Dodaj do ulubionych

DOBRY ARAB - MARTWY ARAB

IP: *.pl 20.03.01, 15:50
I po kłopocie.
Obserwuj wątek
    • Gość: Luzer Re: DOBRY ARAB - MARTWY ARAB IP: *.opole.dialup.inetia.pl 20.03.01, 17:09
      Gość portalu: kora napisał(a):

      > I po kłopocie.

      Dobry(a?) debil(ka?) to nieobecny(a?) debil(ka?). I po kłopocie.
      • Gość: Tomasz Re: DOBRY ARAB - MARTWY ARAB IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 30.03.01, 09:11
        Naprawdę trudno się z Tobą niezgodzić LUTZER.
        Pozdrawiam
    • Gość: Grzes Nowy gatunek kretyna IP: *.crm.es 20.03.01, 17:52
      No prosze. Myslalem ze kretynom tylko Zydzi w glowie, a tu taka odmiana smile
      Moze to z powodu wiosny????
      • Gość: tyu Re: Nowy gatunek kretyna IP: 157.158.68.* 21.03.01, 18:30
        Słowo "odmiana" pasuje. Dureń, który napisał to hasło to nowa, zmutowana
        odmiana antysemity. (Arabowie też przecież są narodem semickim.)
    • Gość: Bogdan Re: DOBRY ARAB - MARTWY ARAB IP: 202.163.129.145, 202.163.128.* 21.03.01, 23:41
      Gość portalu: kora napisał(a):

      > I po kłopocie.

      Trafnie spostrzezone Koro.
      Pozdrawiam
      • Gość: mariusz Re: DOBRY ARAB - MARTWY ARAB IP: *.nas1.san-francisco1.ca.us.da.qwest.net 22.03.01, 00:36
        Wiele jeszcze lat doswiadczen zyciowych przed Wami moi kochani duskutanci.... .
        Wiosna idzie- proponuje dluzsze spacery , moze porcyjka witaminek... ,dobra
        ksiazka i troche wiecej delikatnosci w wyrazaniu opinii na temat innych
        narodowosci.pozdrowienia mariusz
        • Gość: kora Zaproś araba, trochę się rozerwiecie IP: *.pl 30.03.01, 08:45
          albo postrzelacie sobie do samochodów, których i tak jest za dużo, a;bp obetnie
          ci uszy, będziesz bardziej gładki, doskonały.
    • Gość: Rurke Re: DOBRY ARAB - MARTWY ARAB IP: 213.8.128.* 30.03.01, 07:24
      jest cos w tym!!!
      • Gość: mustafa Re: DOBRY ARAB - MARTWY ARAB IP: *.chello.at 30.03.01, 09:36
        kora arab katolik takze ?
        • Gość: kora Re: DOBRY ARAB - MARTWY ARAB IP: *.pl 30.03.01, 11:55
          Oczywiście. Jak ci arab wjedzie w tył samochodu, to czyja to wina ? Twoja.
          Gdyby ciebie tam nie było, to arab by nie udrzył. Tak (na poważnie) rozumują
          arabusy. A czy on muł, gwiazda, czy krzyż to nie ma znaczenia.
    • Gość: ADOLF Re: DOBRY ARAB - MARTWY ARAB IP: 141.2.67.* 30.03.01, 18:16
      HEIL HITLER DU SCHEISS-NAZI!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka