Gość: kora IP: *.pl 20.03.01, 15:50 I po kłopocie. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Luzer Re: DOBRY ARAB - MARTWY ARAB IP: *.opole.dialup.inetia.pl 20.03.01, 17:09 Gość portalu: kora napisał(a): > I po kłopocie. Dobry(a?) debil(ka?) to nieobecny(a?) debil(ka?). I po kłopocie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tomasz Re: DOBRY ARAB - MARTWY ARAB IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 30.03.01, 09:11 Naprawdę trudno się z Tobą niezgodzić LUTZER. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Grzes Nowy gatunek kretyna IP: *.crm.es 20.03.01, 17:52 No prosze. Myslalem ze kretynom tylko Zydzi w glowie, a tu taka odmiana Moze to z powodu wiosny???? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tyu Re: Nowy gatunek kretyna IP: 157.158.68.* 21.03.01, 18:30 Słowo "odmiana" pasuje. Dureń, który napisał to hasło to nowa, zmutowana odmiana antysemity. (Arabowie też przecież są narodem semickim.) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bogdan Re: DOBRY ARAB - MARTWY ARAB IP: 202.163.129.145, 202.163.128.* 21.03.01, 23:41 Gość portalu: kora napisał(a): > I po kłopocie. Trafnie spostrzezone Koro. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mariusz Re: DOBRY ARAB - MARTWY ARAB IP: *.nas1.san-francisco1.ca.us.da.qwest.net 22.03.01, 00:36 Wiele jeszcze lat doswiadczen zyciowych przed Wami moi kochani duskutanci.... . Wiosna idzie- proponuje dluzsze spacery , moze porcyjka witaminek... ,dobra ksiazka i troche wiecej delikatnosci w wyrazaniu opinii na temat innych narodowosci.pozdrowienia mariusz Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kora Zaproś araba, trochę się rozerwiecie IP: *.pl 30.03.01, 08:45 albo postrzelacie sobie do samochodów, których i tak jest za dużo, a;bp obetnie ci uszy, będziesz bardziej gładki, doskonały. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rurke Re: DOBRY ARAB - MARTWY ARAB IP: 213.8.128.* 30.03.01, 07:24 jest cos w tym!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mustafa Re: DOBRY ARAB - MARTWY ARAB IP: *.chello.at 30.03.01, 09:36 kora arab katolik takze ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kora Re: DOBRY ARAB - MARTWY ARAB IP: *.pl 30.03.01, 11:55 Oczywiście. Jak ci arab wjedzie w tył samochodu, to czyja to wina ? Twoja. Gdyby ciebie tam nie było, to arab by nie udrzył. Tak (na poważnie) rozumują arabusy. A czy on muł, gwiazda, czy krzyż to nie ma znaczenia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ADOLF Re: DOBRY ARAB - MARTWY ARAB IP: 141.2.67.* 30.03.01, 18:16 HEIL HITLER DU SCHEISS-NAZI! Odpowiedz Link Zgłoś