiera zjednoczenie i owszem, ale na zasadach rownosci i poszanowania
            jeden drugiego [oczywiscie na potrzeby propagandowe liczy sie TYLKO to, ze
            popiera] a niestety polska nie dostapi "laski" wejscia do unii na rownych
            prawach - ma placic jak kazdy, ale otrzyma czesciowe dofinansowanie. proponuje
            poczytac jak inne kraje, obecni czlonkowie, negocjowaly wstapienie --> jakos da
            sie wynegocjowac rozsadne warunki. tylko nasi nie umieja [albo i nie chca, bo
            boja sie o stloki w brukseli, vide np. hiszpania: ue nie chcialo sie zgodzic na
            warunki hiszpanii, to hiszpance powiedzieli, ze wcale nie musza wstepowac do
            ue, od razu byla inna gadka, a nasi czcigodni negocjatorzy podkladaja sie jak
            moga...]
            • _janusz.s Re: do Janusza szczecińskiego i Blonga 25.11.02, 23:10
              Gość portalu: rotfl napisał:

> > Zauważ jak delikatna jest sprawa poparcia akcesji do
              > > Unii. Oficjalny Kościół z papieżem na czele popiera. Rydzyk i jego grupa -
              >
              > nie.
              >
              > papiez popiera zjednoczenie i owszem, ale na zasadach rownosci i poszanowania
              > jeden drugiego [oczywiscie na potrzeby propagandowe liczy sie TYLKO to, ze
              > popiera] a niestety polska nie dostapi "laski" wejscia do unii na rownych
              > prawach - ma placic jak kazdy, ale otrzyma czesciowe dofinansowanie.
              proponuje
              > poczytac jak inne kraje, obecni czlonkowie, negocjowaly wstapienie --> jakos
              > da
              > sie wynegocjowac rozsadne warunki. tylko nasi nie umieja [albo i nie chca, bo
              > boja sie o stloki w brukseli, vide np. hiszpania: ue nie chcialo sie zgodzic
              na
              >
              > warunki hiszpanii, to hiszpance powiedzieli, ze wcale nie musza wstepowac do
              > ue, od razu byla inna gadka, a nasi czcigodni negocjatorzy podkladaja sie jak
              > moga...]
              =============
              I znowu nie ustosunkowujesz sie do treści postu, tylko do wybranego fragmentu.
              Kierujesz dyskusję na inne tory. Wybacz, ale taka forma dykusji mi nie
              odpowiada. Pozwolę sobie zauważyć, że wcześniej posunąłeś sie do inwektyw.
              Mam nadzieję, że wybaczysz mi mój brak gotowości do dalszej z Tobą dyskusji.

janusz
              • Gość: rotfl Re: do Janusza szczecińskiego i Blonga IP: *.veranet.pl / 192.168.8.* 25.11.02, 23:16
                > I znowu nie ustosunkowujesz sie do treści postu, tylko do wybranego fragmentu.
                > Kierujesz dyskusję na inne tory. Wybacz, ale taka forma dykusji mi nie
                > odpowiada. Pozwolę sobie zauważyć, że wcześniej posunąłeś sie do inwektyw.
                > Mam nadzieję, że wybaczysz mi mój brak gotowości do dalszej z Tobą dyskusji.

pisze, to, na co mam ochote i uwazam za stosowne. ot demokracja. mnie taka
                forma dyskusji tez nie odpowiada, bo wole na zywo, a nie przez klawiaturke i
                ekranik. co do inwektyw, to nie przypominam sobie, zebym uzyl jakichkolwiek.
                brak gotowosci wybaczam [ wink ]
                pozdrawiam, rotfl

ps. lece spac, rano mam zalatwienia wink
          • Gość: J Re: do Janusza szczecińskiego i Blonga IP: *.am.poznan.pl 26.11.02, 12:10
            _janusz.s napisał:

> bykk napisał:
            >
            > > Witaj Janusz.
            > > Wiesz,Blongowi się nie dziwię,ale Ty taki zafascynowanysmile)!
            > > Blong,po co tyle zachodu?
            > > Znam lepszą receptę,po prostu kradnij ile się da,koledzy z SLD postarają
            > > się o odpowiednią ustawę,prokurator umorzy(moskiewska pożyczka),sędzia
            > > (niezawistny)uniewinni,a Ty się zachwycaj "dziełem"!
            > > pozdrawiam
            > > hej!
            > =================
            > Hej Bykku! - Wiesz jak ja nazywam SLD? - eseldupa. Wolno mi - prawda?
            > Wolno mi również zauważyć, że w Polsce obowiązuje prawo. Jednakowe dla
            > wszystkich. Film wykazał, że to prawo było systematycznie łamane. Niestety
            tam,
            > gdzie przestępstwo jest powiązane z polityką prawo nie obowiązuje. Prowadzone
            > postępowania prokuratorskie są umarzane, lub sie przedawniają. Dlaczego? -
            > odpowiedź jest prosta. Nikt w tym kraju nie chce zadzierać z grupą
            otumanionych
            >
            > fanatyków religijnych. TO CO NAPISAŁEM NIE DOTYCZY NORMALNYCH WIERNYCH.
            > Rydzyk skupił wokół siebie sporą grupę ludzi i korzystając ze sobie tylko
            > znanych psychotechnik ubezwłasnowolnił ich. Aresztowanie Rydzyka to wywołanie
            > wojny religijnej. Nie przesadzam. Problem jest wiec polityczny! Przecież nikt
            z
            >
            > tamtej grupy nie powie, że aresztowano Rydzyka za przekręty. Powiedzą:
            komuchy
            > znowu atakują Kościół. Zauważ jak delikatna jest sprawa poparcia akcesji do
            > Unii. Oficjalny Kościół z papieżem na czele popiera. Rydzyk i jego grupa -
            nie.
            > Przypomne problem krzyży na Żwirowisku. Jeden fanatyk narobił tyle szumu na
            > cały świat. Co by sie działo gdyby wieksza ich ilość przyszła pod areszt
            > uwolnić Rydzyka. Co by sie stało, gdyby strażnicy więzienni użyli broni?
            > Oczywiście pozdrawiam
            >
            > Janusz

Panie Januszu !!
            Gdzie widzisz łamanie prawa ???
            W tym , że z pieniędzy darowanych na radio kupowano części do radia ??? Fajne
            przestępstwo !!!Gdzie tu systematyka łamania prawa ???! przygłupie !!
      • Gość: alpi Re: podatniku, zachowuj sie jak Rydzyk IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 25.11.02, 23:36
        Stary ta szkoła to:
        Akademia Szwidlu i Robienia Wody Z Mózgu w Watykanie.
        Dyplom z wyróżnieniem.
        Mam kleche w rodzinie!!! Tak mnie Bóg pokarał!!!
        To co pokazali to czubeczek góry lodowej.
        Od dwóch tysięcy lat kręcą ten interes i nikt im nie może dobrać się do
        finansów. Są lepiej zorganizowani niż mafia sycylijska.
        Może ktoś odważy się napisać ilu ESESMANÓW watykan przeszmuglował do Ameryki
        Łacińskiej z Niemiec w 1944 i 1945r.????
        Może ktoś odważy się podsumować ile tysięcy, a może milionów ludzi kościół, nie
        wyłączając wszelkich zakonów, wymordował w imię krzewienia chrześciaństwa na
        przestrzeni 2000 lat.
        • _sorciere Re: A ja tak naprawde nie wiem o c chodzi 26.11.02, 00:08
          Mikolaj Lizut 25-11-2002, ostatnia aktualizacja 25-11-2002 22:16

"Imperium Ojca Rydzyka" Jerzego Morawskiego to ważny dokument.

Współbrat o. Tadeusza Rydzyka po raz pierwszy przemówił do kamery.

Kogo ten Michnik zatrudnia?Co to za nowe slowo "wspolbrat"??
          Czy bedzie tez "wspolsiostra"?

O. Jerzy Galiński przerwał milczenie zakonu redemptorystów na temat licznych
          niejasności związanych z funkcjonowaniem toruńskiej rozgłośni, podejrzanych
          operacji finansowych, a także tajemniczej umowy Radia z rosyjskim rządem.
          Okazało się, że nie wszyscy zakonnicy stoją murem za szefem Radia Maryja.

No jeden sie wylamal ale napiszcie co ten "wspolbrat" powiedzial knkretnego?

Pytania o fenomen o. Rydzyka, sposób funkcjonowania w państwie prawa, jego
          interesy i finanse nie są - jak twierdzi ojciec dyrektor - "systematycznie
          prowadzoną kampanią przeciw Kościołowi i Polsce". Przeciwnie. Szef Radia Maryja
          w swoich wypowiedziach nie raz apeluje o prawdę, która jest podstawową
          ewangeliczną wartością. Warto, by prawda o "Imperium" wreszcie wyszła na jaw.
          Myślę, że ten film, to dopiero początek.
          Mikolaj Lizut 25-11-2002, ostatnia aktualizacja 25-11-2002 22:16

Mikolaju Lizucie ty jestes moim drugim ulubiencem po Piotrusiu Pacewiczu
          zaraz,twoim wspolbracie z GW.
    • andrzejg do bykka 26.11.02, 05:27
      Bykku

Już chyba drugi raz czytam Twoją reakcję na atak na...tu nawet nie na Kościół,
      tylko na osobę ojca Rydzyka i Twoim podstawowym argumentem jest -SLD też kradnie
      Na mój rozum to nie tak.Czy to jest Twoje przyzwolenie na kradzież?
      Skoro oni to czynią , to my też?

Oczekiwałem z Twojej strony podważenia oskarżeń przedstawionych w programie.

Andrzej
      • bykk Re: do Jondrusia 26.11.02, 11:10
        Witaj Jondruś.
        Nigdzie nie pochwalam złodziejstwa!
        Widać źle zrozumiałeś mojego posta. Ja nie bronię Rydzyka,bo mało wiem
        o nim. Ja tylko podałem inną "receptę" niż Blong.
        Złodziej,będzie złodziejem,nie jest ważne skąd!
        pozdrawiam
        hej!
        • andrzejg Dzięki bykku 26.11.02, 11:45
          bykk napisał:

> Witaj Jondruś.
          > Nigdzie nie pochwalam złodziejstwa!
          > Widać źle zrozumiałeś mojego posta. Ja nie bronię Rydzyka,bo mało wiem
          > o nim. Ja tylko podałem inną "receptę" niż Blong.
          > Złodziej,będzie złodziejem,nie jest ważne skąd!
          > pozdrawiam
          > hej!

Wróciłeś mi wiarę w katolików

Andrzej
      • Gość: snajper Kto zaczął ? IP: *.acn.waw.pl 26.11.02, 18:54
        andrzejg napisał:

> Bykku
        >
        > Już chyba drugi raz czytam Twoją reakcję na atak na...tu nawet nie na Kościół,
        > tylko na osobę ojca Rydzyka i Twoim podstawowym argumentem jest-SLD też kradni
        > e

Szczególnie, że pojawia się pytanie - kto zaczął. A biorąc pod uwagę wiek obu
        organizacji, kościoła i SLD... wink)

Snajper.
    • Gość: Radio Re: podatniku, zachowuj sie jak Rydzyk IP: *.am.poznan.pl 26.11.02, 12:00

> szmugluj pieniadze
      >

Blong,
      daje sobie z mózgu robić wodę, nie pierwszy raz zresztą !!!
      Czyżby pieniądze z darowizn nie miały iść na uruchomienie radia ??? a ty głupku
      chciałbyś, aby płacił od tych darowizn na radio podatek od części radiowych
      kupionych z darowanych pieniędzy !!! Powiem Blongu , ze jesteś tak głupi jak
      publiczna, bo nawet sterowane urzędy skarbowe nie dopatrzyły się w tym
      przestępstwa !!!! Jak rozumiem, ty głupi Blongu , mając darowane pieniadze na
      radio biegłbyś do urzędu płacić podatek od zakupionego radia ! Bałwan !
      Na dodatek jesteś szantażowany przez Rydzyka, a prokuratura przymyka na to
      oko !! Biedny skrzywdzony Blong !
      • andrzejg Re: do Jondrusia:) 26.11.02, 12:18
        bykk napisał:

> Jondruś,dobry jesteś,od kiedy Ty taki wierzący?smile)
        > Zdrowia,bo się zbliżają,wiesz o co,hehehe!?
        > hej!

Ano zblizają , a i zdrówko coraz lepsze.

Andrzej

P.S.
        Jak bedzie imprezka , to nie zapomnę wypić Twojegosmile
        • _janusz.s Re: Trafiłes w sedno, Blong 26.11.02, 21:09
          Gość portalu: snajper napisał:

> balzer napisał:
          >
          > > Facet czuje sie kompletnie bezkarny, a to że jest duchownym utwierdza go
          > > w tym że jest nietykalny.
          > >
          > > Taka niestety mamy teraz Polske - Katolycka
          >
          > A co ma do tego katolicyzm ? Rydzyk - katolikiem ? Nie żartuj !!!
          >
          > Snajper.
          ===============
          Słusznie! Polska jest krajem (w większości) ludzi wierzących. Polityczną
          głupotą nazwałbym nie reagowanie na ten fakt. Stosunki państwo - kościół chyba
          jeszcze nigdy w historii (przynajmniej najnowszej) nie były tak dobre.
          Katolicyzm Rydzyka jest dla mnie zagadką. Przypominam sobie czasy "walki" o
          Radio Maryja. Jakie wtedy padały argumenty?. Ano takie, ze staruszki, które są
          chorowite i słabe i nie mogą iść do kościoła bedą sobie mogły posłuchać mszy
          przez radio. Takoż osoby chore w szpitalach. Jest to chyba jedyny prawdziwy
          argument za istnieniem tego radia. Później Rydzyk zaczął wprowadzać elementy
          prania mózgu u słuchaczy. Wytworzył atmosferę zagrożenia i walki z...państwem.
          Odnosze wrażenie, że Rydzyk traktuje Polske jak państwo frontowe. Cały czas
          walczy w "obronie wiary" a to z komunizmem a to z Żydami. Nie przeczę, że
          sytuacja gospodarcza kraju ułatwia tego typu propagandę. Łatwo skupić wokół
          siebie ludzi niezadowolonych z sytuacji ekonomicznej, w której po przemianach
          ustrojowych się znaleźli. Po tragicznej śmierci Marka Kotańskiego rozległy sie
          na Forum głosy zarzucające Kotańskiemu wystawny tryb życia (Jeep) i brylowanie
          w mediach. Jak postepuje skromny "sługa boży"? Pierwszy raz miałem okazje
          popatrzeć w "reżimowej TV" na obiekty postawione przez Rydzyka. Na stalowe
          parkany i bramy zamykane na pilota. Na skromny zakonnika mercedes i plany
          zakupu helikoptera. Nie czarujmy się. Takie inwestycje o miliardowej wartości
          nie powstają z niczego. Transakcje pod podkładki o darach...to hochsztaplerka.
          W Niemczech istniało podobne radio Maryja. Wiemy zatem skąd Rydzyka inspiracja.
          Tam radio Maryja zlikwidowano, zmieniono zarząd.Radio pod nową nazwą sprawuje
          funkcje duszpasterskie, czyli zajmuje sie tym do czego zostało powołane. U nas
          radio rozwija sie, wynajmuje czestotliwości w Rosji. Ten fakt jest
          zastanawiający.Czyżby Rosjanie, którzy nie mogą nam zaszkodzic, bo z pod ich
          kurateli wyrwaliśmy sie skutecznie
          wstępując do NATO a w niedalekiej przyszłości do Unii a więc czyzby Rosjanie
          zdawali sobie sprawę, że wspomagając niejako Rydzyka przyczyniają sie do
          osłabienia Polski naszymi Polaków rękoma? Spekulacja ta może przesadzona a może
          nie. Wszyscy wiemy, że najbardziej niszczące sa wojny religijne prowadzone
          przez rozbudzony fanatyzm. Rosnąca w siłę sekta Rydzyka może sprowadzić na
          Polaków ten los. Podzielam zatem troskę Episkopatu Polski reprezentującego
          normalnych ludzi wierzących. Ludzi, którym nie po drodze jest z rydzykową sektą.
          W Polsce jest prawo. Należy je tylko stosować. Jednakowo dla wszystkich

Janusz

PS.Osobom, które mnie nie znają chciałbym oświadczyć, iż jestem niewierzący.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka